פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 16 יולי 2020, 06:13

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 02 אפריל 2009, 14:00 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

אהלן מתן,

מי שבודק את קאדר המאמנים בליגה יכול לחלק אותה לשניים: "מעמד הפועלים" של הענף, איך נגיד, ו"הנסיכים", שיהיה.

בין הפועלים אפשר להכניס את דני פרנקו (שעדיין מאמן את בליך), אבי אשכנזי (מספר שנים בלאומית) ואחרים. מהצד השני נמצא בעיקר עודד קטש. קטש לא עבר בשום שלב בליגות נמוכות או כעוזר, ולא השלים קורס מאמנים לפני שהתחיל לאמן בגליל.

הנקודה היא לא ההישגים של קטש - אלא עצם זה שהוא צנח לעמדה מרכזית בגליל ואח"כ במכבי בלי תחנות בדרך. איזה מסר זה משדר למאמנים אחרים בליגה? לי זה נראה בעייתי...

15/6/2017 ,25/6/2015

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 02 אפריל 2009, 19:33 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בקיצור, יאיר יקירי, אתה סתם מחפש דרך לנגח את קטש הבכיין.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 11 אפריל 2009, 23:09 
עוזר-מאמן הקבוצה
עוזר-מאמן הקבוצה

מלבד העובדה שקטש מאמן מצוין, לא הייתי רוצה להיכנס לשמות כאלה ואחרים. ברור שכל מאמן חייב לעבור תהליך עמוק ורציני על מנת ללמוד את המשחק, לדעת לנהל קבוצה, לעמוד בלחצים. אין דרך אחת לעבור את התהליך הזה. יש כאלה שבאו מלמטה, כלומר, אימנו שנים רבות במחלקת נוער, ופילסו את דרכם לבוגרים. מצד שני, ישנם מאמנים אחרים שהיו שחקנים בכירים לאורך שנים, ומיד פנו לאימון בוגרים (אנחנו לא צריכים "להעניש" שחקנים שעברו דברים, ורוצים לאמן. אף אחד לא מצפה ששחקן שהרוויח מאות אלפי דולרים, יתחיל את דרכו באימון קטסל). יחד עם זאת, אני יכול לתת לך דוגמא שאני מכיר מקרוב - את גיא, שמעבר להיותו רכז, דבר שמוסיף למאמן, הלך ולמד, עם זה בהרצאות, או בקלטות, למד כעוזר מאמן, והשתפשף בקבוצה כמו ראשון לציון והיה עוזר מאמן באחד המקומות הלחוצים ביותר באירופה - מכבי ת"א. לפעמים התקשורת, במיוחד אתרי האינטרנט השונים, מתייגים מאמנים כאלה ואחרים, ומייחסים להם תכונות שלא תמיד דומות לאישיותם, או למקצועיות שלהן. כמובן, שיש גם מאמנים, כמו בכל מקצוע, שמשתמשים בתקשורת כדי למתג את עצמם. בסופו של דבר המאמנים ששורדים הם אלו שעובדים קשה, לומדים ורוצים להשתפר.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: