פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 24 אוגוסט 2019, 05:58

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 28 אוקטובר 2009, 09:52 
בתור אחד שזה אחד מההיילייטים שלו, אורי, גלה את הסוד לאחד כמוני ("מעט " נמוך ממך) שרוצה לדעת איך לוקחים ריבאונד התקפה.

תודה

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 28 אוקטובר 2009, 12:31 
מהפכן\ית
מהפכן\ית
סמל אישי של המשתמש

השאלה משום מה נרשמה לא על שמי. זאת השאלה שלי

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2009, 17:00 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

אגב היילייטים מקצועיים, שמתי לב במהלך המשחקים לכך שלשחקנים יריבים, אפילו גארדים, ממש קשה להקפיץ כדור מולך, ולא פעם זה נגמר בכך שהם מאבדים כדור (זו הייתה עובדה משולבת במחמאה).
מצד שני זה די נדיר, לדעתי, לראות שחקן פנים מספיק זריז עד כדי שהוא יכול להפריע ליריבים להתנהל עם הכדור.
מכיוון שלא ממש יצא לי לעקוב אחרי הקריירה שלך ( :oops: ) רציתי לדעת אם מדובר בדבר שהתפתח לאורך השנים, ואם כן אז כיצד?

תודה 8)

"כשברצלונה יפה, אין יפה ממנה", ק.וולס

ירושלים של זהב

Kokia Erfolgreicher Korbleger

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 03 נובמבר 2009, 23:38 
פועל\ת מנוצל\ת
פועל\ת מנוצל\ת
סמל אישי של המשתמש

היי

אז לגבי ריבאונד ההתקפה,אני מאמין שזה שילוב של כמה דברים,השניים המרכזיים הם מיקום ורצון.לגבי מיקום זה תכונה שקשה לי להגיד אם היא משהו שלומדים או משהו שמגיעים איתו,לגבי רצון אין לי ספק שזה משהו מאוד משמעותי וזה משהו מחשבתי קודם כל.
אני באמת מאמין שאם אתה בתור שחקן ,לא משנה באיזה רמה ,תבוא לאימון ותגיד לעצמך היום אני לוקח מספר מסויים של ריב ותשקיע בזה,אז אין לי ספק שיהיה שיפור,לא מבטיח שכל אחד יהיה צארלס בארקלי,אבל אין ספק שזה משהו שאפשר לשפר.
עוד דבר קטן שיכול לעזור זה למשל בזמן תרגיל קליעות שזורקים כמה אנשים,להיות היחיד (הפרייאר :D ) שמחזיר לכולם ריבאונד,זה יכול לשפר את המיקום ואת האינטואציה לכדור.

לגבי ההגנה ,תודה על שילוב המחמאה, אני יכול להגיד שזה משהו שמלווה אותי לאורך הקריירה.
בקטע הזה לשחק הרבה אחד על אחד עם גארדים באימונים יכול לשפר את עבודת הרגליים ולעזור אבל קשה לי להגיד או לזכור תקופה מסויימת שזה החל.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 4 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: