פורום צ'ה
http://che.co.il/NewForum/phpBB2/

שריקות בוז
http://che.co.il/NewForum/phpBB2/viewtopic.php?f=8&t=3715
עמוד 1 מתוך 1

מחבר:  קילפטריק וולס [ 21 מרץ 2007, 14:33 ]
נושא ההודעה:  שריקות בוז

נושא שהעסיק הרבה השנה זה שריקות בוז מהקהל.

יש גישה שזה בושה שקהל שורק בוז, והקהל בעצם "מועל" בתפקידו והורס לקבוצה.

הגישה השנייה היא, ששריקות בוז זה צעד לגטימי של קהל, חלק מהמעורבות שלו במשחק.

השאלה היא עם איזו גישה אתה מזדהה.

עוד שאלה באותו הקשר -

פעם פפי אמר, שזה שהקהל היה ממשיך לשיר גם כשהקבוצה הייתה מקבלת 40 לראש, דווקא הפריע, ושהוא כשחקן היה מעדיף שישרקו בוז, להעיר את הקבוצה.

אני אישית חושב, שאם הייתי שחקן שמפסיד ב-40 הפרש, והקהל היה שר כאילו כלום, זה גם היה מעצבן אותי והייתי מעדיף לקבל בוז, להרגיש מהיציע אנרגיות של עצבים ולא של תנועת נוער.

מה דעתך?

מחבר:  xalmon [ 21 מרץ 2007, 15:15 ]
נושא ההודעה: 

הלחץ, לדעתי, ממש לא הוכיח את עצמו כמועיל.
דוגמה טובה היא המשחק נגד גבעת-שמואל, עם סל הניצחון של קוטה על הבאזר. אני קיבלתי מהמשחק הזה בעיקר תחושה של חוסר מאמץ ועניין מצד רוב הסגל. התחלנו ב-2:11, הרגשה של שיוט ברקע, בסוף הרבע עוד הובלנו בכמה נקודות, ובירידה למחצית כבר פיגרנו בשלוש. אז נשמעו שריקות הבוז הראשונות, שהלכו והתעצמו בסוף הרבע השלישי ומאמצע הרביעי והלאה. נראה כאילו כולם הרגישו, פסדר, כולה גב"ש, בסוף נתעורר לאיזה 2 דקות ונרמוס קצת, ובחזרה למיטה. אלא שבחמש הדקות האחרונות ההגנה התפרקה לחלוטין, בו דיוויס וג'ייסון סטרייט עשו מה שהתחשק להם, ופתאום תיקו. ופתאום איבוד, ופיגור נקודה, 40 שניות לסוף. דן הזעיק טיים-אאוט, ובסיומו חזרו באוארס, קוטה, טפירו, אוסטין ופניני לקול בוז של ממש. לכולם רעדו הידיים אז מאיר עשה איזה סל משוגע מחצי מרחק, אבל פיקנרול פשוט פורר את מרכז ההגנה בבסיסו ואיפשר לאווג'ובי להפוך בחזרה. טפירו לקח שוב, ועדיין יש לי בראש את התמונה של ארבעה אנשים בלבן משותקים לגמרי מרוב לחץ, לפני שאד התאושש וניצח.
אני לא שרקתי במשחק הזה, אבל יצאתי בתחושה שהבוז היה משמעותי, ואולי גם מוצדק. שלא יישנו בלילה. שלמחזור הבא בנהריה יגיעו קצת מפוקסים. עבר שבוע, בום. 101-66.

אז איפה עובר הגבול בין נזיפה להעמסת לחץ? האם יש לדעתך מקום לכמה שריקרוקים סולידיים כשהקבוצה רדומה, או שאסור להפסיק את העידוד בשום פנים?

מחבר:  דרור חג'ג' [ 22 מרץ 2007, 23:13 ]
נושא ההודעה: 

שלום לכם,

אין מקום לשריקות בוז. זה דבר שמאוד מוריד את הרוח של הקבוצה וזה לא מתאים למקום כמו ירושלים שבנה את עצמו כמקום של אהבה ותקשורת חמה בין האוהדים לשחקנים.

חייבים להבין שהקהל והקבוצה זה דבר שצריך ללכת ביחד ורק ככה אפשר להגיע להישגים.

מחבר:  LaZy [ 22 מרץ 2007, 23:17 ]
נושא ההודעה: 

דרור חג'ג' כתב:
שלום לכם,

אין מקום לשריקות בוז. זה דבר שמאוד מוריד את הרוח של הקבוצה וזה לא מתאים למקום כמו ירושלים שבנה את עצמו כמקום של אהבה ותקשורת חמה בין האוהדים לשחקנים.

חייבים להבין שהקהל והקבוצה זה דבר שצריך ללכת ביחד ורק ככה אפשר להגיע להישגים.


:!: :!: :!: :!:

לב דרור חג'ג' לב

עמוד 1 מתוך 1 כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/