פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 16 נובמבר 2019, 00:23

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 193 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 19 ספטמבר 2019, 23:11 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

Mike 10 כתב:
אני יודע ששנה שעברה בערך בתקופה הזו היה חשש בפורום מהרגע הזה במשחק נוקאאוט שבו רצים עלינו פתאום ברבע השלישי 20 הפרש וקטש לא מצליח לצאת ולהוציא את הקבוצה מהשוק.
זה היה בקיץ שעבר.
ידיים בכיסים, פרצוף חמוץ, כל הקלישאות...
ואז הגיע טנריפה ואף אחד לא היה מופתע.

הראיון שהוא נתן להאוזמן לפני חודש היה מרתק, ממליץ מאוד לראות.
קטש הוא אדם מרתק ומאמן טוב. אין ספק לגבי אף אחד מהקביעות האלה.
הוא בהחלט ראוי לאמן את הפועל, וגם נתן עונה טובה.

ועדיין, עברה שנה ואני מדמיין בדיוק את אותו התסריט קורה שוב...

ראיתי את הראיון הזה והוא בהחלט דמות מיוחדת.
צרם לי קצת שהוא שוב חוזר לטראומת הפציעה שלו, אפילו שהאוזמן הוביל אותו לזה.
אני מבין שזה שורש המוטיבציה שלו כמאמן אבל נדמה לי, ואני לא מכיר אותו אז זה לגמרי ניחוש,
שזה אחד מהדברים שמעכבים את הדילוג הבא באבולוציה שלו.
הוא יכול ליהיות מאמן ממש טוב, אנשים מגיבים לכריזמה שלו והוא בהחלט מבין כדורסל ברמה גבוהה.
הגיע הזמן שיתגבר על הטראומה ויבין שהוא עדיין בר מזל שהוא יכול להתפרנס ממשהו שהוא אוהב.
אם יש משהו שחסר לו, כמו שאתם אוהבים לציין, זה למצוא את הביטוי לקילר אינסטינקט שלו כמאמן.
ההרגשה שלי שהוא כן ימצא את זה, ואפשר רק לקוות שאצלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 17:04 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

יש לי שאלה לחבריי כאן.
את מי הייתם מעדיפים ?
קטש - בלאט - בר טימור - קאזינס - נמרוד לוי
או
בית הלחמי - ים מדר - שוכמן - גריפין - גינת ?
עם יד על הלב , אני מעדיף את הבחירות של הפועל תל אביב.
שני שחקני בית צעירים , כשרוניים ומבטיחים,
מאמן מצויין ששחקנים נלחמים למענו , שוכמן אחד וזר אחד שכבר היה אצלנו ובחרנו מישהו במקומו.
כל בחירה ( כמעט) מעידה על הגנה ומלחמה.
מה הפואנטה שלי ?
אלו בחירות שמעידות על איזה אופי של קבוצה אתה רוצה שתהיה לך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 17:15 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

hoDi כתב:
יש לי שאלה לחבריי כאן.
את מי הייתם מעדיפים ?
או
מאמן מצויין ששחקנים נלחמים למענו , שוכמן אחד וזר אחד שכבר היה אצלנו ובחרנו מישהו במקומו.
מה הפואנטה שלי ?

מסכים. זה בדיוק מה שאני מדבר עליו

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 17:23 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

גינת שוכמן וזיו , תענוג .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 ספטמבר 2019, 17:40 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

nir77 כתב:
גינת שוכמן וזיו , תענוג .

וגריפין ? היום 20 נקודות ( אמנם מול אשדוד החלשים אבל עדיין ) וזה גארד שנותן לך קשיחות בהגנה ואיום משולשות .
שוכמן לא היה מסכים לבוא לכאן אם היה מקבל את המשכורת של טימור ? 150 אלף ?
אני בטוח שבתל אביב הוא מקבל שכר הרבה יותר נמוך ואת התרומה של שניהם אי אפשר בכלל להשוות..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ספטמבר 2019, 03:17 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

hoDi כתב:
יש לי שאלה לחבריי כאן.
את מי הייתם מעדיפים ?
או
מה הפואנטה שלי ?

אז ככה:
- ברשימה הזו יש שחקן בית אחד, ים מדר. תל אביב לא בחרה, היא גידלה. כל הכבוד לה...הפועל העדיפה לתת לשחקני הבית ללכת (לא זוכר שראיתי מחאות מטורפות לגבי זה). בנוגע לגינת, לא ראיתי אותו עדיין במשחק אחד באירופה, בדיוק כמו שוכמן (השאגות שלהם אחרי סלים בארץ זה נחמד....וזהו). אם בר היה מקבל בליגה כמעט 30 דק' לערב כמו שוכמן, אני חושב שהיה לכם קצת יותר קשה עם הבחירה הזו. אבל יש עוד נקודה, גליל והפועל לא קיבלו את שוכמן וגינת משופרים כמו שהם היום. הם השקיעו בהם לפחות שנתיים, לא ויתרו גם כשהיו פחות טובים (והם היו). בלאט אחרי עונה די טובה והרוב פה לא ממש מתלהבים שהוא ממשיך, נמרוד לוי עוד לא הגיע וכבר לא ממש סופרים אותו...
- מאמן מצויין, יכול להיות. ב-5 שנים האחרונות הביא את גליל למקומות 10,9,6,ירידת ליגה ועליית ליגה. אולי זאת לא הדרך לשפוט מאמן, אולי תגידו שזו גליל אז זה המקסימום שאפשר לעשות. אבל בקבוצה הישגית זה בדרך כלל מה שהאוהדים שופטים לגביו. לא יודע מה זה אומר שחקנים נלחמים למענו... אני יודע שבלאט פה, זלמנסון פה וכנראה גם נמרוד לוי, הרבה בגלל קטש (ואולי גם כמה מהזרים אבל אין לי סימוכין לזה) וגם הם ילחמו (אולי בלי צעקות ותנועות חפלה).
- גריפין מול קאזינס - מי יודע... אמרת גריפין שומר וקולע שלשות? באזור ה-30 אחוז בשנים האחרונות, ובאופן כללי השחקן במגמת ירידה. קאזינס עומד בשנתיים האחרונות על כמעט 40 (שיחק ב ג'י-ליג), מהמשחקים הראשונים שראינו אותו נראה מאוד חסר ביטחון בצד ההתקפי...לא ממש ברור למה. הוא שחקן יותר צעיר ומאמין שיזדקק ליותר זמן כדי להראות אם הוא מתאים או לא, צריך סבלנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ספטמבר 2019, 15:11 
דיקטטור\ית

לגמרי מסכים עם דעתו המלומדת של ציקי

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2019, 15:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

קאזינס לא נרשם ויש לי הרגשה שהוא לא יישאר פה עוד הרבה זמן לא בגלל שהוא לא טוב בגלל שפשוט לא צריך עוד שחקן בעמדה שלו וכן צריך שחקן לעמדה 3 עם סייז וקליעה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2019, 16:17 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

nir77 כתב:
קאזינס לא נרשם ויש לי הרגשה שהוא לא יישאר פה עוד הרבה זמן לא בגלל שהוא לא טוב בגלל שפשוט לא צריך עוד שחקן בעמדה שלו וכן צריך שחקן לעמדה 3 עם סייז וקליעה .

לא ברורה לי התזה... הרי קאזינס הוא הרכז תואם קיצ'ן שהביאו וטרנט לוקט הוא זה שאמור היה להיות 3 (2-3 כזה סטייל קינסי)? אם ככה ואם סיבה היא שרוצים 3 אמיתי לא היה סביר שיחליפו דווקא את לוקט?

באופן כללי לא נראה לי שמחליפים שחקנים כל כך מהר זה משדר לחץ. הרי בכל משחק אמורים לשבת בצד שני זרים אז הפעם זה הוא...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2019, 16:23 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

ציקי חסך לי עם התגובה אבל בכל זאת אתייחס כי הודי העלה שאלה טובה.
ההשוואה בין גריפין לקאזינס לא מעניינת כי אתה לא באמת יודע, אף אחד מאיתנו לא ראה כמעט את שניהם.
לגבי הישראלים, אז קודם כל נקודתית האם אלו שחקנים שיותר מגניבים אותי מהמקבילים מהפועל? כן.
מדר יותר מגניב מבלאט, שוכמן יותר שחקן אנרגיה והאסל מבר וגינת תותח והיה יותר עיקבי מלוי עד כה בקריירה.
אבל, מדר עוד בהרצה, וטוב שיעשה זאת בקבוצת קולג׳ של הפועל ת״א, תמיר בלאט נבחר לשחקן הצעיר של ליגת האלופות עם ממוצעים מעולים.
בלי קומבינות, בלי ״שחקן אמיתי״, בלי אבא, אנשי מקצוע בחרו בו וכנראה שבצדק, כרגע הוא שחקן מוכח יותר ממדר באירופה.
שוכמן שחקן מגניב אבל מה לעשות שכשזה שחקן של קבוצה אחרת, אפשר למחוק לו עונה שלמה בינונית (שנה שעברה), בזמן שלבר מדקדקים על כל יציאה מחסימה.
אני אוהב את שוכמן אבל אותו דבר נכון לגביו, הוא לא הוכיח שמנטלית ומקצועית הוא שייך לרמות הגבוהות עדיין, והלוואי שיעשה את זה. בר בוודאי שלא בא כסטופר הגנתי אבל
הוא שחקן התקפה טוב יותר, שכבר הוכיח שיכול להרוויח דקות גם אצל מאמן עם פאסון כמו סימונה באירופה. שוכמן בינתיים שיחק רק בארץ ואצל מאמן שמחבק ומנשק אותו.
לוי וגינת זו השוואה יותר ישירה כי שניהם הוכיחו את עצמם רק בארץ, בהעדפה האישית אני פשוט מאוד אוהב את גינת אבל ימים יגידו. ללוי יש את הסייז, פוטנציאל הקליעה וריבוי העמדות ונוכל לראות מה יוכל למכור באירפה השנה.
לגבי המאמן אני לא נכנס לזה יותר מידי. הרי אי אפשר שלא לאהוב את בית הלחמי, ואין לי מילה רעה להגיד עליו. ועדיין, הוא גם לא מוכח בעליל וההיסטוריה מספרת שלא כל מאמן קולג׳ מתאים לליגות מקצועניות ולהיפך. אשמח לראות את עצמו בונה את עצמו במועדון אחר ומגיע אלינו בעתיד, אבל אין שום סיבה עובדתית להניח שהוא מתאים יותר מקטש כרגע.
בקיצור אתה משווה בין קבוצות ושחקנים בסיטואציות שונות לגמרי, וזה גם חוסר מודעות הודי, כי אתה מאמיד פנים שיש בהפועל את מרחב הטעויות שיש בגליל...
זה לא נכון מבחינת התקשורת, האוהדים, סוג המפעלים (שבועט בך בדצמבר אם לא ניצחת) ובטח שבקבוצה בה כל אי הגעה לגמר נחשבת לכשלון. זה מבחינת ההבדל במועדונים.
מבחינת מאמן/שחקנים אין דין שוכמן בגליל כדין שוכמן בארנה, לפני כמה שנים אחרי עונה גדולה של משעור כולנו חשבנו שהוא הדבר הבא ועכשיו אין לו קבוצה.
ברמת משחק המלפפונים זו השוואה טובה עם פאונטה, אבל נגיד וזו הייתה מציאות אז זה היה וואחד הימור של ההנהלה שבסיכוי גבוהה לא היה מביא תוצאות באירופה בשנים הראשונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2019, 17:50 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מישהו מעונין בכרטיס במחיר עלות (27 שקל) להערב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2019, 19:03 
דיקטטור\ית

אנווטוס ו..זיקי - דוז פואה!

כל השאר - תתביישו לכם!!! משחק על תואר לכל דבר ועניין. נוקאאוט על אמת.. אאעז"ת??? אתם רוצים שוורה יבוא עלינו????

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2019, 22:18 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
ציקי חסך לי עם התגובה אבל בכל זאת אתייחס כי הודי העלה שאלה טובה.
ההשוואה בין גריפין לקאזינס לא מעניינת כי אתה לא באמת יודע, אף אחד מאיתנו לא ראה כמעט את שניהם.
לגבי הישראלים, אז קודם כל נקודתית האם אלו שחקנים שיותר מגניבים אותי מהמקבילים מהפועל? כן.
מדר יותר מגניב מבלאט, שוכמן יותר שחקן אנרגיה והאסל מבר וגינת תותח והיה יותר עיקבי מלוי עד כה בקריירה.
אבל, מדר עוד בהרצה, וטוב שיעשה זאת בקבוצת קולג׳ של הפועל ת״א, תמיר בלאט נבחר לשחקן הצעיר של ליגת האלופות עם ממוצעים מעולים.
בלי קומבינות, בלי ״שחקן אמיתי״, בלי אבא, אנשי מקצוע בחרו בו וכנראה שבצדק, כרגע הוא שחקן מוכח יותר ממדר באירופה.
שוכמן שחקן מגניב אבל מה לעשות שכשזה שחקן של קבוצה אחרת, אפשר למחוק לו עונה שלמה בינונית (שנה שעברה), בזמן שלבר מדקדקים על כל יציאה מחסימה.
אני אוהב את שוכמן אבל אותו דבר נכון לגביו, הוא לא הוכיח שמנטלית ומקצועית הוא שייך לרמות הגבוהות עדיין, והלוואי שיעשה את זה. בר בוודאי שלא בא כסטופר הגנתי אבל
הוא שחקן התקפה טוב יותר, שכבר הוכיח שיכול להרוויח דקות גם אצל מאמן עם פאסון כמו סימונה באירופה. שוכמן בינתיים שיחק רק בארץ ואצל מאמן שמחבק ומנשק אותו.
לוי וגינת זו השוואה יותר ישירה כי שניהם הוכיחו את עצמם רק בארץ, בהעדפה האישית אני פשוט מאוד אוהב את גינת אבל ימים יגידו. ללוי יש את הסייז, פוטנציאל הקליעה וריבוי העמדות ונוכל לראות מה יוכל למכור באירפה השנה.
לגבי המאמן אני לא נכנס לזה יותר מידי. הרי אי אפשר שלא לאהוב את בית הלחמי, ואין לי מילה רעה להגיד עליו. ועדיין, הוא גם לא מוכח בעליל וההיסטוריה מספרת שלא כל מאמן קולג׳ מתאים לליגות מקצועניות ולהיפך. אשמח לראות את עצמו בונה את עצמו במועדון אחר ומגיע אלינו בעתיד, אבל אין שום סיבה עובדתית להניח שהוא מתאים יותר מקטש כרגע.
בקיצור אתה משווה בין קבוצות ושחקנים בסיטואציות שונות לגמרי, וזה גם חוסר מודעות הודי, כי אתה מאמיד פנים שיש בהפועל את מרחב הטעויות שיש בגליל...
זה לא נכון מבחינת התקשורת, האוהדים, סוג המפעלים (שבועט בך בדצמבר אם לא ניצחת) ובטח שבקבוצה בה כל אי הגעה לגמר נחשבת לכשלון. זה מבחינת ההבדל במועדונים.
מבחינת מאמן/שחקנים אין דין שוכמן בגליל כדין שוכמן בארנה, לפני כמה שנים אחרי עונה גדולה של משעור כולנו חשבנו שהוא הדבר הבא ועכשיו אין לו קבוצה.
ברמת משחק המלפפונים זו השוואה טובה עם פאונטה, אבל נגיד וזו הייתה מציאות אז זה היה וואחד הימור של ההנהלה שבסיכוי גבוהה לא היה מביא תוצאות באירופה בשנים הראשונות.

אני מסכים איתך ש:מגניבים״ זאת הגדרה טובה לישראלים של הפועל תל אביב.
אבל לא רק.
ים מדר אולי לא מוכח אבל כשרוני מאוד. הרבה יותר מבלאט. ואם יקבל אימון נכון הוא יגיע לרמות הגבוהות. בטח של ישראל, אולי של אירופה.
על גינת ממש אין מה לדבר. זה אולי הישראלי הכי טוב שיש היום.

לגבי ה״לא מוכחים״ יש לי השגות.
דבר ראשון, נגיד ואתה צודק והם לא מוכחים״ מעבר לרמות של קבוצות קטנות..
הפועל ירושלים היא לא מועדון בסדר גודל שיכול להרשות לעצמו לקנות רק שחקנים שהוכיחו את עצמם מעבר לכל ספק.
היא חייבת לזהות כשרונות עם פוטנציאל ולהביא אותם לקבוצה כדי להתפתח.
גם בגלל שאין לה יכולות כספיות בלתי מוגבלות שיכולות לקנות כל שחקן שהוכיח את עצמו.
והדבר השני הוא שבליגה של הפועל ירושלים משחקת קבוצה שיש לה יתרון עליה בכל תחום. תקציבי וספורטיבי.
וכל שחקן ״ מוכח״ ( ראה ברתולומיאו ומשעור ) יעדיף הצעה ממכבי על פני הצעה של הפועל.

עכשיו אני רוצה לנפץ עוד סטיגמה או אמונה רווחת כאן שאני לא ממש מסכים איתה.
״הרמות שהפועל משחקת בהם. ״ או ״שואפת להגיע אליהם״.
חברים, הגיע הזמן להתעורר מהחלום הזה.
הפועל ירושלים היא אולי רוב קבוצות הליגה מבחינה תקציבית אבל לא מבחינה ספורטיבית.
כבר שנה שנייה שהיא מפסידה בחצי גמר הפיינל פור.
הפער התקציבי לא מבטיח ולא עושה אותנו קבוצה יותר גדולה.

ולגבי המפעל השני שאנחנו משחקים בו. האם מישהו כאן באמת חושב שליגת האלופות היא איזה פקטור של רמה גבוהה באירופה ?
להזכירכם, אנחנו משחקים עם ראסטה וכטה באותו הבית....אוי לבושה .
זאת הליגה השלישית בטיבה באירופה.
ראינו בשנה שעברה את רמת הקבוצות והמשחקים בה והם לא גבוהים.
וגם בליגה הזאת , אנחנו לא העפלנו לפיינל פור.

אז אולי באמת כדאי לשחרר את היהירות שלנו שאנחנו קבוצה שמשחקת ברמה גבוהה באירופה.
אנחנו לא ממש שונים מראשון, או מחולון או מהפועל תל אביב, מלבד העניין הפעוט שיש לנו תקציב יותר גבוה שמאפשר לנו להביא סגל רחב של שחקנים.

לגבי המאמן.
אני אוהב את קטש אבל לדעתי הוא אדיש מדי.
ואלו בדיוק סוג הקבוצות שאתה תראה תחתיו.
כבר שנתיים אתה רואה במאני טיים קבוצה שמתקפלת תחת אגרסיביות ולחץ.
הוא יכול לדבר על הגנה מהיום ועד מחר אבל אני לא מאמין שאנחנו אי פעם נראה קבוצת הגנה נושכת ואגרסיבית תחתיו.
כשרונית כן, עם כדורסל התקפי יפה ומתוחכם לפעמים כן. אבל זהו זה.
בית הלחמי הוא בהחלט מאמן מוכח לטעמי. הוא מאמן כבר איזה 20 שנה, והוא מצליח לחבר קבוצות טובות בתקציב ואמצעים לא גבוהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2019, 23:19 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

אני מדבר על עובדות ועל מה שבטוח קיים.
זה לא דיון על רמת פיבא לעומת הליגות האירופאיות האחרות וברור שהיא השלשית בטיבה.
השחקנים הישראלים שאחנחנו מדברים עליהם לא בדקו את עצמם גם בליגה האירופאית החמישית בטיבה. הם לא מוכחים כי הם פשוט לא.
אני לאו דווקא אומר שאין להם פוטנציאל להיות טובים באירופה, אבל אם היית מביא שלושה רוקים כאלה יחד, ומאמן רוקי (במפעלים אירופאים),
אז אתה עושה את זה כי אתה רוצה לבנות עליהם לשנים קדימה, לא קבוצה ששואפת להביא את הפיינל פור לארינה עוד העונה.
אגב פיבא זה לא מפעל כזה נחות בחתך העליון שלו, לצורך העיניין את כל קבוצות הפיינל פור שלו תוכל בכיף למצוא ברבע גמר יורוקאפ.
הייתי מעדיף לשחק ביורוקאפ אבל תחת הנסיבות, והרצון ללכת ולקחת גביע, אתה מחפש לבנות קבוצה איכותית עכשיו, לא שתהיה כזו עוד 3 שנים.

מכבי זו מכבי אבל זו זונה אחת, היא יכולה לדחוף מקסימום 15 שחקנים בסגל ומשם אנחנו כן בעליונות תקציבית משמעותית.
לגבי השחקנים עצמם, שוב, אני אוהב את כולם והלוואי שיגיעו לרמות שאתה צופה להם. זה יצטרך להתחיל איפשהוא, אפילו בליגה הרביעית כמו היורפקאפ.
השנה כאמור הם גם לא שם. ולגבי בית הלחמי הוא אחלה, אבל לא רק שטעון הוכחה באירופה, ובניהול אגו של שחקנים עם מעמד, ומיליון ואחד דברים, הוא גם טעון
הוכחה בליגה שלנו. אני מאחל לו הצלחה (חלקית), אבל הוא עוד לא עשה כלום בכדורסל מועדונים שאפשר לדבר עליו כבחירה קלה על קטש.
ולגבי קטש עצמו אני לא נכנס לדיון, מוקדם מידי בעונה כדי להתווכח עם הסטיגמות שיש עליו, אני מאמין שהוא יראה קפיצה כלשהיא גם בהגנה, נחייה ונראה.
היום אגב היה נחמד מאוד לראות בהגנה גם את הפריסה והתיאום הקבוצתי, וגם את המחויבות, אבל זה היה מול קבוצה ברמת ליגה לאומית אז זה לא מדד לכלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2019, 23:51 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אחלה בראון ואחלה קופשאס, ,תכלס הגמלים רק עם שני זרים כל השאר לא ברמה,מצפה לראות הרבה יותר מלוקט .
המשחק מול נסטי הולך ליהיות אחלה משחק,יש להם סייז סגל ארוך והמון כשרון .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2019, 23:53 
השרת של האתר - עושה גם פאנלים!
סמל אישי של המשתמש

קלעו להפועל: בראון 18 (4-4 לשלוש, 0-4 לשתיים, 6-6 מהקו), קופשאס 15 (7-10 מהקו, 6 ריבאונדים, 3 חסימות), פלדין (7 ריבאונדים, 6 אסיסטים),
לוי ובריימו (8-13 מהקו, 9 ריבאונדים) 12 כ"א, בלאט 9 (4 אסיסטים), זלמנסון (2-8 מהשדה, 6 ריבאונדים) וטימור (5 אסיסטים, 4 חטיפות) 7 כ"א,
לוקט 3 (1-7 מהשדה, 4 אסיסטים, 5 חטיפות). כן שותפו: רינגוולד ורוזנבאום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 00:49 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט כתב:
השחקנים הישראלים שאחנחנו מדברים עליהם לא בדקו את עצמם גם בליגה האירופאית החמישית בטיבה. הם לא מוכחים כי הם פשוט לא.
אני לאו דווקא אומר שאין להם פוטנציאל להיות טובים באירופה, אבל אם היית מביא שלושה רוקים כאלה יחד, ומאמן רוקי (במפעלים אירופאים),
אז אתה עושה את זה כי אתה רוצה לבנות עליהם לשנים קדימה, לא קבוצה ששואפת להביא את הפיינל פור לארינה עוד העונה.
אגב פיבא זה לא מפעל כזה נחות בחתך העליון שלו, לצורך העיניין את כל קבוצות הפיינל פור שלו תוכל בכיף למצוא ברבע גמר יורוקאפ.
הייתי מעדיף לשחק ביורוקאפ אבל תחת הנסיבות, והרצון ללכת ולקחת גביע, אתה מחפש לבנות קבוצה איכותית עכשיו, לא שתהיה כזו עוד 3 שנים.

מכבי זו מכבי אבל זו זונה אחת, היא יכולה לדחוף מקסימום 15 שחקנים בסגל ומשם אנחנו כן בעליונות תקציבית משמעותית.
לגבי השחקנים עצמם, שוב, אני אוהב את כולם והלוואי שיגיעו לרמות שאתה צופה להם. זה יצטרך להתחיל איפשהוא, אפילו בליגה הרביעית כמו היורפקאפ.
השנה כאמור הם גם לא שם. ולגבי בית הלחמי הוא אחלה, אבל לא רק שטעון הוכחה באירופה, ובניהול אגו של שחקנים עם מעמד, ומיליון ואחד דברים, הוא גם טעון
הוכחה בליגה שלנו. אני מאחל לו הצלחה (חלקית), אבל הוא עוד לא עשה כלום בכדורסל מועדונים שאפשר לדבר עליו כבחירה קלה על קטש.
ולגבי קטש עצמו אני לא נכנס לדיון, מוקדם מידי בעונה כדי להתווכח עם הסטיגמות שיש עליו, אני מאמין שהוא יראה קפיצה כלשהיא גם בהגנה, נחייה ונראה.
היום אגב היה נחמד מאוד לראות בהגנה גם את הפריסה והתיאום הקבוצתי, וגם את המחויבות, אבל זה היה מול קבוצה ברמת ליגה לאומית אז זה לא מדד לכלום.

סבבה. אני מסכים איתך ומאוד מקווה שמה שאתה אומר על קטש יתגשם.
אבל אתה מוכן לאמר לי למה אני לא מצליח להתרגש מהקבוצה בשנתיים האחרונות ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 09:36 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הודי, איבדתי אותך....
הפועל עם מספר ההגעות לפיינל פור הגדול ביותר בעשור האחרון (הפיינל פור עצמו, נו אנחנו ביקשנו את זה, ככה זה נראה, אילת כמעט גונבת גמר פיינל פור מקבוצת יורוליג עם שאיפות, זה מה יש). באירופה תן שם של קבוצה שהתקרבה אפילו קצת להישגים של הפועל באירופה.... קצת.... שום דבר וכלום. הפועל היא 2 רמות לפחות באספקט הזה מכל קבוצה בליגה (מכבי לא רלוונטית), גם אם זה המפעל ה 16 בחשיבותו, זה רק מראה לך כמה חלשה הרמה בליגה שלנו אם גם במפעלים האלה קבוצות לא מסוגלוות להתקדם.
כשגינת ושוכמן יחליטו להועיל בטובם לשחק בקבוצה שבוחנת את היכולות שלהם ברמות הגבוהות, כן גם במפעל ה 3 בחשיבותו, 2 משחקים בשבוע אז יתחיל בכלל הדיון הזה.

למה אתה לא מתרגש? בוא נשאל אחרת, מה הייתה הקבוצה האחרונה של הפועל שריגשה אותך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 10:47 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

[quote="ZIKI

למה אתה לא מתרגש? בוא נשאל אחרת, מה הייתה הקבוצה האחרונה של הפועל שריגשה אותך?[/quote]
הקבוצה של דאנטה ריגשה גם ריגשה בעונת האליפות.
הקבוצה של פיאניג׳אני ריגשה .

מה אני אגיד לך ? זה כאילו שנותנים לך לנהוג על מרצדס חדשה במשך 4 שנים
ואחר כך לוקחים לך אותה ונותנים לך פיאט שנת 2000...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 12:08 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

hoDi כתב:
יש לי שאלה לחבריי כאן.
את מי הייתם מעדיפים ?
או
מה הפואנטה שלי ?

לגבי המאמן: לוקח את קטש בכל יום נתון ע"פ בית הלחמי, לא יודע על איזו אופי של הגנה ומלחמה מדובר אבל גליל של שנה שעברה הייתה קבוצת הגנה מזעזעת ברמה היסטורית, ממש קבוצת ליגת קיץ שהזרים משחקים בצד אחד של המגרש. קח נתון: ב33 משחקי ליגה סדירה בעונה שעברה גליל הורידה את היריבה שלה מתחת ל80 נקודות בשלושה משחקים בלבד!! בשבעה משחקים הם ספגו יותר מ100 נקודות!

בלאט - ים מדר: ים מדר באמת הפתיע לטובה באליפות אירופה בקיץ. יכול להיות שבאמת מבחינת כישרון ונתונים טבעיים הוא פוטינציאל גדול יותר מבלאט. ועדיין בנקודת הזמן הנוכחית בלאט ב2-3 רמות מעל ים מדר. ובכלל אני קצת לא מבין את האנטי שיש כלפי בלאט. מדובר על שחקן בן 22, שבכל שנה מוסיף אלמנטים התקפיים למשחק שלו. אחלה אופי, ביצים גדולות. הגנתית הוא חור שחור אין ויכוח על זה אבל זה נתון לשיפור.

בר טימור - שוכמן: משחקים בעמדות שונות, ועוד פעם שוכמן מותק, שחקן מגניב והכל, אבל מגיע מעונת שפל לעומת בר שגם מגיע מעונה רעה אבל כבר הוכיח שיכול להיות שחקן משלים ברמות שלנו ובנוסף יש לו חיבור נהדר עם המועדון.

קאזינס - גריפין: מסכים איתך, לוקח את גריפין.

נמרוד לוי - גינת: אין ויכוח שגינת שחקן יותר טוב. אבל אני יותר אוהב את לוי, לדעתי הרבה יותר מתאים להיות שחקן משלים בעמדה 4 מאשר גינת בעיקר בגלל הקליעה מבחוץ. דרך אגב גינת שחקן הגנה נוראי.

לסיכום הדשא של השכן לא תמיד אדום יותר.

לגבי המשחק אתמול - קשה לשפוט כי ב"ש באמת קבוצה חלשה ביותר. יהיה מעניין לראות את הפועל מול נס ציונה שבנתה קבוצה מעניינת הקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 16:53 
דיקטטור\ית

יש לי תחושה שחוסר ההתרגשות קשור יותר בשיטה בביצה המקומית ופחות בקבוצות הפועל האחרונות עצמן או בליגה האירופאית בה הן שיחקו אבל נמתין להודי..

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 16:57 
מהפכן\ית
מהפכן\ית

hoDi כתב:
אני אנווט כתב:

סבבה. אני מסכים איתך ומאוד מקווה שמה שאתה אומר על קטש יתגשם.
אבל אתה מוכן לאמר לי למה אני לא מצליח להתרגש מהקבוצה בשנתיים האחרונות ?

הודי כמובן שאני לא יכול להגיד לך למה אתה לא מתרגש מהקבוצה, אבל מאחר ואתה לא היחיד שאומר את זה, והאמת שגם אני יכול להזדהות עם ההרגשה אז יש לי כמה ספקולציות.

הברור מאליו זה הבלוז של פוסט תק׳ אלון, לרגע האמנו שאנחנו בחלק של הסרט שהוא סיפור הקאמ-אפ שלנו שיגמר ביורוליג, ומשם קשה להתרגל לזה שהפנטזיה הכי גדולה זה פיינל פור בפיבא (למרות שדוגרי זה יהיה מדהים בשבילנו לארח כזה אירוע, ושובר לב להפסיד אותו…).
קשה להתרגש ממקום טוב באמצע. קל להתרגש מליהיות אנדרדוג מוחלט, קל להתרגש מלהתעשר במהירות ופתאום ליהיות אוהד של קבוצה עם דאנטה שמרים את הצעיף שלנו ועושה זין למכבי. פחות מעניין ליהיות באמצע של המנעד הזה כמו שאנחנו עכשיו.

בנוסף אני חושב שעוד מאמצע עונת קאצי ובעיקר אחרי שאלון עזב, הנטייה היא ללכת בקו מקצועי מסויים שהוא די אחראי ומתפשר שבא לדאוג שלא ניפול חזק מידי. מבחינת הנהלה: קודם כל המעבר לפיבא כמובן והבנייה לרוחב, העבודה לפי המציאות הקיימת (כיבוד חוזים קיימים וחוקי ליגה), שביחד הכתיבו קונספציה כלכלית מצד אחד, וללכת על הימורים בטוחים מצד שני. סביב המקשות הנסבתיות האלו נראה שעובדים מקצועית מאוד צמוד לפי חזון הכדורסל של קטש: פיק אנ רול, שלושות מהפינה, הנעת כדור יעילה סביב קשת השלוש וכו׳. אם תחשוב על זה הוא התמיד בשיטה הזו בכל שנותיו כמאמן, ומה לעשות, היא אף פעם לא הייתה מלהיבה בטירוף. יותר ויותר עם השנים השיטה ההתקפית הפכה יותר יעילה, אבל כן יש בה משהו קצת אפור, או אולי לא אפור אבל מאוד שיטתי במובן שאתה לא זוכר יותר מידי דאנקים אימנתיים, הופעות יחיד אללא קובי וכאלה. הכדורסל (ההתקפי) שלו הוא אלגנטי ויעיל אבל אם נשתמש בדימוי של כדורגל, זה כמו כדורגל בו מרכז הכובד נמצא בקישור, החזקה בכדור במרכז השדה ומסירות. תחשוב על זה ותראה שאולי אתה צמא לכדורסל שהוא קצת יותר Greety מצד אחד, ושיש בו קצת יותר אבק כוכבים של חברה כמו רייט ודאנטה.

אני לא חושב שזה הולך להשתנות בגדול אבל אני חושב שיש תהליך בו גם הנסיבות השתנו (חוזים בירושה של שחקנים שכבר פחות התאימו לו בשלב הזה בקריירה כמו ליאור ויותם יצאו), וניסוי ותעייה של סוג השחקנים (כנף משודרגים) שהוא מחפש איתם את הבינגו (באטלר וג׳ונסון שנה שעברה, השנה לוקט ולוי), בתוספת לשחקנים שהוא כבר אוהב ולראשונה בקריירה יכול לייצר המשכיות איתם (תומאס, פלדין, ברראון, בלאט). אז בתאוריה, יחד עם התוספות של רעל והגנה (בריימו, לוקט וקאזינס), וגוף (קופאץ׳ וזלי), אולי הוא כן יצליח לחבר פאזל שבאמת מתאים לכדורסל שלו. יכול מאוד ליהיות שזה שוב ירגיש קצת אפור, ובוודאי שאם שוב נעוף ברבע וחצי גמר אז זה גם יתפס ככשלון, אבל אני חושב שיש סיכוי טוב שהתוספות האלו (בעיקר בריימו ולוקט) יהפכו את הקבוצה הזו לקצת יותר ״רעה״, ובהתאמה- אפילו קצת מלהיבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 17:15 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

אני אנווט - אני בדעתך !!!

http://theparentscircle.org/hebrew/
וגם
http://www.negba.org.il/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 18:19 
דיקטטור\ית

אין לי ספק שרמת הריגוש הפחותה שלי לפחות נובעת מרמת העניין שמגלה הביצה שלי בביצה המקומית שבה קבוצות פקקטה לא ממש משקיעות בסיבוב הראשון כי הן מחכות לזרים שיגיעו, בסיבוב השני הפועל לא משקיעים כי אירופה חשובה יותר ובסיבוב השלילי כולם רוצים למות וגם זה בשביל הזכות להגיע לפיינל פור המשוקץ של המינעלת..
נכון ששנה שעברה היה רדום קצת גם באירופה אבל שיפרו שם את השיטה אז נחכה ונראה מה יהיה.

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 21:34 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
אבל נמתין להודי..

???
:lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 23:21 
דיקטטור\ית

hoDi כתב:
divinelly כתב:
אבל נמתין להודי..

???
התפספסת לי... ;-)

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2019, 23:21 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

divinelly כתב:
hoDi כתב:
divinelly כתב:
אבל נמתין להודי..

???
התפספסת לי... ;-)

???
עוד אחד.... אתה לא ברור..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2019, 00:21 
דיקטטור\ית

ראיתי את הפועל ת"א בדרבי. לא אקפיץ את ההעדפות המוזרות של הודי, אבל אציין שתומר גינת מדהים. האפסייד של נמרוד לוי גדול יותר אם-כי עם אפסייד לא הולכים למכולת (לפחות לא לאורך זמן) ויכול להיות עד סביר שבפועל גינת יעשה יותר בקריירה שלו.
ים מדר ותמיר בלאט, אותו דבר רק הפוך (האפסייד של ים מדר. התרומה בפועל של תמיר בלאט..).
גריפין (בלי להשוות לקאזינס שאותו עוד לא ראיתי), איך נאמר את זה בעדינות? תשוקה מאד מוזרה, הודי. מאד מוזרה. ואני מודע לכך שגריפין הרבה יותר טוב מאיך שהוא נראה הערב. ועדיין.

ועכשיו בעניין ההטרלה שחוזרת בפורום הזה שוב ושוב בשנה וחצי האחרונות בעניין שוכמן ובר טימור, אומר זאת כך:
שוכמן, על 0 הנקודות והאסיסטים, 3 האיבודים ו5 העבירות שלו הערב, הוא גבר שבגברים. נכס בחדר-ההלבשה, ולרמות מסוימות גם על הפרקט. ועם זאת, נדמה לי שגם לדודה שלי עם הקטרקט שבחיים לא ראתה משחק, יספיקו כמה דקות מול שידור באינטרנט על מסך של סמארטפון 3.5 אינטש כדי להבחין בפערי האיכות בין בר טימור ובינו בדבר הזה שנקרא כדורסל.

את המאמנים אני אשאיר בצד. אישית טוב לי עם קטש. אם היה בית-הלחמי, אני מאמין שהיה לי טוב גם אתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2019, 07:16 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

hoDi כתב:
יש לי שאלה לחבריי כאן.
את מי הייתם מעדיפים ?
או
מה הפואנטה שלי ?

נו? קיבלת תשובה?
בשביל לקבל 20 הפרש בבית ממכבי גם טימור/בלאט/לוי וקטש מספיק טובים :D

להתלהב מהפועל תל אביב אחרי 25 ביתי על אשדוד החלשה
זה כמו להתלהב מאיתנו אחרי 25 הפרש על בשב"ש החלשה.
או במילים אחרות זה להפליץ באמבטיה ולחשוב שאתה בסירת מרוץ.
ואז מקבלים יריבה אמיתית והבלוף נחשף.....

חוץ מגינת שבאמת מעולה (וגם אותו מכבי חיסלה במחצית השניה. בטח אנטיוכוס זרק כמה מילים במחצית)
אבל לא היה על השולחן הקיץ
לא לוקח אף אחד מהם ולא חושב שיש להם איזה יתרון מיוחד על הסגל שלנו.
כולל עמדת המאמן.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2019, 07:49 
דיקטטור\ית

גינת עולה על השולחן בקיץ הבא מתוקף החוזה שלו נדמה לי.

אבל ק-דמון!!! עשה טובה בלי השוואות לחולדות על הבוקר.. זה עושה לי גזים..

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 193 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: