פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 24 אוגוסט 2019, 05:18

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 03 נובמבר 2009, 00:11 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

היי אורי,

ראיתי אותך מתפקד בהגנה אזורית וזו היתה תאווה לעיניים. סידרת את ההגנה, אתה זז נכון ובא לחיפוי כשצריך. נדהמתי לראות את קריאת המשחק ההגנתית שלך. לצערי לא עקבתי אחריך הרבה עד העונה ולא ידעתי על הצד הזה במשחק שלך, ואני מאוד מעריך את זה.

אבל מעניין אותי לדעת בקשר להגנה האישית. השנה יצא לך לשחק בעיקר בעמדה 4, תקן אותי אם אני טועה. מאחר ובליגה שלנו הרבה מהשחקנים בעמדה 4 הם רב-גווניים ואתלטים שתוקפים לא מעט מבחוץ עם הפנים לסל וגם מאיימים בזריקה, כיצד אתה מתמודד איתם כ4 יותר "כבד"? האם נוח לך יותר לשמור על שחקנים מעט יותר כבדים ופיזיים?

ובצד ההתקפי, האם אתה רואה את עצמך כשחקן ציר בעמדה 5 או כגבוה השני בעמדה 4?
לאו דווקא ביחס לאנשים שישמרו עליך בליגה, אלא אתה כאינדיבידואל.

תודה רבה והמשך עונה מוצלח,

ראובן.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 04 נובמבר 2009, 00:57 
פועל\ת מנוצל\ת
פועל\ת מנוצל\ת
סמל אישי של המשתמש

אהלן ראובן

תודה רבה על המחמאות.

קודם כל שאלה מאוד מעניינת,לגבי ההגנה האישית ולגבי ה4 שהם יותר אתלטיים שתוקפים מבחוץ אז אני משתדל לעשות את ההתאמות ולהכין את עצמי לשחקן שממול,סה"כ אני מרגיש בנוח לשמור על שחקנים כאלו,ברור שתמיד יש כאלו שקשה יותר,אבל בגדול אני מרגיש בנוח.
כפי ששאלת,סה"כ בליגה שלנו אין יותר מידי שחקנים כבדים כי רוב הליגה מורכבת מ5 שהם יותר שחקנים עם הפנים לסל ככה שרוב ההתמודדות היא מול שחקנים שהם יותר בעלי אורנטציה של 4 בין אם אני משחק בתפקיד ה4 או בתפקיד ה5
סה"כ אני חושב שזה מאוד אינדיבידואלי כלפי כל שחקן,כי גם ב4 הרב גוניים עדיין אצל כל אחד יש מינוסים ופלוסים אחרים בין אם זה יותר קליעה,יותר חדירה או דברים אחרים.

לגבי ההתקפה,מאוד קשה לי לתת הגדרה אידיאלית לתפקיד מסויים,הנוחות שלי לשחק בתפקיד כלשהו היא בהתאם לגבוה הנוסף שאיתי על המגרש,מאמנים לרוב בונים ציוות של גבוהים שמשלימים אחד את השני,כפי שגיא עשה השנה והביא למצב שכל הגבוהים שלנו יכולים לשחק יחד.

אני יכול לתת לך דוגמא למשל משנה שעברה,היינו שלושה גבוהים בחולון : כריס ווטסון,אני וקרטיס וויתרס,רוב המשחק שלנו היה מבוסס על פיק אנד רול ,חדירות ,תנועה וכדומה ופחות משחק לאו פוסט מה שבעצם הביא לכך ששני הגבוהים בעצם עושים את אותם דברים פחות או יותר שההבדל היחידי הוא בציוות ההגנתי.מקווה שזה עונה לך על השאלה

אורי

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: