פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 20 פברואר 2019, 10:26

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 14 ינואר 2009, 13:54 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

שלום גיא.
חשוב לי להגיד שאני באמת התנגדתי למינוי שלך ולא מסיבות מקצועית לאחר המקרה שקרה לך במלחה לפני, אבל אחרי הפגישת סולחה אני מאמין שזה פתח דרך חדשה ותאמן אותנו למשך הרבה שנים ואולי יחד נעשה מהפיכה בכדורסל. :che:

לנושא העיקרי.
הייתי מעוניין לדעת מדוע אינכם לא מנסים להחתים שחקני מפתח כמו טראויס ווטסון, טימי באווארס, רוג'ר פאוול ושרון ששון לעוד עונה לפחות?

אני יודע ששחקנים כמו מורן רוט, עומאר סנייד, ארז מרקוביץ' ויובל נעימי ימשיכו פה לפחות עוד עונה שזה דבר טוב אבל רצוי שעוד שחקנים ימשיכו בכדי שניצור המשכיות וסגל מגובש כמו שעשתה בני השרון בשנתיים האחרונות וגם חלקית השנה.

בהצלחה בהמשך העונה ואנו מקווים שאתם השחקנים תעשו הכל על מנת שנוכל לחגוג עונה היסטורית עם אליפות ביום ירושלים.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 17 ינואר 2009, 22:02 
מאמן הפועל ירושלים
סמל אישי של המשתמש

לגבי שנה הבאה, כנראה זה כל שנה יש בעיות בירושלים וזה יימשך, בעיקר בנושא הכסף. בכל שנה יש אי ודאות כלכלית, מתגלגלים תוך כדי, אבל כנראה שהשנה זו ההתגלגלות האחרונה, כי לדעתי בעונה הבאה התקציב יקטן עוד יותר, אלא אם כן יבוא ספונסר גדול. קשה מאוד לדבר על שחקנים לעונה הבאה, כשאתה לא יודע את התקציב שלך, ואני חושב שהשחקנים שחתומים לעונה הבאה הם מורן ויובל.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: