פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 15 ספטמבר 2019, 17:59

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 132 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 18 אפריל 2019, 10:54 
דיקטטור\ית

amiros09 כתב:
אין לו שום תרומה מיוחדת לספורט הישראלי. זה קומבינה, פרוטקציה ועסקנות שראויה לשבח מצד הפועל.

למה לגובאני רוסו אין אזרחות? הוא לא מזדהה עם מדינת ישראל ויעדיה? הוא רצה לשחק בנבחרת שלנו, סירב לקרואטיה כדי לחכות לשר הפנים שלנו וקיבל כאפה לפנים.
נכון אמארה יותר מפורסם, אבל זה לא רלוונטי.
בניגוד לקדמון אני דווקא כן רוצה להתווכח!

אין מה להשוות בין אמארה לכל השמות שהוזכרו, פדרו גלבאן, ג'ובאני רוסו או הכדורסלן ההוא מ..חולון נדמה לי?!

אמארה דיבר על הזיקה לישראל והחיבור ליהדות הרבה לפני שהיה בעלים עוד בשלהי הקריירה שלו במנש.

אמארה רכש אחוזים בבעלות ולאט לאט התקרב.

אמארה הגיע לכאן עם משפחתו לא בשביל כסף, עבר שני גיורים לא בשביל לעשות פה חוזה יורוליג, רצו אותו בסין בחוזים דומים יותר למה שהיה במנש והוא לא הציץ לכיוון בכלל.

אמארה נמצא במסע רוחני של עשור פלוס מינוס, הוא משתמש בנו יותר מאשר אנחנו בו, הוא לא מנצל אותנו, החיבור הוא סימביוטי והוא ווין ווין.

בתחילת הדרך הייתי בטוח שאמארה על סמים ויש לנו סנדרום ירושלים גומא סטייל.. היום אני עדיין לא סגור על עניין הסמים.. ;-) אבל משמועות ששמעתי מאנשים שמתפללים איתו כמו גם מדברים שיוצאים לקבוצות וואצאפ.. האיש בשיאו של מסע רוחני, דורון שפר סטייל אמריקה.. כל כולו מקצוען אמיתי, מודל ומופת לדוגמא לצעירים בפרט ולמנהיגות בכלל.

אין ולא יהיה פה שחקן זר עם קאליבר כזה שמשווע להיות חלק מאיתנו גם אם הוא ילך מפה דקה וחצי אחרי שהרומן הזה יסתיים. הוא שכנע את דיבינעלי החשדן ולכן מגיעה לו אזרחות של כבוד לא רק בישראל אלא בכל מקום בו ידרוך ויתנהל בצורה הזאת (שמירה על חוקי דת שהרבה מהכותבים פה לא מתקרבים לחצי מהם... בניגוד למרבית שאר מקבלי האזרחות קיבל על עצמו מיסים וחובות כאחרון האזרחים ואפילו היה דיבור על שירות בצה"ל ומציאת סעיפי פיב"א למשחק בנבחרת..)

בניגוד לאזרוחי מכבי או קבוצות קטנות אחרות כלל המהלכים הללו לא נועדו בראש מטרותיהם לשרת את המועדון בו השחקן משחק אלא את מטרות השחקן וכן.. גם יכולות לתרום לישראל! (במקרה של הזומא זה ביסוס העליונות על שאר הליגה עוד משנות השבעים ובטח ובטח בעשורים לאחר מכן עד היום שיש להם חמישיית זרים איכותית ביותר! אצל הקטנות האזרוחים הללו נועדו להקל על ההוצאות)

לסיום יור הונור.. די רק בלראות איך פוסטר של אמארה מוכר כרטיסים בנפטונאס (שלא נדבר על ערים גדולות יותר!) ואין לי ספק שלא פדרו גלבאן ולא ג'ובאני רוסו היו מוכרים באותן כמויות אפילו בעיר הולדתם!

איי הב נו מור קווסצ'נז יור קדמונור..

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 אפריל 2019, 16:50 
דיקטטור\ית

וכל זה לא סותר את העובדה שאשמח לראות גם את גלבאן ורוסו מקבלים אזרחות כי הם הרבה יותר מהוכיחו את זיקתם למדינה פה ומותר לפרגן לספורטאי שהפך את המדינה שלנו לבית שלו

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 אפריל 2019, 18:33 
דיקטטור\ית

אני האחרון שיתנגד למהלך כזה.. הבעיה שבשבילו צריך לערוך תיקונים מתאימים בחוק או.. כן.. מה לעשות במדינת הפרטאצ' שלנו צריך גם קשרים וזוהמה.. אחרת כל ספורטאי בכל ענף יבקש אזרחות וזה עלול להיות פתח בעייתי. שוב.. לא מתנגד עקרונית השאלה מהן העקרונות לאזרחות פה?

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 אפריל 2019, 22:22 
דיקטטור\ית

לעבור עשור כתושב בארץ אולי

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 12:55 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

אמארה ימשיך בהפועל ?

ציטוט:
סטודימאייר צפוי לחתום לעונה נוספת בהפועל ירושלים

ראשי הפועל ירושלים ייפגשו בימים הקרובים עם אמארה סטודמאייר ונציגיו במטרה לחתום על חוזה לעונה נוספת.
במועדון לא הסתירו כל החודשים האחרונים את הרצון שלהם לחדש את חוזהו של כוכב האן.בי.איי לשעבר, אך חיכו לאיתות ממנו, אולי כלקח מהאירועים הלא נעימים בקיץ.
בתקופה האחרונה קיבלו ראשי הפועל ירושלים איתות מהשחקן על רצונו להמשיך וכאמור, כבר בתקופה הקרובה הצדדים צפויים להיפגש על מנת לסכם את ההישארות עם הסנטר גם בעונת המשחקים 2019/20, שלפי ההערכות צפויה להיות האחרונה בקריירה המפוארת שלו.

מאז קיבל סטודמאייר בן ה-36 את האזרחות הישראלית הוא שותף בתשעה משחקים בליגת ווינר סל וממוצעיו עומדים על 13.3 נקודות ו-6.2 ריבאונדים למשחק.
מאזנם של האדומים באותה תקופה עומד על שמונה ניצחונות והפסד אחד בלבד.

https://www.israelhayom.co.il/article/657235

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 מאי 2019, 15:15 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

איך שהוא משחק ויותר חשוב איך שהוא שומר על הגוף שלו הוא יכול גם בכייף לחתום לשנתיים נוספות ! אחלה בן אדם ואחלה שחקן !!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 מאי 2019, 17:05 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

כבר לא שלנו ?
[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190529/92d927242d772ccc158ea55f293d4f9e.jpg[/img]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 מאי 2019, 17:39 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

em28 כתב:
כבר לא שלנו ?

מפתיע ולא ברור אם חוזר לבית מעבר לים, או שעובר לשימון. :emot20.gif:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 מאי 2019, 17:55 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

Ohad12 כתב:
em28 כתב:
כבר לא שלנו ?

מפתיע ולא ברור אם חוזר לבית מעבר לים, או שעובר לשימון. :emot20.gif:

לא הבנתי מה מפתיע.
טכנית זה נכון. כרגע אין לו חוזה לשנה הבאה.
ואם האיום שזה עלול להיות משחק הבית האחרון שלו יביא עוד 200 כרטיסים למה לא לנצל את ההזדמנות.

בפועל לפני כחודש נכתב שהוא הביע רצון להמשיך ושהפועל תשב איתו בסוף העונה.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 מאי 2019, 18:48 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... l#autoplay
סטודמאייר הודיע: "המשחק הערב עשוי להיות האחרון שלי בפיס ארנה"
קיבל הצעה ממכבי במקום טיוס ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 מאי 2019, 19:41 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

nir77 כתב:
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5517344,00.html#autoplay
סטודמאייר הודיע: "המשחק הערב עשוי להיות האחרון שלי בפיס ארנה"
קיבל הצעה ממכבי במקום טיוס ?

לדעתי זה רק ספין של כתבים ופראנויה שלנו
סטודו כתב בטוויטר : יכול להיןת שזה המשחק האחרון שלי בארינה.

זה לא בהכרח אומר שהוא חתום או עוזב.

אבל אם הוא יעזוב למכבי זה יהיה מאוד מאוד מאכזב לכל אוהדי הפועל
אני מקווה שהוא מבין את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 מאי 2019, 19:55 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הצרבת יכולים להציע לו מיליון דולר לעונה מה שאנחנו לא , אבל מצד שני בקדנציה הקודמת שלו הוא שיחק בחינם למרות שהייתה לו הצעה לשלוש מיליון דולר לעונה בסין והוא לא לקח , אולי הוא למד מאורי איך לייצר עיניין (הקטע עם הסמיילי) בקיצור חבל שלא סגרו איתו ועם תומאס לשנתיים וכמה שיותר מוקדם .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 מאי 2019, 21:04 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

האוזמן רומז שקבוצת יורוליג מעורבת בעיניין אהם אהם .
טוב זה לא האוזמן רומז אלא אמארה בעצמו אומר את זה :
"אני לא בטוח שאחזור לקבוצה הזאת", אמר סטודמאייר בסיום המשחק אני אמשיך לשחק בעונה הבאה. עכשיו, הכי חשוב לנצח בפיינל פור ולזכות באליפות. בזה צריך להתרכז. אני מרגיש נהדר, אנחנו משחקים ברמה גבוהה. יש מחנות ב-NBA וקבוצות יורוליג, ואני תמיד רוצה לשחק ברמות הגבוהות".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 01:42 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

חי בסרט. לרמות שהפועל משחקת בהם, הוא מעולה. בטח כישראלי בליגה הישראלית. הוא יהיה שווה הרבה פחות ברמות הגבוהות באמת באירופה, שלא לדבר על הNBA.

נכון, לא נאמר לי, אבל שמחתי לקחת את זה אישית
מגדל בבילון כתב:
אבל אתה בכלל דוס, שמאמין שאדושם הוציא את הכל מהפריזר וחימם שאריות
מוקדש באהבה לאורן:
garfield כתב:
טוב, אין הרבה מה לצפות מעו"ד ימני עם כמעט 7000 הודעות פה.

http://www.youtube.com/results?search_q ... =0&spell=1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 07:28 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

התפוז המכני כתב:
חי בסרט. לרמות שהפועל משחקת בהם, הוא מעולה. בטח כישראלי בליגה הישראלית. הוא יהיה שווה הרבה פחות ברמות הגבוהות באמת באירופה, שלא לדבר על הNBA.

כמעט מדויק.
הוא לא רלוונטי לנ.ב.א. ול-17 מ-18 קבוצות היורוליג.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 08:56 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

איפה הפופקורן?!
"לחזור לNBA"? נובמת..

להערכתי, כיום יוכל להשתלב בקבוצה 'ישראלית' שמשחקת ביורוליג, וגם שם ישתמשו בו בעיקר בביצה המקומית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 13:09 
דיקטטור\ית

כשאין את החוק הרוסי בעונה הבאה זה לא משמעותי כל כך לאבד את אמארה אם וכאשר.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 13:19 
דיקטטור\ית

במכבי מכחישים מגעים עם אמארה וטוענים שהוא מבוגר מדיי לעומת יורוליג ארוכה כך על פי וואן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 13:34 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

אייל כתב:
במכבי מכחישים מגעים עם אמארה וטוענים שהוא מבוגר מדיי לעומת יורוליג ארוכה כך על פי וואן

אני מאמין להם.

אין ספק שלעומת מקרים מהעבר (צ'ורצ'יץ' וכד')
הפעם זה השחקן שרודף אחרי מכבי ולא מכבי שרודפת אחרי השחקן.

וזה גם לא עניין של כסף.
1. הבחור טחון בעשרות מיליוני דולרים.
2. אם זה לא מספיק לו הוא מחר בבוקר יכול לקבל חוזה של 3 מיליון דולר וצפונה מזה בסין.

באמת נמאס לו לשחק ברמת הליגה והצ'יפופו והוא מחפש אתגרים קשים יותר.

לגבי הנ.ב.א. הוא חי בהזיה לדעתי
ביורוליג אולי יצליח לקבל חוזה
(בעיקר שאם הוא כ"כ מת לשחק שם הוא עוד יכול להסכים לשחק בחינם כמו ששיחק אצלנו בחינם בעונה הראשונה)

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 14:34 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני לא מאמין למכבי.

אעלק לא דיברו איתו. מדובר באותו המועדון שהחתים עשרות ישראלים רק כדי שלא ישחקו במקום אחר.

הרי את דגן יבזורי וכארם משעור ונמרוד לוי הם החתימו כדי לנצח את צסקא...

אמארה למכבי זה נכס אדיר. ובעיקר לא מהזווית המקצועית. הם עושים כל מה שאפשר כדי לשקם את ההמותג הקורס, אמארה סטודמאייר כישראלי זה חתיכת שיחוק עבורם. במיוחד במיוחד שלגנוב את אמארה זה הכי ניצחון על אורי אלון ומורשתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 15:34 
דיקטטור\ית

השתדלתי להשאר רגוע מאתמול אבל מאז ההכחשה של הזומא אני בבאסה... שימון מריח דם והאינסטינקטים אותם אינסטינקטים.. אצל רפאל נאה הוא מפרסם התעניינות, אצל אופירע הכחשה, מחר בספורט 5 יפרסם משהו בין לבין..

האמת? אני מבואס מאוד מאמארה ומקווה שמדובר באיזה ספין תשומת לב של היפראקטיבי מדייתי ש..אולי בחדר ההלבשה, על הפרקט ובכלל הוא לא פחות ממדהים אבל במדיה מתפלקות לו כל מיני יציאות שלא תמיד מבינים אותן..

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 16:23 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

divinelly כבר היום באתר של שמעון :
למה מכבי ת"א מתעניינת בסטודמאייר?
הפער המשמעותי בין השכר הגדול של טיוס לזה של אמארה, המשמעות מול והקהילה היהודית והרצון של הסנטר לשחק ביורוליג. הסנטר צפוי לעמוד במרכז הקיץ הקרוב של הכדורסל הישראלי, מבט לתוך המאבק הצפוי בין שני המועדונים הגדולים בכדורסל בארץ .
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 16377.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 17:13 
דיקטטור\ית

דבר כזה ישבור אותי סופית

**
ccccc
e

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 17:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

תכלס אני לא באמת מבין על מה המהומה.

1 - אני חושב שההודעה שלו זה בדיוק it is what it is הוא באמת לא יודע איפה הוא יהיה שנה הבאה, וזה מה שהוא כתב. (הוא לא חי פה, ולא הבין שהטיימינג כזה טעון, ובכל מקרה מצייץ מיליון דברים כל הזמן)
2 - אני באמת חושב שהוא חושב (דזבין אבא בתרי זוזי) שהוא יכול לנסות לשחק ביורוליג (חי בסרט) או בNBA (חי על המאדים) - אז בא לו לנסות.
3 - אין אף קבוצת NBA שפויה שתיקח אותו, ואין אף קבוצת יורוליג שתיקח אותו, חוץ מאחת מתוך ה-18 שהשם שלה מתחיל במ' ונגמר ב'זונה'.
4 - הקבוצה עם המקצוע העתיק בעולם מהפסקה הקודמת פייבוריטית (עדיין) לקחת אליפות השנה בישראל, ואם זה יקרה (חו"ח) אז זה יהיה על הראש של אמארה, לא בטוח שהיא תרצה להחליף את טיוס (טופ יורוליג בדעיכה) ובלאק (פוטנציאל טופ יורוליג לדעתי) בשחקן בן 37, עם תסמונת ירושלים, דוס עברי עם שם של מלך יהודה הרביעי בן אסא הצדיק בעבר ולובש ציציות וכיפת נחמן.
5 - במקרה שהקבוצה הנ"ל לא תזכה (טפו טפו) והקבוצה אחרת שבשורותיה משחק יהושפט כן תזכה (מלח מים מלח מים) - לא בטוח בכלל שיהושפט בן אסא, מלך ירושלים בהווה(!), תלמיד ישיבת אור שמח בעיר העתיקה וחובב לימוד תלמוד והלכות שבת, יהיה מעוניין לעבור לעיר החטאים והלהט"בים, בשביל כמה מאות אלפי דולרים יותר בחשבון הבנק התפוח בכמה עשרות מיליונים כיום והזדמנות לשחק בקבוצת תחתית יורוליג בעשור האחרון , ובמחיר של שנאה וכעס של אוהדיו תושבי עיר הקודש תובב"א.

שורה תחתונה - לא דואג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 18:03 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

מייג'ור מייג'ור כתב:

1 - אני חושב שההודעה שלו זה בדיוק it is what it is הוא באמת לא יודע איפה הוא יהיה שנה הבאה, וזה מה שהוא כתב. (הוא לא חי פה, ולא הבין שהטיימינג כזה טעון, ובכל מקרה מצייץ מיליון דברים כל הזמן)
2 - אני באמת חושב שהוא חושב (דזבין אבא בתרי זוזי) שהוא יכול לנסות לשחק ביורוליג (חי בסרט) או בNBA (חי על המאדים) - אז בא לו לנסות.
3 - אין אף קבוצת NBA שפויה שתיקח אותו, ואין אף קבוצת יורוליג שתיקח אותו, חוץ מאחת מתוך ה-18 שהשם שלה מתחיל במ' ונגמר ב'זונה'.
4 - הקבוצה עם המקצוע העתיק בעולם מהפסקה הקודמת פייבוריטית (עדיין) לקחת אליפות השנה בישראל, ואם זה יקרה (חו"ח) אז זה יהיה על הראש של אמארה, לא בטוח שהיא תרצה להחליף את טיוס (טופ יורוליג בדעיכה) ובלאק (פוטנציאל טופ יורוליג לדעתי) בשחקן בן 37, עם תסמונת ירושלים, דוס עברי עם שם של מלך יהודה הרביעי בן אסא הצדיק בעבר ולובש ציציות וכיפת נחמן.
5 - במקרה שהקבוצה הנ"ל לא תזכה (טפו טפו) והקבוצה אחרת שבשורותיה משחק יהושפט כן תזכה (מלח מים מלח מים) - לא בטוח בכלל שיהושפט בן אסא, מלך ירושלים בהווה(!), תלמיד ישיבת אור שמח בעיר העתיקה וחובב לימוד תלמוד והלכות שבת, יהיה מעוניין לעבור לעיר החטאים והלהט"בים, בשביל כמה מאות אלפי דולרים יותר בחשבון הבנק התפוח בכמה עשרות מיליונים כיום והזדמנות לשחק בקבוצת תחתית יורוליג בעשור האחרון , ובמחיר של שנאה וכעס של אוהדיו תושבי עיר הקודש תובב"א.

שורה תחתונה - לא דואג.

אחת ההודעות השנונות והמצחיקות.

רק שני תיקונים

1. זה בטח לא במקום בלאק אלא במקום טיוס. מכבי זונה אבל לא דבילית.
2. מקצועית כל מה שאמרת נכון אבל שיווקית יש ליהושפט השני ערך לא מבוטל לקבוצה שהאולם שלה כבר מזמן לא סולד אאוט ובכל קיץ היא מחפשת את הגימיק התורן שימנע מעוד אלף מיואשים לעזוב. (ורק להבנת המהפך-אני מכיר מישהו שממש מקורב להנהלת הזומא והוא סיפר לי שבגדולתה של הזונה וזה לא כל כך מזמן מעבר ל-10,500 מנויים היתה לשימון WAITING LIST עם עוד 2,800 שמות שרק חיכו שאיזה מנוי יתפגר והם יוכלו לרשת את מקומו. מדהים)

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 18:26 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:
מייג'ור מייג'ור כתב:

שורה תחתונה - לא דואג.

אחת ההודעות השנונות והמצחיקות.

רק שני תיקונים

1. זה בטח לא במקום בלאק אלא במקום טיוס. מכבי זונה אבל לא דבילית.
2. מקצועית כל מה שאמרת נכון אבל שיווקית יש ליהושפט השני ערך לא מבוטל לקבוצה שהאולם שלה כבר מזמן לא סולד אאוט ובכל קיץ היא מחפשת את הגימיק התורן שימנע מעוד אלף מיואשים לעזוב. (ורק להבנת המהפך-אני מכיר מישהו שממש מקורב להנהלת הזומא והוא סיפר לי שבגדולתה של הזונה וזה לא כל כך מזמן מעבר ל-10,500 מנויים היתה לשימון WAITING LIST עם עוד 2,800 שמות שרק חיכו שאיזה מנוי יתפגר והם יוכלו לרשת את מקומו. מדהים)

מסכים לשני התיקונים. (אם כי גם שיווקית - אם אני אוהד של הפרוצה, אני לא הייתי קופץ עד גג הבורדל אחרי שלקחתי את אמארה לעונת פרישה אצלי אחרי שתי קדנציות מוצלחות אצל היריבה המושבעת. אם כבר זה מזכיר את יותר את מ.י.ק.י. שבא אלינו לסיים קריירה ולא את סולומון או מוריס שבאמת קצת שברו לנו את הלב)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2019, 18:30 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

https://www.srugim.co.il/181815-%D7%A6% ... %99-%D7%A9

נ.ב. השלישי, מסתבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2019, 00:03 
גנרל הניצחון בנהריה

כתבת יפה מייג`ור, ואני מסכים עם הכל. יחד עם זה, בעולם בו חי עורך דין ששמו מתחיל בש` ונגמר ב`תתאבד כבר` (אל תדאג גיא, הקדמון ישלם ת`קנס) אי אפשר להיות הגיוניים ונאיביים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2019, 17:37 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הבין שהשפיל עצמו עד עפר בצ'מפיונס, דיבר עם גיא הראל, גיא אמר לו שאנחנו מכבדים את חוזה השיריון עד תום (4 שנים) עשה חושבים עזב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 מאי 2019, 23:51 
דיקטטור\ית

אז זהו וורה? אמארה עזב? הוא ישחק בפיינל פור העונה בצהוב??

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 132 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: