פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 15 ספטמבר 2019, 17:06

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: סמוש פארקר
הודעהפורסם: 02 אפריל 2009, 19:01 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הסיפור עם פארקר נכון? או שהידיעה הייתה סתם שמועה?

אם כן, גודס הביא כתירוץ לויתור על שירותו את החיבור הקבוצתי, איך יכולתם לוותר על שחקן ברמה כזאת? הרי בסופו של דבר הקבוצה תתחבר לה שוב עם פארקר בקבוצה...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 11 אפריל 2009, 22:52 
עוזר-מאמן הקבוצה
עוזר-מאמן הקבוצה

סמוש פארקר שימש כשחקן חמישיה והן כמחליף ראשון במשך מספר שנים בלייקרס. מבחינת תכונות משחק לסמוש יש חדירה יוצאת מן הכלל אבל קליעה מאוד לא יציבה מבחוץ. סמוש הוצע ליותר מ- 20 קבוצות באירופה, כולל מכבי ת"א בתחילת העונה, וגם לפני שהם בחרו במרכוס בראון. אני יכול לתת לך דוגמאות רבות של שחקני NBA שהם מעבר לשיא, שהגיעו לאירופה וכשלו. בשלב מסוים הוא הוצע גם לנו, ואני לא רוצה להיכנס לעניין הכלכלי, אלא לענות לך רק מבחינה מקצועית. בגלל החוק הרוסי, בנינו את הקבוצה כך שיש לנו שני גבוהים זרים דומיננטים, להלן טרוויס ועומר, וכאמור, טימי בגארדים. אם היינו מביאים עוד גארד, כלומר היינו צריכים להושיב את טרוויס, כרי השחקן היקר ביותר בקבוצה על הספסל, או לחילופין את טימי, הגארד שעליו בנינו את הקבוצה. שחקן כמו פארקר הוא לא שחקן שבא מהספסל, ולכן גם אם האופציה הזו הייתה רלוונטית (מה שלא נראה לי נכון, מאחר והעדיף את הכסף הגדול), העדפנו להביא את רוג'ר, שאותו רצינו מתחילת הקיץ, והוא יכול לשחק גם במקום שרון, וגם קצת במקום עומר.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: