פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 24 אוגוסט 2019, 05:58

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 24 אוקטובר 2009, 13:03 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

היי אורי,

דבר ראשון ברכות על ההגעה להפועל (אני מחכה לה כבר כמה וכמה שנים, עוד מימיך בגליל).

אני אשמח אם תוכל להרחיב על היכולת לאהוד קבוצה, לצד הצורך לפתח קריירה מקצוענית בקבוצות אחרות.

(ושאלה צדדית אך קשורה במקצת - למה לדעתך אין אף שחקן בליגת העל שכותב באחד מפורומי הכדורסל? בסלניוז עד היום מבכים את הנטישות שלך ושל עמרי כספי)

ראובן

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 03 נובמבר 2009, 22:50 
פועל\ת מנוצל\ת
פועל\ת מנוצל\ת
סמל אישי של המשתמש

אהלן ראובן

תודה רבה על הברכות,תמיד כיף לשמוע.

האהדה שלי לקבוצה התחילה בגיל מאוד מוקדם,אני מגיע ממשפחה ירושלמית שנמצאת כבר שנים על גבי שנים בירושלים.
זה התחיל מהכדורגל בגיל 5 ונמשך לאחר מכן גם בקבוצת הכדורסל של הפועל,בתור ילד ששיחק ביבנה ובמקומות אחרים תמיד היה כיף לבוא למשחקים ולהיות אוהד של הפועל.
ברור שברגע שהגעתי לבוגרים והקריירה המקצוענית החלה חל שינוי,זה לא שינוי פשוט וזה לא שינוי שקורה ביום אחד,פתאום אתה מתמודד מול הקבוצה שעודדת ותמכת בה שנים רבות,אך השינוי הוא בלתי נמנע ואני לפחות למדתי לשים את האהדה בצד.
ברור שלהגיע למלחה בתור שחקן יריב תמיד היה מיוחד ותמיד הזכיר לי את התקופה שהייתי ילד,אבל עם השנים לומדים לשים את הדברים בצד ולהתמקד ולהתרכז בקבוצה הנוכחית.

לגבי שחקנים בפורום,הרגשתי אי נוחות מסויימת לכתוב בתור שחקן מקצועני,כי סה"כ מתנהלים דיונים רבים שנוגעים אלי או לשחקנים אחרים שאני מכיר ואני לא מרגיש בנוח להיות מעורב בפורומים ומקומות שמעבירים ביקורת על שחקנים ועל אנשים שאיתם אני משתף פעולה.אין לי ספק שזה היופי בפורומים ושכל אחד יכול להביע בהם דעה,אך אני חושב שמבחינתי כשחקן ומקצוען ואולי גם מבחינת אחרים זה גורם לאי נוחות מסויימת.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: