פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 24 אוקטובר 2019, 05:04

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: דמויות שהשפיעו עליך
הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2009, 20:29 
מנדריל המוות האדום
סמל אישי של המשתמש

היי כפרה,
אשמח לשמוע מי היו הדמויות שהשפיעו עליך בקריירה - כמו מי רצית להיות כשתהיה גדול, מי המאמנים או השחקנים שלקחת מהם הכי הרבה (ומה), וגם בקריירה הבוגרת, מי עזר לך וקידם אותך, ועם מי (ותחת מי) היה לך הכי כיף והכי פורה.
וגם, אם בא לך, אז לא ככדורסלן, מי הדמויות שהשפיעו עליך (ותשובות בנאליות כמו מרתין לות'ר קינג, רבין או מהטמה גאנדי זה מה זה 1998).

תודה.

הבלוג של אב המשיח:
http://blog.tapuz.co.il/chickpea

ציוצים מהגהנום - הטוויטר של מוני:
https://twitter.com/regevbni

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 03 נובמבר 2009, 23:28 
פועל\ת מנוצל\ת
פועל\ת מנוצל\ת
סמל אישי של המשתמש

היי כפרה גם לך

בתור ילד הדמות שהכי השפיעה עלי בכדורסל והכי הסתכלתי עליה היא נדב הנפלד,תמיד הערכתי את היחודיות שלו ואת הדברים שהוא עושה על המגרש ושלא באים לידי ביטוי בסטט'
חיבור ההגנה של הקבוצה והיותו אחד שעם השקט שלו בעצם משמש חלק גדול מאוד מההגנה וגם משרה שקט על כולם.
המאמן הראשון שגרם לי לחשוב על קריירה מקצוענית ושעזר לי בשלב האחרון של הנוער זה דני פרנקו,שגם אימן אותי שנה שעברה בחולון,נהנתי איתו גם שנה שעברה וגם בזמנו ויש לו חלק מאוד גדול בהתקדמות שלי.
מעבר לזה בבוגרים הייתי שנים רבות עם אבי אשכנזי שהיה הראשון שנתן לי הזדמנות בבוגרים,בליגה לאומית בנהריה ושנה אחת עם שרון דרוקר שהיה הראשון שנתן לי הזמדנות בליגת העל,ככה שהם אלו שגם נהנתי איתם במהלך הקריירה.

לגבי דמויות שלא מהכדורסל,אין מישהו ספציפי שאני יכול להגיד עליו,אני יכול להגיד שאני נהנה לקרוא ספרים של דמויות מנהגותיות,אם זה מאמן כמו פיל ג'קסון או דמויות פוליטיות מסויימות.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: