פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 24 אוגוסט 2019, 05:13

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 27 אוקטובר 2009, 13:56 
דיקטטור\ית

הלו אורי - כיף שאתה פה - כיף לראות אותך על הפרקט במלחה - תודה ענקית!

לשאלתי - מה שאיפותיך המקצועיות לעתיד? מעבר ל "להתקדם כמה שיותר רחוק.." וכל התשובות הרגילות, האם הגעת לפסגת שאיפותיך או שאתה רואה בהפועל קרש קפיצה לאירופה \ חו"ח מכבי וכיו"ב?

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 03 נובמבר 2009, 23:04 
פועל\ת מנוצל\ת
פועל\ת מנוצל\ת
סמל אישי של המשתמש

אהלן

תודה רבה לך ולכל האחרים על הפירגונים.

לגבי שאיפות מקצועיות,אני מסתכל על זה מזווית אחרת,אומנם זה נשמע כקלישאה אבל השאיפה הראשונה שלי היא להנות מכדורסל ולהנות מכל עונה.ברור שלפני כמה שנים בתור שחקן צעיר תמיד הסתכלתי ואמרתי לעצמי שאני רוצה להגיע כמה שיותר רחוק,ירושלים,חיפה,אירופה או משהו אחר אך זו לא הנקודה,הנקודה הייתה פשוט להסתכל קדימה כמו כל שחקן צעיר ולשאוף כמה שיותר רחוק,אך עם השנים המחשבה השתנתה.
לפני שנתיים התחלתי את העונה בנהריה,לא שיחקתי ולא ממש הייתי חלק אינטגרלי בקבוצה,לשמחתי נהריה באו לקראתי ושחררו אותי לחיפה שהיא קבוצה בליגה השנייה,ברור שמעבר כזה שם בסימן שאלה את כל מה שחשבתי ומה ש"כביכול" תיכננתי.
החצי שנה בחיפה החזירה לי את חדוות המשחק ואת הכיף ואת החיוך אל הפנים,באותו רגע לא חשבתי כבר הלאה ומה יקרה בהמשך אלא רק להנות מאותו הרגע.
שנה אחרי זה הייתה שנה מדהימה בחולון שכללה זכייה בגביע וזימון לנבחרת,זו הייתה שנה שבאמת נהנתי בה והביאה להצלחות,ככה שעכשיו אני מחפש להנות ואני בטוח שההנאה תביא להצלחה קבוצתית ולהישגים שלי ושל כל הקבוצה ומה שיקרה הלאה,פשוט יקרה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: