פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 24 אוקטובר 2019, 04:33

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2009, 20:29 
דיקטטור\ית

אהלן אורי.

אני אשמח אם תיתן לי בכנות מלאה את דעתך על ההגרלה, עד כמה אתם מכירים בין השחקנםי את היריבות, עד כמה אתם מרוצים, כמה אתה מעריך את הסיכויים לעלות, מה המטרות וכו'.

ככל שהתשובה תהיה פחות בנאלית ופוליטיקלי קורקט (כמו כל הסופרלטיבים שמכבי חיפה קיבלה מיובנטוס ובאיירן אחרי ההגרלה של ליגת האלופות למשל), אני מאוד אעריך את זה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 04 נובמבר 2009, 00:19 
פועל\ת מנוצל\ת
פועל\ת מנוצל\ת
סמל אישי של המשתמש

אהלן

אז לגבי ההגרלה,בניסיון להישמע כמה שפחות בנאלי אני יכול להגיד לך שאני לא מכיר את הקבוצות יותר מידי.
כולנו דיברנו קצת והסתכלנו על סגלי הקבוצות,אני יודע שבאריס יש את דקודיס,קקיזיוס וחציבראסס שהם כולם שחקנים ששיחקו שנים רבות בנבחרת יוון ביחד עם כמה זרים טובים ושהם סוג של קבוצת יורליג בינונית.
זאדאר ידועה לכולם בתור קבוצה ביתית ובכלל בתור קבוצה טובה מאוד כמה שנים כבר.לגבי הליטאים ראיתי שיש להם את ביוסה הגאורגיני וגם את הקלעי הגבוה מנבחרת מקדוניה טודור גצ'בסקי יותר מזה אני לא ממש יודע עדיין,רק יודע שהם שיחקו בבית לא מזמן נגד ז'לגריס והיה משחק צמוד,ככה שבטוח שגם להם יש קבוצה טובה.
אין ספק שיש קבוצות עם שם גדול יותר בהגרלת הבתים ושיש 2-3 בתים שהם מעין בית מוות וטוב שלא נפלנו שם.
אין ספק שלעלות שלב יהיה הישג,אני חושב שבבית הזה הכל פתוח ואין פה קבוצה אחת שממש מעל כולם,אבל באותה המידה אין קבוצה שהיא פחות טובה מהאחרות
דבר נוסף זה שכל הקבוצות בבית הם קבוצות מאוד ביתיות,במיוחד אריס וזאדאר עם קהל גדול וחם בדיוק כמו הקהל שלנו,ככה שאין ספק שהביתיות תשחק תפקיד חשוב בשלב הזה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: