פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 21 אוקטובר 2019, 13:35

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 19 ספטמבר 2006, 09:29 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

שלום דן,יש לי 2שאלות:
א)למה לא ניסית ביחד עם דני קלין להביא את יניב גרין שלא מרוצה במכבי ת"א?
ב)האם אתה זה שהחתמת את טימי באווארס?ולמה לא השארת את רוג'ר מייסון שהיתה לו עונה טובה מאד והוא עדיף על טימי באווארס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 19 ספטמבר 2006, 16:27 
קדוש מעונה
סמל אישי של המשתמש

לרוג'ר היתה "עונה טובה מאוד"? הבחור לא עמד בלחץ, החטיא המון זריקות קריטיות (בעיקר נגד מכבי, לא נגד ברי) ובאופן כללי נתן חצי שני רע. ומלבד זאת - מייסון בעצמו לא רצה לחתום מיד, ומתברר שבצדק - בקרוב יתחיל את מחנה הקיץ ב-NBA עם הוויזארדס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 19 ספטמבר 2006, 20:03 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

וגם זו הדעה שלך הוא שמייסון עדיף על בווארס...לדעתי לדוג' הוא לא.

7/2/2008- הגביע נשאר!
A Night that we Never Forget

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 19 ספטמבר 2006, 21:52 
מאמן הפועל ירושלים

לגבי יניב גרין התשובה יותר פשוטה... יניב בחוזה במכבי, ואין שום סיכוי ריאלי שעסקה כזאת תצא לפועל. אין דרך להתניע כזה מהלך, ואין דרך לסיים אותו. קבל את זה כפשוטו...

רוג'ר מייסון הוא סיפור מעט אחר. רוג'ר שחקן איכותי, אבל כשהגעתי לירושלים טימי באוארס היה חתום. המהלך עם טימי בוצע על ידי דני. הוא פשוט זיהה איזו הזדמנות ולקח אותה. כשהגעתי לירושלים דני סיפר לי על המהלך ואמר לי להחליט מה אני רוצה לעשות. אם אני רוצה להחזיק את טימי אז בשמחה, ואם אני מתנגד, לא תהיה שום בעיה למצוא לו קבוצה אחרת ואפילו לקבל פיצוי עליו.

די ברור מה החלטתי, ואפילו די מהר...

אני מאמין שגארד בכדורסל שלנו חייב להיות מסוגל לייצר מצבים בכדרור לעצמו ולאחרים. אני לא מכיר הרבה קלעים טהורים שמובילים קבוצות לאליפויות ותארים. אני מאמין שתמיד אפשר להתמודד בסופו של דבר עם קלעי, גדול ככל שיהיה. אפשר לשים עליו שומר גבוה, ואפשר להחליף בחסימות, ויש עוד אי אילו כלים להתמודד על קלעי. תוסיף לכך את העובדה שבמשחקים גדולים אחוזי הקליעה יורדים באופן טבעי, ותבין שמעט מאד קלעים טהורים מכריעים משחקים גדולים.

רוג'ר הוא שחקן מאד איכותי, וקלעי בחסד, אבל הוא בסופו של דבר שחקן קצת חד מימדי. האופי של המשחק שלו הטיל את כל האחריות לייצר מצבים על מאיר והוראס בשנה שעברה. תבדוק את הסטטיסטיקה שלו במשחקים נגד מכבי בשנה שעברה ותבין על מה אני מדבר.

לכן אני שמח מאד על ההחתמה של טימי באוארס. דרך אגב, אם דני לא היה עושה את המהלך הזה בטיימינג שהוא עשה אותו טימי היה מגיע לקבוצה גדולה מאד ביורוליג. הוא בקשר חזק וטוב עם מריו, ואני מאמין בו ובתרומה שלו לקבוצה מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 4 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: