פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 20 נובמבר 2019, 01:28

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 125 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

הבריגדה VS ההנהלה - מי צודק?
הבריגדה 6%  6%  [ 2 ]
ההנהלה 40%  40%  [ 14 ]
שני הצדדים טועים 54%  54%  [ 19 ]
סך הכל הצבעות : 35
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 10 מאי 2019, 17:27 
דיקטטור\ית

אחרי התצוגה הנהדרת היום ביציע אפשר לומר סופית - שלום ולא להתראות בריגדה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 מאי 2019, 18:08 
גנרל הניצחון בנהריה

הפועל ירושלים כתב:
אחרי התצוגה הנהדרת היום ביציע אפשר לומר סופית - שלום ולא להתראות בריגדה

כמות האוהדים היום אכן הפתיעה לטובה. ולגבי מה שאתה כתבת - פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
מצחיק על גבול השקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 מאי 2019, 18:24 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אמירוס, אתה זה שמצחיק עד דמעות. היה כיף היום, אוירה מעולה ובלי כל הגועל נפש שהבריגדה הקפידה להביא. היה קהל שהיה עסוק בלעודד את הקבוצה ולא עסוק בעצמו. תענוג. יקח עוד קצת זמן עד שהווקום יתמלא לגמרי, אבל הוא יתמלא, אין ספק.
הבריגדה פסה. חיינו יפה מאוד לפני ומסתבר שיהיה מעולה גם אחריה.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 מאי 2019, 19:41 
גנרל הניצחון בנהריה

הפועל הייתה ותהיה בלי הבריגדה וגם בלי גיא הראל. זה לא העניין.
העידוד לא מספיק טוב וכל עוד חבורה (אחלה חבורה) של ילדים בני 7-12 ימשיכו להיות אחראים על העידוד זה ימשיך להיראות ולהישמע רע (אני מבין שלדעתך זה לא רע).
רק בסוף המשחק כשהניצחון הובטח שאר הקהל הצטרף לעידוד ורק אז זה היה איכשהו סביר.
יש אוהדים כמו דוד שלי שמגיע איתי לכל המשחקים, כולל חוץ, שהריב האידיוטי הזה גרם להם להפסיק להגיע. פשוט מבאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 מאי 2019, 20:38 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

האמת שלאט-לאט הניו-בריגאד מתחילים להיכנס לקצב, במשחקי הבית נהיה יותר נעים לבוא עם ילדים.
ו....כן, נראה שאפילו השחקנים מרגישים את ההבדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 מאי 2019, 20:52 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כן מעודדים טוב, לא מעודדים טוב - זה אחד הדברים שהכי פחות מעניינים אותי

אני רוצה מקום נעים, שלא יקללו בו, לא יאיימו על חברי הנהלה ולא יחרימו שחקנים. אולם שאפשר להביא אליו ילדים ובני משפחה.
לכן אני מבסוט מהחרם של הבריגדה, ומקווה שהיא לא תחזור לארנה לעולם (כארגון. חברי הבריגדה תמיד מוזמנים להגיע ולעודד/לא לעודד כמו כולנו)

יקום/קם פה דור חדש של קהל מעודד ויקח זמן עד שזה יתניע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מאי 2019, 00:44 
דיקטטור\ית

amiros09 כתב:
העידוד לא מספיק טוב וכל עוד חבורה (אחלה חבורה) של ילדים בני 7-12 ימשיכו להיות אחראים על העידוד זה ימשיך להיראות ולהישמע רע (אני מבין שלדעתך זה לא רע).
יש אוהדים כמו דוד שלי שמגיע איתי לכל המשחקים, כולל חוץ, שהריב האידיוטי הזה גרם להם להפסיק להגיע. פשוט מבאס.
אמירוס יקירי, לא יודע אם את הדוד הזה אני מכיר אבל בגדול מדובר באחלה משפחה ;-)

יחד עם זאת וכקונטרה (אתה מוזמן למסור לדוד..)

ה-סיבה המרכזית שאני הגעתי למשחק היום היא מה שקרה עם הבריגדה ותחושת הבהילות למלא את הוואקום בגרון מעודד במשחק חוץ משמעותי. אני לא מת על המצב הנוכחי אבל בגדול ברמה האישית הרווחתי ממנו הערב ו.. אני עדיין בדעה ש"מעודדים ללא תנאים!"

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מאי 2019, 00:45 
גנרל הניצחון בנהריה

לא יקללו?
גם הילדים היום קיללו נמרצות את ספי שמש, את פניני ואפילו שרו "שמעון מת"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מאי 2019, 00:48 
דיקטטור\ית

לא הגבת לי אבל בכל זאת אתערב ואגיב..

קללות (לצערי) תמיד היו ותמיד יהיו במגרשי הספורט בארץ. יחד עם זאת כשיגזימו ויקללו בלי קשר לכלום אשרוק בוז. זכותי! (כמו שזכותם של המקללים לקלל מתי שבא להם!)

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מאי 2019, 00:49 
דיקטטור\ית

חוצמזה גם לא חייבים לעשות עניין מכל דבר. היום התחילה שירת "פניני לא קופץ" או משהו בסגנון ו.. פשוט לא הצטרפתי כי לי באופן אישי זה לא עושה את זה..

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מאי 2019, 01:03 
גנרל הניצחון בנהריה

divinelly כתב:
amiros09 כתב:
אמירוס יקירי, לא יודע אם את הדוד הזה אני מכיר אבל בגדול מדובר באחלה משפחה ;-)

יחד עם זאת וכקונטרה (אתה מוזמן למסור לדוד..)

ה-סיבה המרכזית שאני הגעתי למשחק היום היא מה שקרה עם הבריגדה ותחושת הבהילות למלא את הוואקום בגרון מעודד במשחק חוץ משמעותי. אני לא מת על המצב הנוכחי אבל בגדול ברמה האישית הרווחתי ממנו הערב ו.. אני עדיין בדעה ש"מעודדים ללא תנאים!"

טוב שבאת, אתה אכן מכיר את הדוד... :)
קללות תמיד יהיו. אני לא חושב שהבריגדה הם ל"ו צדיקים, אפילו לא קרוב. אבל גם לא אוהב את הדמוניזציה שעושים להם. סהכ ארגון אוהדים אחד הטובים והפחות אלימים בארץ. יחד עם זה, הם גם אידיוטים, למשל בפרשת אוחיון הם התנהגו כמו זבלים, והוסיפו חטא על פשע
כשהמשיכו לא לעודד אותו גם אחרי הסולחה. בנושא הקללות, אני לא חושב שאיתם העידוד היה עם קללות ובלעדיהם יהיה נקי.
בתור מי שמגיע למשחקי חוץ רבים, גם במקומות נידחים ולא רק באטרקטיביים בחולון ובנוקיה אני אומר שמגיע להם גם מילה טובה, מגיעים לכל מקום ומעודדים בלי הפסקה. צריך סולחה עוד העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מאי 2019, 10:52 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

amiros09 כתב:
divinelly כתב:
amiros09 כתב:
. צריך סולחה עוד העונה.

צא מזה.
לא תהיה סולחה העונה ולא תהיה אף פעם.

מבחינת הנהלת הפועל הבריגדה היא היסטוריה. החלק הקשה מאחורינו. גוש מעודד חדש נבנה. מסתכלים קדימה ולא אחורה.

אני חושב שהמהלך הזה עוד יילמד וישונן בקבוצות רבות - איך מפרקים ארגון אוהדים ברגע שהוא מתחיל לעוף על עצמו
לחשוב שהוא יכול לקבוע מי יהיה מנהל הקבוצה, מתי יעודדו ומתי יחרימו ואת מי יעודדו ואת מי יחרימו.

לגבי חברי הבריגדה עצמה-מי שבאמת אוהד הפועל יחזור.
מי שהיה אוהד הבריגדה יישאר בחוץ. כנראה גם לא הפסד גדול.

תחזיר את הדוד.
זה באמת לא שוה את זה.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מאי 2019, 18:16 
דיקטטור\ית

אני מסכים עם קדמון שסולחה לא תהיה כי כדי שתהיה סולחה לשני הצדדים צריך להיות אינטרס וצריכות להיות הסכמות. המצב כרגע לא כזה.

אני מודה שאני מופתע מאוד לרעה מהבריגדה מחד ומופתע לטובה מנק' מבטם על העקשנות והלכידות..

יחד עם זאת, בניגוד לקדמון, אני נוטה להיות סלחן יותר ונאיבי יותר ומאמין שמתישהו הבריגדה תיישר קו ותצא בהודעה בסגנון "אנחנו לא סתם ארגון אוהדים, אנחנו ארגון *למען* ולכן כדי לא לפגוע באוהדים (כמו דוד של אמיר ורבים וטובים אחרים) החלטנו לרדת מהעץ באופן חד צדדי ולבוא ולתמוך במשחקי הקבוצה" אני מפנטז שזה יקרה מתישהו לפני הפיינל פור..

בכל מקרה מי שירד מהעץ יהיה הבריגדה ש..מה לעשות שהבמה והתנאים שהם קיבלו מהווים צינור חמצן שבזכותם הם קיימים ועזיבה, לא משנה אם בצדק או אם לא, מהווה מכת מוות קשה לארגון גם אם יש לו כמה בלוני חמצן בדמות משחקי הכדורגל של האחות הלוזערית מהליגה השניה.. זו לא אותה במה, לא אותה חשיפה ולא אותם סטנדרטים (בכוונה כתבתי מנק' מבט האינטרסנט הבריגדרי המקומי..)

הנהלת הפועל מחזיקה במותג חזק. במועדון חזק. עם בסיס אוהדים חזק ו..חלקו אפילו מורכב מפליטי/פנסיונרי בריגדה ו/או סתם אוהדים כמוני/כמוך מסורים שמתגייסים למילואים ולו רק בגלל צו השעה.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מאי 2019, 18:48 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

נחיה ונראה. לדעתי באופן כללי בעימותים ארוכים קשה מאד לצד המפסיד לרדת מהעץ (והם טיפסו פה על עץ מ-א-ד גבוה) בלי שהצד המנצח ייתן לו סולם בדמות ג'סטה שמאפשרת לשמור במעט על הכבוד שלו..

לדעתי הראל לא עומד לעשות דבר כזה כי התסריט המושלם מבחינתו זה שהם פשוט יעלמו כארגון ורובם יחזרו כיחידים. לא בטוח שזה לא עדיף...

מבלי ג'סטה מהצד המנצח, לא רואה את הבריגדה הרשמית מוציאה הודעה כניעה כזאת...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מאי 2019, 19:14 
דיקטטור\ית

גמליאל כתב:
נחיה ונראה. לדעתי באופן כללי בעימותים ארוכים קשה מאד לצד המפסיד לרדת מהעץ (והם טיפסו פה על עץ מ-א-ד גבוה) בלי שהצד המנצח ייתן לו סולם בדמות ג'סטה שמאפשרת לשמור במעט על הכבוד שלו..

לדעתי הראל לא עומד לעשות דבר כזה כי התסריט המושלם מבחינתו זה שהם פשוט יעלמו כארגון ורובם יחזרו כיחידים. לא בטוח שזה לא עדיף...

מסכים לחלוטין שהניסוח שלי כנוע ומשפיל.. זה עומד בקו אחד עם דעותי על הסכסוך מול הבריגדה שהחל לטעמי הרבה לפני וולנסיה.

הניסוח יהיה הרבה יותר ארסי ותוקפני אבל שורתו התחתונה תהיה שהבריגדה, כארגון, יחזרו ליציע 1 ולמשחקים באופן כללי (מיותר לציין ש.. לא תהיה כל תגובה מהנהלת הפועל והשתיקה כשלעצמה תהווה את הסולם שחלקנו משוועים לו.. במידה והנהלת הפועל תגיב או תמנע מהלך כזה זה יהיה צעד קטנוני לאללה וישחק לידיים של המצדדים בסכסוך/בבריגדה)

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מאי 2019, 19:43 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
גמליאל כתב:

מסכים לחלוטין שהניסוח שלי כנוע ומשפיל.. זה עומד בקו אחד עם דעותי על הסכסוך מול הבריגדה שהחל לטעמי הרבה לפני וולנסיה.

הניסוח יהיה הרבה יותר ארסי ותוקפני אבל שורתו התחתונה תהיה שהבריגדה, כארגון, יחזרו ליציע 1 ולמשחקים באופן כללי (מיותר לציין ש.. לא תהיה כל תגובה מהנהלת הפועל והשתיקה כשלעצמה תהווה את הסולם שחלקנו משוועים לו.. במידה והנהלת הפועל תגיב או תמנע מהלך כזה זה יהיה צעד קטנוני לאללה וישחק לידיים של המצדדים בסכסוך/בבריגדה)

אם הם יוציאו הודעה כזאת מן הסתם ההנחה לא תענה (שהרי הם תמיד וענו שהם מוכנים לקבל את הבריגדה בחזרה בתנאים של ההנהלה), אבל הבריגדה עדיין יצטרכו להכיר דה פקטו במעבדי החדש ולהפסיק עם דברים שהם התרגלו שמותר להם עד לפני הסכסוך. בעיקר השלטים נגד גיא. לדעתי אם הם ינסו שוב להרים שלטים נגד גיא הראל אז תהיה לו הרוח הגבית משאר הקהל להוריד אותם שוב והכל יחזור לקדמותו..

לדעתי? לא סביר שהם יצליחו גם להצהיר את זה וגם לעמוד בזה..

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מאי 2019, 21:41 
גנרל הניצחון בנהריה

קהילה ומשפחה שלנו,

אחרי תקופה ארוכה וקשה של חודשיים, ארגון בריגדה מלחה חוזר ליציעי הכדורסל.

מאז ומעולם הארגון חרט על דגלו ערכים של שיוויון, אהבה והגנה על הפועל.

הארגון הקים קול זעקה ונלחם כנגד סתימת הפיות, אי יכולת להניף שלטים חוקיים או במילים פשוטות - חופש הביטוי.

חופש הביטוי ניצח.

הארגון ימשיך להילחם על האהבה הכי גדולה שלו, בפנים ובחוץ.

במהלך החודשיים האחרונים בוצעו מספר נסיונות גישור בין ההנהלה לבין הארגון, ביוזמת אוהדים יקרים ומכובדים.

בישיבת גישור שהתקיימה לפני כשבוע וחצי בנוכחות המגשרים (וכאן המקום להודות להם מקרב לב), הועלו טענות על ידי נציגי הארגון ועל ידי נציגי ההנהלה.

שמחנו לשמוע שמנכ״ל הקבוצה הסיר את האיומים המשפטיים מחברי הארגון, חזר בו מהאמרה הנוראית ״הבריגדה הם הסרטן בגוף אוהדי הפועל ירושלים״ והצהיר בפני כולם על זכותו של הארגון למחות ולהניף שלטים כלפי מי מחברי ההנהלה, כל עוד המחאה חוקית.

לאחר הפגישה הצענו להנהלה ולעומד בראשה, בעזרת המגשרים היקרים, לנסח מסמך/הצהרה משותפת למען דרך חדשה ונתקלנו שוב בקיר שאינו מעוניין בשיתוף פעולה.

חברים שלנו, משפחה שלנו - אנחנו רוצים להודות לכם מקרב לב על התמיכה, העזרה והסולידריות. הוכחתם לכולם שוב מה זה משפחת הפועל ירושלים.

נמשיך להילחם למען הפועל ולחשמל את הצבא האדום.

רק הפועל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מאי 2019, 21:47 
סמל אישי של המשתמש

לפי ההודעה נראה שעשרת הבריגדונרים לא מבינים שאין להם את הגיבוי של הקהל.
אם אני צודק, זה עשוי להתפוצץ להם בפנים אם ינסו לצאת שוב נגד מי מעובדי או שחקני הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מאי 2019, 22:28 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

העיקר שתגיע לבאר שבע כדי לבחון את זה מקרוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מאי 2019, 22:44 
סמל אישי של המשתמש

עד עכשיו שמענו רק צד אחד, ההנהלה הוציאה הודעה כלשהי ?
או שזה רק משחק בנדמה לי של עשרת המשועממים שכבר שכחנו מהם ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מאי 2019, 23:03 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

em28 כתב:
עד עכשיו שמענו רק צד אחד, ההנהלה הוציאה הודעה כלשהי ?
או שזה רק משחק בנדמה לי של עשרת המשועממים שכבר שכחנו מהם ?
אני חושב שההנהלה דובקת במימרה "מוטב לשתוק ולהיחשב לטיפש מאשר לפתוח את הפה ולהסיר את הספק". וברצינות, מה אתה רוצה שהם יגיבו? מי שישמע מה קרה, נחתם הסכם שלום בין צפון לדרום קוריאה. המצב חוזר לקדמותו, וזה הכל. מלכתחילה כל הפיצוץ היה מיותר ואני לאורך כל הדרך טענתי שניפחו את הסיפור הזה הרבה מעבר לממדיו האמתיים (בעיקר במרשתת).
מה אתה רוצה שההנהלה תגיב? על איזה נוסח היית הולך? בסופו של יום היא הבוגרת בסיפור הזה וטוב שכך. העיקר שסוף סוף העידוד הנורמלי חוזר ויאללה להתקדם. לא צריך לחפש ג'וסי בכוח. אזכיר לך ולכולם שהבן הבכור של חומסקי הוא חלק מהבריגדה. כנראה לא מה-וואנבי ערסים שבחבורה, אבל אפשר להגיד שהוא חלק. יש פיוס וזה מה שחשוב, טפיחה על השכם לכל המעורבים בדבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2019, 01:36 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

המצב ממש לא חזר לקדמותו. המצב בקדמותו היה שהבריגדה היה אירגון שנהנה בכל מיני פריבילגיות הכוללות מנויים מוזלים, כרטיסים חינם למשחקי חוץ, הסעות און דה האוס וגב מההנהלה כשהם מפשלים מול משטרה או אבטחה. ועכשיו הם פשוט אוהדים רגילים שקנו מנוי. הם לא מקבלים כלום מההנהלה. כלום. ואם הם יעשו משהו שיפגע בקבוצה כמו שירים אסורים או התנהגות אלימה, הקבוצה תפעל נגדם כמו שהם יפעלו נגד כל אוהד אחר.
אישית אני ממש מתבאס מהחזרה שלהם כי הם יבאסו את האוירה עם המשך הריבים עם ההנהלה (ועכשיו יש להם רק יותר סיבות לריב), עם החרמת העידוד על הישראלי הכי נשמה והכי טוב שלנו, עם אלימות מיותרת ועם בוז למי שלא בא להם טוב.
הם כנראה הבינו שההחרמה המטומטמת שלהם לא משיגה את המטרות המוזרות שלהם ולאט לאט הם הופכים ללא רלוונטים והם נבהלו. אז הם חוזרים בלי שאף אחד קיבל את הדרישות שלהם ואני צופה שהם ימשיכו במאבקים האידיוטיים שלהם ואני גם צופה שיהיה בלאגן.
אין להם תמיכה בקהל האוהדים הרחב, והם יגלו מהר מאוד מה חושבים עליהם אם הם ימשיכו עם ההתנהגות הדוחה שלהם.

מגדל בבילון כתב:
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2019, 07:16 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

מצוין. כך צריך להיות. העיקר שהצדדים התפייסו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2019, 07:27 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מצוין, כך צריך להיות והעיקר שלא התפייסות ולא נעליים.

מגדל בבילון כתב:
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2019, 07:31 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

"היופי שוכן בעיני המתבונן". אתה לא צריך להוכיח לי שלך יש יותר גדול ולדחוף את פרשנותך להסכמות בכל תגובה. אני שבע רצון שהעידוד יחזור למה שהתרגלנו והסדר חוזר על כנו. תיקח את זה לאן שאתה רוצה...זו פשוט הדעה הקטנה שלי.

יאללה הפועל!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2019, 07:45 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הדעה שלך, שבעיני דוקא גדולה, פשוט מוטעית ובעייתי יותר, מטעה. הלוואי והעידוד חוזר, זה פשוט לא מה שקורה. חוזרים אנשים שממורמרים על ההנהלה, עם שילוט נגד המנכ"ל, עם קללות ויריקות נגד שאר חברים בהנהלה, עם עידוד סלקטיבי. אני חושב שאפילו בעיני המתבונן שאתה, זה לא ייחשב ל"העידוד חזר". לא קרה כלום בין ההנהלה לבריגדה (תודה לאל) שיכול להוריד אותם מהעץ ויותר מזה, קצצו להם את הכנפיים וכבר הערב הם יקנו כרטיס כמוני, אבל בשונה ממני הם יקנו אותו כדי לבוא ולמחות לא לעודד. מזל שזה במשחקים נגד קבוצה כל כך גרועה שהתמיכה מהקהל לא קריטית כדי לנצח אותה.
לא מאמין? עוד השבוע תראה.

מגדל בבילון כתב:
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:

נערך לאחרונה על ידי התפוז המכני בתאריך 26 מאי 2019, 07:58, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2019, 07:51 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

RoGeR MaSoN כתב:
מצוין. כך צריך להיות. העיקר שהצדדים התפייסו.

איזה התפייסו?

כתוב בהודעה שלהם במפורש "הצענו להנהלה ולעומד בראשה, בעזרת המגשרים היקרים, לנסח מסמך/הצהרה משותפת למען דרך חדשה ונתקלנו שוב בקיר שאינו מעוניין בשיתוף פעולה."

גם עם זכוכית מגדלת של שען חירש לא תמצא כאן הודעה על פיוס אלא את ההיפך הגמור.

הבריגדה עזבו חד צדדית ועכשיו הם חוזרים חד צדדית (כשהבינו שהעולם ממשיך להסתובב גם בלעדיהם. כמה מפתיע)
כמו שאמרו לפני הם חוזרים בלי הסעות, בלי כרטיסים, אם וכאשר הפועל תגיע לפיינל פור לא ישריינו להם 200 כרטיסים כש-6,000 אוהדים אחרים מרפרשים את עצמם לדעת מול אתר שקרס בניסיון להשיג כרטיס.
וכמו שגם אמרו לפני "הפיצוץ הבא הוא רק שאלה של זמן"
שום דבר לא נלמד, שום דבר לא הופנם, בעיקר לצערנו לא הופנמה ההבנה שרוב הקהל לא עומד מאחוריהם
כמו שניתן להבין מההודעות כאן ולדברייך (אין לי פייסבוק) גם מקהילת מחוץ לחומות (שכנראה מונה פי כמה עשרות משתתפים מאשר כאן)

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2019, 08:16 
סמל אישי של המשתמש

להכניס רגע לפרופורציות: כנראה שנשאר בסך הכל משחק בית אחד.

נקווה שהם הבינו את מקומם, וינהגו בהתאם.

Sent from my OP6

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2019, 08:27 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

ברור שנקווה.
כמו שקיווינו שהם הבינו שהם טועים עם יוגב.
כמו שקיווינו שיעבור להם העניין עם גיא הראל.
כמו שקיווינו שהם ירגיעו עם אירועי האלימות שרבו והלכו.
כמו שקיווינו שהדברים ילכו למקומות טובים בכל פעם שהיה פיצוץ.
אני באמת מקווה, אבל אני מודה שאני פחות אופטימי מפעם.

מגדל בבילון כתב:
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מאי 2019, 08:58 
מחבר המניפסט
מחבר המניפסט
סמל אישי של המשתמש

נכון שלא התפייסו ונכון שהבריגדה חזרו הרבה בגלל שהעידוד המשיך בלעדיהם ואפילו - נגיד בזהירות - צבר קצת תאוצה וסדר. ברור גם שהם היו מופתעים מזה מאוד. וגם, כמובן, פלייאוף זה גורם דחף לחזרה שחזק בהרבה מסיבוב שלישי משמים.

עדיין, טוב שהתקיים שיח וטוב שבשלב הזה לא היה פיצוץ נוסף. זה כן מראה על נכונות ברמה כלשהי של ההנהלה ושל הבריגדה, שזה חיובי. זה נותן עוד הזדמנות לשני הצדדים לתקן. אם ההנהלה תפעל לא נכון, הבריגדה תרוויח חזרה חלק מאמון הקהל שהיא איבדה בצדק בשנתיים-שלוש האחרונות. אם במקום זה הבריגדה תוליד פיצוץ נוסף מהסוג שכבר ראינו, הם יאבדו חלק גדול בהרבה מהקהל וזה יהיה אקורד הסיום שלהם בסבירות גבוהה מאוד. השאלה היא מי מהצדדים מבין את המצב ומי לא. נקווה לטוב למרות העבר הלא מעודד במיוחד, ומקסימום העולם לא יקרוס גם בפיצוץ הבא - בדיוק כמו שהוא לא קרס אחרי הפיצוץ הקודם.

15/6/2017 ,25/6/2015

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 125 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: