פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 08 דצמבר 2019, 03:12

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 81 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

תמיר בלאט
רכז על- מדהים בהתקפה ובינוני בהגנה 30%  30%  [ 6 ]
שחקן בינוני- טוב התקפית וגרוע הגנתית 50%  50%  [ 10 ]
שחקן לא טוב- חלש,לא אתלט, שומע גרוע,לא חודר, אם לא "שחקן אמיתי" לא היה פה 20%  20%  [ 4 ]
סך הכל הצבעות : 20
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: תמיר בלאט
הודעהפורסם: 20 אפריל 2019, 15:49 
דיקטטור\ית

כנראה האוברייטד הכי גדול שהיה פה.
לידו שחקנים כמו יותם וליאור עושים הגנה מדהימה.
מישהו זוכר שומר גרוע ממנו?
זה כבר ממש מוגזם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אפריל 2019, 16:14 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

הצבעתי לבינוני, אבל האמת היא שזה בעיקר תלוי מול איזה רפרנס משווים -
1. אם מסתכלים עליו רק כשחקן ישראלי לליגה הישראלית אז הוא אכן בינוני. כלומר שחקן עם תרומה מעולה בהתקפה והגנה קטסטרופלית אפילו ברמות האלו. כלומר אם ימשיך ככה לא יחשב לכוכב על אבל יהיה שחקן ליגה לגיטימי.
2. אם מסתכלים כשחקן לגיטימי לרמות שהפועל מכוונת אליהן באירופה אז הוא ללא ספק חלש כי שם בנוסף להגנה הקטסטרופלית הוא גם לא מצליח לייצר את השטף ההתקפי שרואים ממנו ברמות יותר נמוכות. מצליחים לנטרל אותו עם פיזיות דיי בקלות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אפריל 2019, 13:13 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הרבה ספקות היו בעניין החיבור המיסטי בין קטש לבלאט עוד בקיץ.
הרבה כובעים האכיל בלאט את הספקנים, ועכשיו הכובעים עולים בחזרה בוושט של רובם..

אני חושב שהוא כישרוני וחכם, אבל ממש לא מספיק טוב כדי להיות תחליף לזר - שזו הציפיה ממנו בעידן קטש.

עדיין מעדיף את יואב זיו בתור המחליף לרכז, או הרכז הנוסף, מאשר את תמיר בלאט עם המפתחות.

ועדיין - בלאט עשה הרבה דברים יפים העונה, ועדיין כשהוא מיידה שלשות בתחושת בטן שלי הם נכנסות.. אפילו כשהוא 1 מ-41.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אפריל 2019, 13:58 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בלאט השתיק את הספקנים עם שלשות קטלניות וכמה מסירות יפות מאוד שיצאו ממנו. צריך להודות שחוץ מזה הוא לא הוכיח בשום אספקט שהספקנים טעו. עכשיו שהשלשות נדירות והמסירות ברובן הופכות לאיבודי כדור, המצב קשה.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אפריל 2019, 14:05 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני מסכים, אני בצד של הספקנים.

דעתי בנושא של הישראלים נשארת כמו שהיא כבר שנים:

ישראלי צריך לדעת לעשות 2 דברים בלבד: לקלוע כשהוא פנוי ולשמור חזק. את כל השאר נשאיר לאלה שבאמת יודעים לשחק כדורסל.

היה אחד יותם הלפרין שידע לעשות דברים שמעבר. היה אחד אליהו, שפעם, ידע לעשות דברים אחרת. עכשיו כששניהם דינוזאורים, בואו ניתן לישראלים לשרוט ולזרוק כשהם לבד, ונשאיר את הכדורסל לאלה שיודעים לעשות את זה טוב יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אפריל 2019, 14:36 
דיקטטור\ית

אני חושב שאם יש שחקן שיש לו ראיית משחק סבירה פלוס כמו של תמיר, אז ממש אפשר לפתח אותו כרכז, עם זאת, הוא חייב לעבוד על ההגנה באופן בהול כי אחרת שום דבר לא יציל אותו

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אפריל 2019, 14:42 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

זה לא רק ההגנה. אם יש לך שחקן עם ראיית משחק מיוחדת וכישורים התקפיים אפשר להחביא אותו בהגנה סטייל שאראס, הלפרין ועוד..

הבעיה עם תמיר בלאט זה שהההתקפה שלו לא יציבה. חודש אחד אתה מקבל מיני שאראס, וחודש אחד אתה מקבל שחר גורדון בגארד.

זה לא יתכן שצריך לסבול את השחר גורדון בשביל הפוטנציאל לקבל את המשחקים הטובים. זה לא שווה את זה.

הבעיה שעם קטש אתה מקבל את תמיר בלאט. זה כמו שעם פרנקו קיבלת את מנקו. ועוד כל מיני זיווגים מטומטמים של מאמן-שחקן שלא עובדים כי השחקן לא מספיק טוב והמאמן לא מספיק טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אפריל 2019, 16:39 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
זה לא רק ההגנה. אם יש לך שחקן עם ראיית משחק מיוחדת וכישורים התקפיים אפשר להחביא אותו בהגנה סטייל שאראס, הלפרין ועוד..

הבעיה עם תמיר בלאט זה שהההתקפה שלו לא יציבה. חודש אחד אתה מקבל מיני שאראס, וחודש אחד אתה מקבל שחר גורדון בגארד.

זה לא יתכן שצריך לסבול את השחר גורדון בשביל הפוטנציאל לקבל את המשחקים הטובים. זה לא שווה את זה.

הבעיה שעם קטש אתה מקבל את תמיר בלאט. זה כמו שעם פרנקו קיבלת את מנקו. ועוד כל מיני זיווגים מטומטמים של מאמן-שחקן שלא עובדים כי השחקן לא מספיק טוב והמאמן לא מספיק טוב.

הההתקפה שלו לא ״לא יציבה״ (קרי עולה ויורדת רנדומלית לאורך זמן), היא ספציפית לא טובה מול קבוצות עם סייז/אגרסיביות/אתלטיות ומכיוון שאלו הקבוצות שאנחנו פוגשים בשלבי ההכרעה בד״כ (ואם היינו ביורוקאפ ולא בציפופו אז גם בשלב הבתים שם) זה עושה אותו ללא מאד רלוונטי גם בהתקפה *בשלב הזה של הקריירה שלו*. בקיצור אם יעשה קפיצת מדרגה גדולה מאד עוד שנתיים שלוש יוכל להיות במעמד שכרגע הוא מקבל אצלנו אבל עכשיו ממש ממש לא. לא צריך לחשוב על זר תדמיינו אפילו את מקל במקומו השנה..

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אפריל 2019, 19:07 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

תמיר לא שונה משאר הקבוצה ! גם הוא כמו רוב הקבוצה להוציא את אמארה פלדין ותומאס וקצת יוגב כולם כולל הזרים לא בכושר טוב מאז גמר הגביע .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אפריל 2019, 22:27 
דיקטטור\ית

נזכרתי היום בשחקן אחר שהיה שומר ממש גרוע, כמעט כמו בלאט. הוא ירד ליגה מהלאומית לארצית עם רחובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2019, 10:24 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

אריה אדום כתב:
נזכרתי היום בשחקן אחר שהיה שומר ממש גרוע, כמעט כמו בלאט. הוא ירד ליגה מהלאומית לארצית עם רחובות.

השחקן האחר היה גרוע גם כ"חבר" בחדר הלבשה ועוד כמה טונות של מניירות שאני לא מזהה בבלאט של השנה.
יצא לי להחליף מילה או שניים עם אנשים מהקבוצה ברחובות. הם מפילים את תיק הירידה שלהם על זליקוביץ ונעימי בצורה ברורה. השם שהן בחרו לכנות בו את נעימי, קשה לאיות. שם של מחלה ממארת שקשה לי לכתוב.

לגבי בלאט - שחקן ישראלי עם משמעת עצמית ותשוקה ללמוד ולהתפתח כמו שיש שלאט לא צומחים בישראל כפטריות לאחר הגשם. בגלל זה אני ממשיך להאמין בו למרות שמאז גמר הגביע (כמו רוב הפועל) הוא נראה כמו כלום ושום דבר.
בהינתן העובדה שקטש מאד מאמין בו וימשיך לאמן אותנו בעונה הבאה, אני בהחלט חושב שאין מה לעסוק בהחלפה שלו. בלאט פה בשביל להישאר ולעניות דעתי, זו החלטה נבונה. נקווה שנחזה גרף שיפר ביכולות ההגנה שלו.
אודה שאני עוקב לא מעט שנים אחרי אבי בן שימול, ואני חושב שזה שחקן שסובל מתדמית נחותה בכדורסל הישראלי ויח"צ גרוע. אישית, לדעתי השחקן הזה שווה הרבה יותר מערך השוק שלו, וכמה חבל לי שהפועל לא חשבו/חושבים בכיוון שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2019, 10:44 
דיקטטור\ית

א. מסכים עם אוהד ומחזק, לעניות דעתי תמיר בלאט הוא עדיין אחד הרכזים הישראלים הטובים שהיו (ויהיו!) בהפועל לדורותיה. הלוואי ויישאר פה להרבה זמן ונמשיך להשקיע בו בין היתר גם את שכר הלימוד שאנחנו משלמים היום. לי אין בעיה עם אובדן תארים בטווח המיידי כדי לקצור את הפירות בעוד עונה או שתיים במידה ונשכיל להשאירו. אני לא עיוור, גם אותי מרתיחה הקלות שבה הוא מאבד את השחקן שהוא שומר עליו אבל היו פה שחקנים בעמדה שלו שאמנם הם מוכשרים בהרבה ממנו אבל הם *לא* הגיעו לכאן בגיל 21 והם שיחקו בחוקי משחק שונים מהיום ועם הרבה פחות זרים סביבם (לא משווה לרגע אבל קחו כדוגמה את עדי גורדון ומאיר טפירו באספקט ההגנתי ובתזמון ההגעה שלהם אלינו)

ב. אבי בן שימול בהחלט שחקן ראוי אבל אשמח אוהד אם תנפק מספרים שלו כאן כי ממבט מרחוק ובלי טיפת מעקב אחריו בגדול התחושות שלי ממנו שהוא לא שומר על עקביות ויציבות אלא רק מידי פעם עושה משחקים גדולים (וגם לא כאלה של המובילים באמת..)

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2019, 14:54 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אתם באאוט לגמרי.
לא הוא ולא רוב האוהדים רוצים שיהיה כאן בעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2019, 16:48 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
אתם באאוט לגמרי.

אתה חושב שבלאט לא רוצה להשאר ושלא רוצים שהוא ישאר ?

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2019, 17:23 
דיקטטור\ית

Mike 10 כתב:
אתם באאוט לגמרי.
בעניין הזה נדמה לי שאתה באאוט והוא יישאר כאן בעונה הבאה אלא אם ישנו וילכו על קונספט זר לחלוטין בעמדות הגארד אבל זה בדיוק מסוג הדברים ש.. ימים יגידו..

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2019, 20:30 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

זה שהרבה אוהדים לא רוצים אני יכול להאמין. אבל איך לעזאזל בלאט לא ירצה להישאר פה בשנה הבאה? איזו הזדמנות טובה יותר הוא יכול לקבל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2019, 23:00 
גנרל הניצחון בנהריה

גמליאל כתב:
זה שהרבה אוהדים לא רוצים אני יכול להאמין. אבל איך לעזאזל בלאט לא ירצה להישאר פה בשנה הבאה? איזו הזדמנות טובה יותר הוא יכול לקבל?

הבחור חי בסרט שהוא שווה יורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אפריל 2019, 23:17 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

זה ציטוט של תמיר בלאט מאוקטובר 18:

[איפה אתה רואה את עצמך בעוד חמש שנים?
"אני רוצה ומאמין שאני אגיע ליורוליג, זה החלום הכי גדול שלי".

זה אומר להגיע למכבי ת"א?
"להגיע ליורוליג, אני והמשפחה חושבים על חו"ל ואם זה יקרה, זה יהיה מדהים"]

בלאט ישאר בהפועל רק אם קטש ישאר, או כל מאמן אחר שיבטיח לו חמישייה. הוא לא ישב על הספסל. לא בגיל שלו ולא בשאיפות שלו. מתחילים להיגמר המאמנים הישראלים שיהיו מוכנים להאמין בו מספיק כדי להבטיח לו חמישייה. הוא יעדיף כל קבוצה ברמת הצ׳יפופו/יורוקאפ שתוכל להבטיח לו דקות. לדעתי יצא לשחק בקבוצת צ׳יפופו/יורוקאפ באירופה. כאלה שאפשר למכור להם את הלוקש עם קלטות מאליפויות אירופה עד גיל 20 ועם המילה של אבא. בארץ הוא די גמור לדעתי, אלא אם כן יביא פה פינאלה מהסרטים.

כשאני אומר לוקש, אני אומר "רכז מוביל לשים אצלו את המפתחות לקבוצה".
זה מה שבלאט מאמין שמגיע לו לדעתי.
אם בלאט יגיד אני רוצה ללמוד, אני רוצה להרוויח את הדקות שלי ולהיות שחקן משלים, אני מאוד ארצה לראות אותו בהפועל. אבל הילד חולם יורוליג והילד לא יעצור עד שיפול על הפרצוף או יתייבש יפה יפה על הספסל של מכבי. אנחנו בשבילו תחנת עגינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אפריל 2019, 00:25 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

היחיד שחייב להישאר כאן עם אמרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אפריל 2019, 11:04 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

Mike 10 כתב:
אתם באאוט לגמרי.

אין לי שמץ מושג מה רוצים "רוב האוהדים", מה גם שלמעט פורום צ'ה איני מחובר למדיות אחרות ברשת העוסקים בהפועל ירושלים.

אממה, 1+1 =2.
קטש ימשיך לעוד עונה (1א').
תמיר בלאט חתם פה על חוזה לשנתיים (1ב').

ואולי אני באאוט אבל להערכתי בלאט יבחר לכבד את החוזה/להמשיך בהפועל בעונה הבאה, תחת קטש.
יפה ומוערך שהילד חולם יורוליג, הלוואי והיה מדביק בתשוקה ובחזון שלו עוד כמה צברים כחול לבן בהפועל (כולל כאלו שלהבדיל ממנו הכישרון נוזל מהם ורק עצלנות כרונית מנעה/מונעת מהם לממש יכולות נדירות שהתברכו בהן).
לא רואה כל פסול בזה שהילד שם לו למטרה יעד גבוה ומכוון גבוה.
מניח שאין חולק כי כספי, ובמידת מה ובדומה לו גם מקל, לא בדיוק השחקנים הכי כשרונים שצמחו פה, אבל מה שעשה עבורם את ההבדל זה העבודה הקשה והתשוקה עם כח רצון מאד מאד שונה מהכדורסלן הישראלי המצוי.
ואגב, ממה שאני שומע בברנז'ה גם נמרוד לוי ושוכמן דומים להם באופי, ולכן אני ככ רוצה לראות אותם פה.

ראבק, הילד בן 21..
פעם ראשונה שמאמן הפועל מאז חרוש עם פפי&פיני נותן אמון אמיתי בילד צעיר, בחייאת, תנו לו צ'אנס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אפריל 2019, 12:50 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

האמת שגם אני לא יודע מה רוצים רוב האוהדים, כמוך כמוני - איני מחובר למדיות אחרות חוץ מכאן.

אבל יש לי תחושת בטן, שאם השאלה היא רכז זר או בלאט. רוב הקהל יעדיף רכז זר.
ותחושת הבטן השנייה שלי אומרת, שאם בלאט יודע שמגיע רכז זר שיועדף על פניו באירופה, הוא לא יהיה כאן.

למען האמת, אני מאמין שזו גם הסיבה שהוא הגיע לכאן מלכתחילה - כי בשיחות סגורות קטש אמר לו: "אתה הרכז שלי, בארץ ובאירופה".

אבל כמו שקרה עם דן שמיר, ככל שמתפתחת העונה האמון המוחלט שהיה בתחילתה הולך ונסדק עד אשר נשבר לגמרי. אני חושב שזה גם מה שקורה עכשיו.

וכל מה שאמרת לגבי ה"סטייט אוף מיינד" של בלאט בתור אחד שמכוון גבוה ועובד קשה ויש לו ביצים והכל. אני לא יכול להסכים איתך יותר. הלוואי על כל ישראלי את מוסר העבודה ואת האמונה העצמית הזו.
רק שמקל שומר ברמת NBA, ומקל איום אמיתי בתוך הצבע, ובלאט לא שומר, לא חודר ולא איום אמיתי ברמת כדורסל פיזית של בוגרים.
בימים של ה-5-6 שלשות הוא ענק, אבל נדמה שבסוף השנה יש הרבה יותר ימים שבהם הוא לא טוב מאשר הוא ענק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אפריל 2019, 15:23 
דיקטטור\ית

נדמה כמו עוד מקרה קלאסי של צל"ש או טר"ש שייקבע איפשהו במאי/יוני עם/בלי צלחת.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אפריל 2019, 07:50 
דיקטטור\ית

https://sports.walla.co.il/item/3232711

:lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=ejKIgsR5W6k

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אפריל 2019, 09:15 
דיקטטור\ית

מעולה חונק.. התגעגעתי ללינקים שלך!

לגופו של לינק.. לא יודע את מי הלינק הזה מעמיד באור מביך יותר.. את בלאט (האב/הבן) או את קציקאריס..

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אפריל 2019, 09:26 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הכתבה הזו לא אמורה להפתיע את מי שעקב אחרי ההתנהלות שלו לאורך השנים האחרונות.
עם כמה שזה הזוי, זה אמיתי.
קאציקאריס הוא דרעק שלא ברא השטן, ובדיוק בזכות דרעקים כאלה אפשר לעשות ספינים על התקשורת ולהתחיל להעלות את הערך של בלאט לקראת הקיץ.

זה שהפועל ירושלים תמיד הייתה עבורו תחנת עגינה, זה היה ברור עוד בקיץ הקודם.
אבל זה שהוא מתחיל להצטייר בתור ילד חרא חי בסרט, זה מתחיל להתבהר גם. לא יודע אם זה ההורים או הסוכן, אבל מישהו שם הורס לילד הזה לא רק את הקריירה אלא גם את החיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אפריל 2019, 11:38 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

במילים פשוטות, לתרגם לזקני השבט:

יכולת + פוטנציאל הרבה פחות ממאיר טפירו
שאיפות + יח"צ הרבה מעל מאיר טפירו
הקריירה בסוף תהיה דומה לזו של נעימי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אפריל 2019, 11:53 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

קאציקאריס זה לא "המבין" שלא רצה את אמארה ?
אחד ההזויים תמיר ב-NBA :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אפריל 2019, 14:15 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

עכשיו גם בספורט "הארץ":

https://www.haaretz.co.il/sport/basketball/1.7171660

ציטוט:
הקליפרס שלחו נציג לאימון, יוטה יצרה קשר: חלום ה-NBA של תמיר בלאט
הרכז שיחגוג בשבוע הבא 21 זכה להתעניינות מחמיאה מצד מספר קבוצות NBA, אבל בשלב הזה הוא לא מתלהב מהאפשרות שייבחר בסוף הסיבוב השני ונוטה להמשיך לעונה נוספת בהפועל ירושלים

אריה ליבנת

פורסם ב-10:51
מספר קבוצות NBA מתעניינות בשחקן נבחרת ישראל והפועל ירושלים תמיר בלאט לקראת הדראפט שיתקיים ב-20 ביוני. בלאט הציג עונה אירופית טובה מאוד בליגת האלופות. הוא קלע 10.1 נקודות בממוצע למשחק, כולל 40% משלוש, מסר 7.1 אסיסטים (שלישי במפעל) ואיבד רק 2.5 כדורים. הוא אחד המועמדים לתגלית העונה, השחקן הצעיר של העונה וייתכן שאף לחמישיית העונה של פיב"א.

לפני מספר שבועות שלחה לוס אנג'לס קליפרס נציג מטעמה כדי שיראה את בלאט באימון של הפועל ירושלים. לאחרונה יצר קשר גם סקאוט של יוטה ג'אז. בלאט שיחגוג בשבוע הבא יום הולדת 21 מופיע באופן אוטומטי ברשימת השחקנים שיכולים להיבחר בדראפט הקרוב, בניגוד ליובל זוסמן הצעיר ממנו בשנה שבחר להירשם בעצמו.

יחד עם זאת, בלאט לא מתלהב מהאפשרות שייבחר בסוף הסיבוב השני. לא רק שזה לא יקנה לו חוזה מובטח, אלא גם שהזכויות עליו יהיו שייכות לקבוצה שתבחר בו. הוא מחזיק בחוזה לעונה נוספת בירושלים וישמח להמשיך לשחק תחת עודד קטש. לכן בשלב הזה בלאט לא הולך בכל הכוח על החלום האמריקאי, אולם יש לו סעיף שמאפשר שחרור לקבוצת NBA או קבוצה אירופית במקרה של הזדמנות מפתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אפריל 2019, 14:37 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

והתרגום לעברית:

בגלל שבחודשים האחרונים בלאט ממש גרוע, ולאור כך שהביאו זר חדש כי לא סומכים על בלאט שיוביל את הקו האחורי, צריך לעשות תרגיל יח"צ ענק כדי לשמור על המותג בחיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אפריל 2019, 14:46 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כנראה לא סתם הוא עובר קבוצה כל שנה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 81 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]