פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 23 פברואר 2019, 05:18

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: גיא פניני ועמדה 4
הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2006, 13:16 
דיקטטור\ית

דן שלום ,

ראשית ברכותיי לי אליך במינוייך למאמן הקבוצה , וברכת הצלחה חמה.

רציתי לשאול אותך בקשר להחתמתו של גיא פניני. כרגע בקבוצה שלושה שחקני פנים בכירים (יוריצה , מריו וארז) , ואין ספק שהיינו צריכים בקבוצה גבוה נוסף כגיבוי (כיאות לקבוצה ששואפת למעלה בכל המסגרות , ובטח לאור החוק הרוסי) , בעמדה מספר 4.

ולכן החתמתו של פניני לא ממש מובנת לי , משום שמדובר בשחקן שמשחק בעמדה 3 (חוץ מכמה דקות כ-4 בבנה"ש , כאשר לג'ינו לא הייתה ממש ברירה) , והמצב שנוצר הוא העמסה של שחקן נוסף על עמדה זו (בנוסף למתן נאור , שלדעתי טוב בהרבה מפניני) , וחוסר בשחקן גיבוי לעמדה 4. האם לנוכח העונה הקשה שמחכה להפועל (במיוחד באירופה) , לא היה יותר נכון להביא שחקן בעמדה 4 (או להשאיר את איציק אוחנון למשל) , במקומו של פניני ? האם אתה חושב שגיא פניני יוכל לתרום דקות אמיתיות בעמדה מספר 4 ביול"ב קאפ למשל?

תודה מראש , ובהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 19 ספטמבר 2006, 21:52 
מאמן הפועל ירושלים

אנחנו במערכת מאד שמחים עם כמה החתמות שעשינו בקיץ הזה, אבל אחת המוצלחות בעיננו היא ההחתמה של גיא.

הרבה דובר כאן על זהות ואופי של קבוצה.

גיא הוא בחור שאני מכיר מאז שאימנתי נערים בירושלים. הוא שיחק אז במכבי יחד עם יותם הלפרין וארז כוחנסקי. היו לנו נגדם כמה משחקים מאד מעניינים, ואני זוכר עד היום את ההיתקלות הראשונה שלי בגיא. הוא רץ על ה SIDELINE וזרק לי איזו הערה...

הוא חוצפן, והוא לא מפחד מאף אחד ובגלל זה הוא אצלנו.

אני מאמין ששחקן כמו גיא יעשה כל מה שתבקש ממנו והוא יתמודד עם זה בהצלחה. ראיתי אותו כבר שומר את וויצ'יץ' אחרי חילופים בהגנה ולא נותן לו לעשות סל. ראיתי אותו לוקח זריקות בלי פחד בדקות אחרונות במשחקים גדולים.

גיא הוא שחקן בגובה 2 מטרים, עם קליעה טובה, כישרון ואופי. אני מאמין שאם נקפיץ אותו מדרגה או שתיים ביכולת האתלטית שלו הוא הופך להיות שחקן ישראלי מוביל. אל תשכחו שהוא כבר היה קפטן של קבוצה בליגה ושהוא עשה מנה סטטיסטית יפה בשנים האחרונות.

בשבילי גיא יכול לשחק גם 4 וגם 3, וכל זה כמובן כפוף ליריבה ולתפקיד שלו באותו משחק, אבל בראייה של עונה קדימה ואפילו יותר חושב שהוא תפור על קבוצה שמו שלנו ועל הצרכים שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: