פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 16 יוני 2019, 19:31

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: בכובע של מכבי
הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2006, 15:46 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

שלום דן, קוראים לי דני ואני רוצה להגיד לך שאני הייתי ועדיין שמח מאוד מההחלטה למנות אותך למאמן של הפועל ירושלים.

זה לא סוד שהיית בצוות של מכבי די הרבה זמן והעברת הרבה אימונים וכו'...
יש לי 2 שאלות אליך שקשורות לזמנך אצל מכבי ת"א :

1] מה הם הגורמים העיקריים שעושים את מכבי כל כך טובה כל כך הרבה זמן? והאם הפועל צריכה ללמוד קצת מההנהלה של מכבי ומהצורה שבה הכל מתנהל שם?!
2] מה אתה יכול להגיד על פיני גרשון שלא כולם יודעים?!

בהצלחה, ותזכור דן - אצלנו התארים הם רק בעדיפות שניה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 19 ספטמבר 2006, 21:49 
מאמן הפועל ירושלים

אני יודע ותמיד ידעתי שמכבי היא נקודה כאובה אצל הרבה ירושלמים. אני אנצל את השאלה הזאת כדי לדבר אתכם קצת על מכבי.

אני מחבר קצת את התשובה הזאת לשאלה של האורקל על זהות.

קודם כל, הפועל ירושלים זהו מועדון מאד מסודר ומכובד, ואין לו מה להסתכל על אף גוף שהוא עם רגשי נחיתות. כבודה של מכבי במקומה מונח, אבל כמי שמכיר אותה היטב, אנחנו לא צריכים כל הזמן להקיף על מה הם עושים.

ניר ברקת אמר לי לפני כמה ימים משהו שמצא חן בעיני: בפורמולה 1, אם מסתכלים לשנייה על המתחרים – מתהפכים...

אני מכיר את ירושלים מקרוב ומבפנים, והיא מנוהלת בצורה מקצועית ואישית נהדרת. העובדה היא שכשבאתי לירושלים ןדיברתי עם שחקנים ששיחקו בקבוצה בעבר – כולם היו מאד נלהבים לחזור. יש לירושלים מוניטין נהדר אצל הרבה מאד אנשי מקצוע, סוכנים, ומאמנים.

אבל בואו נדבר על מכבי לרגע... אני יודע שקיימת אצל הרבה אוהדים ירושלמים סלידה ממכבי. ואני לא בא להתווכח עם זה, כי אוהד הוא אוהד... אהדה היא עניין אמוציונאלי יותר מהכל.

אבל תסמכו עליי כשאני אומר לכם שבמכבי עובדים אנשים טובים. היא מנוהלת על ידי אנשים מקצועיים, וכן, אנשים טובים. האנשים שם היו באותה מידה יכולים לגדול במבשרת ולעבוד בירושלים. אנשים כמונו, כמוני וכמוכם.

במכבי לא עסוקים בכלל באיך לפגוע ביריבות. מתעסקים באיך לעשות את מכבי חזקה, בדיוק כמו שבירושלים אני עסוק באיך לבנות את ירושלים החזקה ביותר שאנחנו יכולים.

אני מנסה להגיד דבר מאד פשוט... בעינכם מכבי זאת קללה, ובעיני חלק מאוהדי מכבי ירושלים זו קללה. אני מכיר את שתי המערכות האלה מקרוב, ואוהב את שתיהן. נשמע בלתי אפשרי? תאמינו לי שלא. אם מוני פנאן היה מנהל בירושלים הייתם מאד אוהבים אותו, וכך גם עם כמעט כל הדמויות שם.

בואו נזכור שכולנו גרים באותה מדינה ואנחנו בני אדם די דומים... אם אוהד מכבי ואוהד הפועל יכולים לשכב אחד ליד השני במארב בצבא סימן שהם בסך הכל קורצו מאותו החומר, רק שאחד נולד כאן והשני 60 קילומטר ממנו.

אני מכיר את היריבות ואני אוהב אותה. בלי היריבות הזאת לא היה ספורט ולא היה עניין. כן, צריך לשאוף לנצח את מכבי, ולא צריך לפחד מהם. צריך לבנות קבוצה חזקה ולהתחרות בהם בכל הכוח. אבל, לא צריכה להיות לנו בעיה להתחבק אחרי המשחק.

הייתי במכבי 3 שנים ולא היתה לי בעיה להישאר חבר של כל החברים הירושלמים שלי. חלק גדול מהם עובדים עדיין בירושלים. בואו ננסה להתייחס אחד לשני כמו בני אדם. תאמינו לי שכולנו נהנה כך יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: