פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 14 אוקטובר 2019, 10:47

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 8 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2006, 12:57 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

דן שלום, האם תרשה שאימוני הקבוצה במלחה יהיו פתוחים לקהל הרחב ?
( בעונה שעברה ארז אדלשטיין לא הסכים לפתוח את האימונים לקהל הרחב).

ההצלחה שלך היא תהיה ההצלחה והשמחה שלנו.
מאשקה

http://theparentscircle.org/hebrew/
וגם
http://www.negba.org.il/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2006, 17:05 
קדוש מעונה
סמל אישי של המשתמש

אני חושב שהתשובה לשאלה ידועה, ומפתיחת העונה האימונים ייסגרו. לכן אני אתקן קצת: אין לי ספק שההחלטה מוצדקת בסה"כ, ושבקבוצה עם קהל ולחץ כמו הפועל השחקנים חייבים ריטואל שקט. אבל האם לא כדאי לפתוח מדי פעם אימונים, לפני משחקים חשובים או כשהקבוצה במומנטום, ולהפוך אותם לאימוני מוטיבציה בעיקר? חשוב על מלחה מלא 48 שעות לפני משחק נגד מכבי, על 1,500 אדומים שלא מפסיקים לעודד ומכניסים את כל הקבוצה לאטרף בן יומיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2006, 17:28 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

xalmon כתב:
אני חושב שהתשובה לשאלה ידועה, ומפתיחת העונה האימונים ייסגרו. לכן אני אתקן קצת: אין לי ספק שההחלטה מוצדקת בסה"כ, ושבקבוצה עם קהל ולחץ כמו הפועל השחקנים חייבים ריטואל שקט. אבל האם לא כדאי לפתוח מדי פעם אימונים, לפני משחקים חשובים או כשהקבוצה במומנטום, ולהפוך אותם לאימוני מוטיבציה בעיקר? חשוב על מלחה מלא 48 שעות לפני משחק נגד מכבי, על 1,500 אדומים שלא מפסיקים לעודד ומכניסים את כל הקבוצה לאטרף בן יומיים.

קסלמון, מאיפה ידוע לך שהאימונים יסגרו?
אני מאד מקווה שהם לא יסגרו, יותר משזה מעיד על מקצוענות, זה מעיד על ניכור מהאוהדים.
כשהייתי צעיר יותר הייתי הולך לפחות לשני אימונים בשבוע, זה לא הפריע לאף אחד, במילא באימונים שהם לא אימון פתיחת עונה יש מספר מועט של אנשים. זה איזשהו קשר הכרחי עם קהל האוהדים שמתבטא גם באימונים פתוחים.
לפני משחקים חשובים כשההכנות הן ספציפיות ורוצים למנוע מעקב של גורמים זרים זה יכול להיות לגיטימי, מעבר לזה, אני מקווה שהאימונים יהיו פתוחים כל השנה.
צריך גם לזכור שבניגוד לעבר שבו הפועל עוד הייתה קבוצה עממית, מחירי כרטיסים כיום אינם שווים לכל נפש וזוהי הזדמנות לאוהדים רבים שידם אינה משגת להגיע למשחקים, לבוא ולראות את המחלקה מקרוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2006, 18:02 
קדוש מעונה
סמל אישי של המשתמש

לא זוכר, אבל בהחלט ראיתי את זה איפשהו.

ציטוט:
כשהייתי צעיר יותר הייתי הולך לפחות לשני אימונים בשבוע, זה לא הפריע לאף אחד, במילא באימונים שהם לא אימון פתיחת עונה יש מספר מועט של אנשים. זה איזשהו קשר הכרחי עם קהל האוהדים שמתבטא גם באימונים פתוחים

אלא שמטרות הקבוצה קפצו עשר מדרגות מאז, כמו גם הלחץ והזרים. לפני 10-15 שנה לא חלמת בכלל על מצב שבו נוצר ויכוח איזה סגל חזק יותר, שלך או זה של מכבי. בסיטואציה כזו אתה חייב הכנה מעולה כדי לתת פייט למדינה, ואי-אפשר לבוא בטענות - חייבים לשמור את היד על הדופק בחודשיים הראשונים של העונה. כשהקבוצה תיכנס למסלול כדאי, לדעתי, לפתוח אימון-פה-אימון-שם להרמת המורל הכללי.

ציטוט:
לפני משחקים חשובים כשההכנות הן ספציפיות ורוצים למנוע מעקב של גורמים זרים זה יכול להיות לגיטימי, מעבר לזה, אני מקווה שהאימונים יהיו פתוחים כל השנה

נראה שאתה מדבר על אימונים טקטיים. אימונים כאלה יהיו וחייבים להיות סגורים לחלוטין, ולתת לקבוצה 100% ריכוז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2006, 21:16 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

קבעת שלפני 10-15 שנים לא יכלנו להסתכל לתל אביבית בעיניים וכיוונו למטרות שונות, קח בעצמך 10 שנים אחורה ותיווכח שהיינו די שווים לצהובה מבחינת חומר שחקנים והבדלי התקציב לא עלו על קצת יותר ממיליון דולר, יתרה מזאת, גם אז שיחקנו בגביע האירופאי השני בטיבו וכיוונו גבוה(וגם הגענו גבוה יותר באופן כללי).
אני מאד מקווה שדן יבהיר שההערכה שלך שהאימונים יהיו סגורים משוללת כל יסוד, הקבוצה הזאת מתרחקת משנה לשנה מקהל האוהדים שלה, סגירת אימונים זה עוד שלב בכיוון ה"עלק" מקצוענות והניכור שלה מקהל האוהדים.אין שום סיבה שאימונים פתוחים יפגעו בהכנה למאבק בישראמכבי, בליגה ובאירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2006, 23:36 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בכלליות צריך שהאימונים יהיו סגורים...

בהחלט אפשר שיהיה פתוח נגיד בשלהי הסיבוב השלישי..אבל לפני משחקים חשובים חשוב שיהיה שקט..

אין לך מושג כמה שזה מפריע קהל לאימון..וגם אם קהל בא לאימון, אז הוא לא בא לעודד,
בכל זאת זה אימון שיבוא שיראה אבל שלא יפריע...

אני חושב שהם יסגרו באופן קבוע...ואולי ימי שישי יהיה פתוח..לקהל, ימי הולדת, וכאלה..

הפועל,בארסה,קאבס, מאבס,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 19 ספטמבר 2006, 21:16 
פועל\ת מנוצל\ת
פועל\ת מנוצל\ת

אולי אפשר לארגן איזה רבע שעה\חצי שעה או לקראת סוף אימון לתת לקהל להכנס במטרה שהחברה יספגו קצת ת'אווירה..?

דן לטיפולך....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 19 ספטמבר 2006, 21:43 
מאמן הפועל ירושלים

באופן עקרוני אימונים של קבוצת כדורסל צריכים להיות סגורים. אימונים זאת סביבת עבודה, וכמו שלא פותחים את הישיבות במשרד לקהל כך גם האימונים לא יכולים להיות פתוחים.

באימונים יכולים לקרות דברים שרצוי שישארו בתוך הקבוצה. מאמן יכול להעיר לשחקן או לנזוף במישהו. מי היה רוצה שישבו אנשים וייראו את זה? נוכחות של קהל מוסיפה נתון לא נכון למשוואה.

מדי פעם אפשר לקיים אימונים פתוחים, ויכול להיות שאכן נעשה את זה, אבל את העיקרון צריך להבין...

אני אבדוק את העניין של לעשות פעם בכמה זמן אימון שחלקו יהיה פתוח. אם נחליט על משהו כזה נפרסם את זה באתר. בעיקרון, צריך לכבד את הצורך בפרטיות בזמן העבודה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 8 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: