פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 16 יוני 2019, 20:39

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מאיר טפירו
הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2006, 17:41 
קדוש מעונה
קדוש מעונה

שלום דן וברוך הבא.

יש ויכוח עתיק בפורום לגבי השאלה - האם מאיר טפירו הוא רכז או סקנד? בכל מקרה די ברור שהוא יעיל בעיקר כשהכדור נמצא בידים שלו.
אין ספק כי השנה מאיר הוא הישראלי הבכיר שלנו ובגלל החוק הרוסי חשיבותו גבוהה אפילו יותר.
האם השילוב שלו עם קוטה (עוד שחקן שיתרונותיו באים לביטוי כשהכדור בידים שלו) מוצלח בעיניך?

בתור מאמן שבונה קבוצה, מה חשוב יותר - להביא את השחקן הטוב והמוכשר ביותר שמוכן להגיע, או להביא שחקן קצת פחות טוב שיתאים לסגל הקיים?

תודה ובהצלחה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 19 ספטמבר 2006, 21:47 
מאמן הפועל ירושלים

אני חוזר על משהו שאמרתי בתשובה לשאלה אחרת – העמדה של השחקן כבר הרבה פחות רלוונטית בעייני...

מאיר הוא שחקן עם אוריאנטציה התקפית. הוא מייצר מצבים לעצמו ולאחרים במשחק של 2X2 או 3X3. בזה הוא אחד הטובים שיש בכלל, ובטח בין הישראלים.

מה אני רוצה שהוא יעשה? אני רוצה שהוא יתמקד בזה... זה האופי שלו וזה גם התפקיד שלו.

השאלה היא איזה שחקן מחזיקים ליד מאיר. אני מאמין שיחד עם מאיר צריך רכז טהור. אחד שיהיה עסוק בתכנית משחק, בקצב, בניהול. זה ברור שגם מאיר עושה חלק מהדברים האלה באופן טבעי ובגלל אופי המשחק שלו, אבל אני חוזר ואומר – אני רוצה שמאיר יהיה מאיר... שייצר מצבים. ישחק PNR(פיק אנד רול)... ייתן אסיסטים, וייצור זריקות.

לא הבנתי את הקשר בין צריך את הכדור בידיים לבין רכז? מאיר מייצר מצבים בעיקר דרך PNR, וזו לא בעיה לתת לו את הכדור ל- PNR בכל שלב של ההתקפה – בהתחלה, באמצע או בסוף...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: