פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 16 יולי 2020, 05:48

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 11 אפריל 2009, 16:04 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

שלום מתן,

בתור מאמן לשעבר במחלקת הנוער חשבתי שאולי יש לך תובנות מסוימות ואשמח אם תשתף אותנו.
מחלקת הנוער כבר די הרבה שנים כמעט ולא מייצרת שחקנים שמצליחים להשתלב בקבוצה הבוגרת.
מצד שני כל שנתיים בערך מדברים על הכשרון הבא שעשוי לפרוץ ולהיות שחקן משמעותי בבוגרים (בזמנו דיברו על אופיר לוי, אחר כך על אבישי דרעי, עכשיו על דניאל תמיר והבא בתור זה כנראה מתן בורנשטיין), וקבוצות של המחלקה מצליחות מבחינת השגיות ותארים (הגביע של קבוצת הילדים ביום שני למשל).

אז האם לדעתך יש דברים שצריכים שיפור במחלקה, ואם כן מהם?
גם עושה רושם שלפעמים יותר מדי שמים דגש על השגיות של קבוצות המחלקה כשלדעתי ההצלחה האמיתית של המחלקה באה מייצור שחקנים לקבוצת הבוגרים, לא מכמה תארים הקבוצות הצעירות משיגות.

תודה

"כשברצלונה יפה, אין יפה ממנה", ק.וולס

ירושלים של זהב

Kokia Erfolgreicher Korbleger

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 11 אפריל 2009, 22:06 
עוזר-מאמן הקבוצה
עוזר-מאמן הקבוצה

ראשית, עליי לציין שהמחלקה, לפחות מבחינה מקצועית מנוהלת על ידי דניאל ששר, והוא עושה את זה בצורה הטובה ביותר. אני לא יכול לחשוב על מישהו טוב יותר ממנו, לפחות בארץ, שינהל את המחלקה. למחלקת הנוער יש בעיות אובייקטיביות כגון:

1. חיסרון באולמות, דבר שגורם לפריסה רבה בשכונות ומפריע לעבודה ריכוזית.
2. בעיות תקציביות שנובעות מחוסר תמיכה מצד העיריה, כמו במחלקות אחרות בארץ. (הדבר נכון עד לכניסת ראש העיר הנוכחי, שכולנו בטוחים שיעשה כל שביכולתו לטיפוח ופיתוח הספורט בעיר.)
3. קשה מאוד להביא לירושלים שחקנים מחוץ לעיר, כמו שעושה מכבי ת"א.

אבל, כל אלו הן סיבות לא מקצועיות, כי ברמה המקצועית, נעשית במחלקה עבודה מצוינת. הפיתרון לכך להוצאת שחקני בית רבים יותר הוא יצירת קבוצת ביניים בליגה השנייה, ששם שחקנים כמו אלה שציינת יכולים לבוא לידי ביטוי, דבר שיכול לשמש להם כמדרגה לפני ליגת העל, לדוגמא - יובל נעימי, שחקן שעבר בליגה השנייה (ראש העין), לאחר מכן שיחק בגב"ש, אשקלון וכו', עד שהגיע אלינו. לעומת זאת, שחקן כמו אבישי דרעי, שלא יכול היה לעזוב את הבית, ונשאר שנה בבוגרים, החליט בסופו של דבר להתגייס ליחידה קרבית ולתרום למדינה. אין לי ספק שאם הייתה פה קבוצת ביניים כמו שציינתי, אז הוא היה יכול לעבור תהליך אחר, ולא לפרוש באמצע.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 11 אפריל 2009, 22:20 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

תודה על התשובה.
לא כל כך מסכים עם הכל (בעיקר סעיף 3. קשה לי להאמין שבירושלים והסביבה אין מספיק חומר שחקנים להתבסס עליו, ככה שלהביא שחקנים מבחוץ יהיה בבודדים אם בכלל), אבל אתה בטוח מבין יותר ממני מה הולך שם, אז מי אני שאתווכח.

"כשברצלונה יפה, אין יפה ממנה", ק.וולס

ירושלים של זהב

Kokia Erfolgreicher Korbleger

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 11 אפריל 2009, 22:26 
עוזר-מאמן הקבוצה
עוזר-מאמן הקבוצה

בירושלים ובסביבה יש מספיק חומר כדי לייצר שחקנים, אבל כפי שאמרתי בין גילאי 21-18, כלומר הצבא, רובם נתקעים משום שאין כאן קבוצה ביניים, לגבי הבאת שחקנים, גם אזור ת"א הוא אזור גדול, דבר שלא מנע ממכבי להביא את עמרי כספי מראשון לציון בכיתה ט'.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 4 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: