פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 24 אוקטובר 2019, 04:58

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: שלום שלום.
הודעהפורסם: 02 נובמבר 2009, 14:38 
ראשית כל, שתי נשיקות, אחת על כל לחי (אתה מוזמן לבחור את הסדר).
איך אומרים? טוב שבאת.

שאלתי:
שיחקת עד היום בקבוצות בעלות תקציב צנוע יחסית להפועל ירושלים (שלא לדבר על מכבי). איך אתה מרגיש את ההבדלים (אם בכלל) בין משחק בקבוצה עם שאיפות צנועות יחסית שמחשקת במטרה להפתיע, לבין משחק בקבוצה שבהגדרה מכוונת גבוה, וכל הפסד שלה גורר תגובות מסוימות כשחלקן מופתעות? עד כמה (שוב, אם בכלל), הדבר משפיע על השחקנים ועל היכולת שלהם- ושלך אישית, כמובן.

תודה רבה מראש.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 02 נובמבר 2009, 22:27 
סוג של לקקן
סוג של לקקן
סמל אישי של המשתמש

לא בטוח שתענה על זה, אבל

האם בתור שחקן בקבוצה שמוגדרת כגדולה (יחסית) אתה מרגיש שאתה זוכה ליותר כבוד מהשופטים לעומת כשהייתה בקבוצות שמוגדרות כקטנות יותר ?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 03 נובמבר 2009, 23:50 
פועל\ת מנוצל\ת
פועל\ת מנוצל\ת
סמל אישי של המשתמש

אהלן

תודה רבה,שמח להיות.

לגבי הקבוצות שבהם שיחקתי והנקודה התקציבית.

שיחקתי כמה שנים בנהריה,מועדון שהיה בעל שאיפות וקבוצה שהתמודדה על הפיינל 4 כל שנה ככה שגם יצא לי להכיר באופן כלשהו את שני הצדדים.
אני חושב שההבדל העיקרי הוא קודם כל הציפיות והשאיפות של המועדון כשם,כלומר מחוץ למעגל הקבוצתי,ברגע שאנשים שומעים על מכבי ת"א,או הפועל ירושלים אז באופן טבעי הציפיות והשאיפות הן גדולות יותר.
לגבי ההשפעה של זה על השחקנים,אני באמת חושב שזה קשור יותר להתנהלות הצוות המקצועי ושל ההנהלה.
אפשר לשחק בקבוצה בינונית מאוד עם שאיפות מעטות שמגיבה לכל הפסד בצורה לא מקצועית ומכניסה את המערכת ללחץ ופאניקה ואפשר להיות בקבוצה בעלת שאיפות וכוונות ושהצוות מסביב יודע לנהל ולהחזיק את הקבוצה ויודע לגרום לשחקנים להישאר רגועים ולא להיכנס ללחץ גם בתקופות פחות טובות.

ככה שאני מאמין בסופו של דבר שההתנהלות הפנימית היא זו שקובעת את ההשפעה אם בכלל על השחקנים ועלי באופן אישי.

לגבי השופטים,מהשנים שלי אני לא באמת יכול להגיד שאני מרגיש הבדל כלשהו או עניין של כבוד.ברור שיש משחקים שבתור שחקן אני ארגיש שקיפחו אותי יותר ומשחקים אחרים פחות,לאו בהכרח דווקא נגד קבוצות גדולות.
בגדול אני חושב שכולנו מגיבים ומתעצבנים בלהט המשחק על הרבה שריקות שאם נראה ברוגע ובמבט לאחור נגיב אחרת ואין מה לעשות,זה לא כיף לשמוע,אבל כדורסל זה משחק של טעויות אז כמו שלצערי כולנו טועים גם לשופטים מותר,חלק מהמעסק...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: