פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 22 מאי 2019, 21:36

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: אוהדי הקבוצה
הודעהפורסם: 23 מאי 2007, 00:17 
מתבגרת מודעת

לפי מה ששחקנים מספרים, כשמגיעים עם קבוצה אורחת למלחה (אצלך בניה"ש) מתרגשים מהאוהדים ובעיקר מתרשמים. עכשיו כשאתה חלק מהפועל וראית את התנהגות האוהדים לאורך זמן ולא פעמיים בעונה, התאכזבת? איפה לדעתך יש מקום לשיפור העידוד?

תודה כפרה :P
נעמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 24 מאי 2007, 14:22 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אוסיף לשאלה:
שחקנים מאוד אוהבים להגיד לתקשורת כמה אוהדי הפועל נפלאיםאך לפעמים ההתנהגות שלהם מעידה על משהו אחר.
המקרה הכי קיצוני הוא שבחגיגות הגביע האוהדים חגגו בכיכר ספרא בזמן שאתם ישבתם בספגטים.
בנוסף, אני וחברי נשארים אחרי המשחק ומחכים החוץ כדי להגיד כמה מילות עידוד בהפסדים ובניצחונות. אך לרוב אנחנו מרגישים כאילו לשחקנים לא אכפת שאנחנו שם או אפילו שהם רואים בנו כנטל (ההרגשה מתייחסת בעיקר לזרים).
ברצוני לשאול אותך מהי הגישה האמיתית כלפי האוהדים ומה האווירה הכללית ביחס אליהם?
תודה רבה.

נצחון של הפועל ירושלים על מכבי זה נצחון של מיליארדר אחד על מיליארדר אחר, ושל שמעון מזרחי החיקוי על שמעון מזרחי המקורי, ושל ניגר אחד שקיבל אזרחות בפרוטקציה על ניגר אחר שקיבל אזרחות בפרוטקציה, וזה של קרח אנטיפת ומכוער אחד על קרח אנטיפת ומכוער אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 27 מאי 2007, 21:21 
שחקן הפועל ירושלים
שחקן הפועל ירושלים
סמל אישי של המשתמש

תמיד שהייתי מגיע עם בני השרון למלחה אז הייתה אוירה מדהימה ולא היינו רגילים לזה..כי ברוב האולמות בארץ אין כמעט אוהדים...עכשיו שאני רואה את האוהדים מקרוב ואת ההשקעה שלכם אני מעריך אותכם עוד יותר....באמת שני לא מצליח לחשוב על משהו שאתם צריכים לשפר כי באמת אתם מדהימים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: