פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 26 אוגוסט 2019, 08:20

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: אופי
הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2006, 15:36 
מורד\ת
מורד\ת
סמל אישי של המשתמש

דן שלום.
ראשית, אני רוצה לברך אותך על המינוי.

כעת, לנושא ההודעה.
במהלך שלוש השנים האחרונות לא הגעתי למשחק רשמי של הקבוצה משום שאני (ועוד רבים) מרגיש כי הקבוצה איבדה את האופי שהיה לה בעבר.
אני גדלתי על הפועל ירושלים שהיא אנטיתזה למכבי תל-אביב, שמצליחה להגיע להישגים. על קבוצה שמבוססת על שחקני בית ונשמה והקשר שלה עם הקהל (לא סתם אמרו על הפועל בעבר כי "הפועל ירושלים זה קהל עם קבוצה" ולא "קבוצה עם קהל").
הפועל ירושלים של השנים האחרונות נטשה את כל הדברים הללו כשרדפה אחרי מכבי. בשבילי, הקש ששבר את גב הגמל הייתה קניית הקבוצה השנייה בעיר על ידי ארקדי גאידמק כאשר לא עלה קול מחאה מאף כיוון.

האם יש משהו שאתה מתכוון\יכול לעשות בנידון?..

נ.ב.
אם תצטרף למחאה שלנו ותחתום על העצומה להצלת הפועל כדורגל נודה לך מאוד.
http://www.hapoelj.net/petition/index.php

תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 19 ספטמבר 2006, 21:43 
מאמן הפועל ירושלים

דבר ראשון, חתמתי על העצומה כמו שביקשת ממני...

דבר שני, עניתי על עניין האופי והזהות בתשובה אחרת. לך בבקשה ותקרא את מה שכתבתי שם.

תראה, אוריה, הכדורסל הוא עסק מקצועני. אני חי את העסק הזה, וגם מתפרנס ממנו. מה זה העסק הזה? למה באים לספורט?

אם הייתי אוהד כדורסל (ואני לא... למאמן יש פרספקטיבה שונה לחלוטין מאוהד. לכן מאמן כמוני יכול לעבוד מירושלים למכבי ובחזרה, מה שאוהד לעולם לא יעשה), הייתי רוצה שהקבוצה שלי תתחרה, תילחם, תנצח. הייתי רוצה להנות מכדורסל טוב. והייתי רוצה שיהיו בקבוצה שחקנים שאני יכול להזדהות איתם.

זאת זהות, וזה צביון.

וכן, אני חושב שאנחנו כאן כדי להצליח. זה לא אומר שאין לנו קיום או הצדקה אם לא לקחנו תואר, אבל אני כן חושב שהמטרה האולטימטיבית של כל ספורטאי היא אליפות. כי אם זו לא המטרה, אז אין סיבה להילחם ולהתמודד. אין סיבה לזנק אל כדור אבוד, ואין אופי ואין זהות.

ספורטאי שלא זוכר שהוא שם כדי לנצח ולקחת אליפויות הוא ספורטאי בינוני. ויש גם כאלה... והבינוניים משחקים בקבוצות קטנות ולא מעניינות, ולא בהפועל ירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: