פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 16 נובמבר 2019, 00:27

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 03 אפריל 2009, 11:29 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

שלום מתן, שתי שאלות:
1 - האם הייתה ביקורת על אגואיסטיות של נעימי מצד אנשים בקבוצה (לא מצפה כמובן שתכתוב שמות במידה והייתה, זו שאלת כן/לא)?
2 - מה לדעתך הוא עוד צריך לשפר במשחק שלו?

תודה.

"כשברצלונה יפה, אין יפה ממנה", ק.וולס

ירושלים של זהב

Kokia Erfolgreicher Korbleger

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 11 אפריל 2009, 22:30 
עוזר-מאמן הקבוצה
עוזר-מאמן הקבוצה

לפני שאתייחס ספציפית ליובל אני רוצה לומר לך איך אני מתייחס להתקדמות של שחקנים בכלל,
פעמים רבות במהלך השנים נתקלתי באוהדים רבים שאמרו "איך אנחנו לא מבאים את השחקן הזה והזה", ,"תראה איך כל פעם שהוא משחק נגדנו אי אפשר לעצור אותו" וכו' (אני בכוונה לא משתמש בשמות). ובכן במהלך השנים אנחנו יכול לראות שחקנים שבקבוצה בעלת רוטציה קטנה (6-7 שחקנים) שכל הכדורים עוברים דרכם, שכמעט תמיד הן מגיעות למשחק כאנדרדוג ואף אחד לא מצפה מהן לנצח ומעט מאוד משחקים שלהן משודרים,יש שחקן טוב שבולט מעל השאר. כאשר אותו שחקן מגיע לקבוצה "גדולה" כלומר עם לחץ, תקשורת, קהל, רוטציה רחבה, הדברים הפחות טובים פתאום יוצאים החוצה הרי לכל שחקן יש דברים טובים יותר וטובים פחות.
במהלך השנים הייתי עד לביקורת וללחץ במיוחד על שחקני בית שיחקו במועדון (עוד לפני 5-7 עונות) שוב אני לא רוצה להיכנס לשמות אבל על כל אחד מהם
הלחץ היה גדול מהרגיל משום שהוא שיחק בסביבת מגוריו ויהיה נתון גם לביקורת אישית ולא רק ברמה מקצועית דבר שלא קל להתמודד איתו במיוחד שאתה שחקן צעיר ולכן אני מציע לנו לתת לשחקן בית קצת יותר אורך רוח וסבלנות.
יובל הוא שחקן שגדל במחלקת הנוער של הפועל, הוא בנה את עצמו מלמטה, כלומר התחיל בליגה שנייה דרך שנתיים בגבעה וחזר אלינו אחרי עונה מצוינת באשקלון. אני חייב להדגיש כאן שיובל הוא שחקן שעובד קשה אם זה במהלך הקיץ ואם תוך כדי העונה ורוצה להשתפר ולהתקדם. על הכישרון של יובל אין צורך להרחיב, אני בטוח שעם עבודה קשה והסבלנות המתאימה הוא ישפר את הדברים שהוא צריך להשתפר בהם, לדוגמא השנה הוא שיפור מאוד את משחק ההגנה שלו (כמובן שהדבר חייב להימדד לאורך זמן). יובל מאוד מחובר לקבוצה ורוצה שהיא תצליח גם אם לפעמים יש טעיות כמו לכל אחד מאיתנו. לגבי ביקרות כזו או אחרת אנו מנסים לתקן את הטעיות וללמוד אחרי כל משחק, אם זה ע"י צפייה בוידיאו ואם זה ע"י שיחות אישיות וקבוצתיות.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: