פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 29 ספטמבר 2020, 04:22

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 122 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: פלייעוף nba בבועה
הודעהפורסם: 08 ספטמבר 2020, 17:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

נהמר בכל זאת..
מילווקי 94 - מיאמי 99
לייקרס 129 - יוסטון 122

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ספטמבר 2020, 23:25 
דיקטטור\ית

עוד מאז האליפות הראשונה אנחנו יודעים שנוכל לזכות באליפות גם אם כולם יגידו שזה לא הגיוני ונראלי שלברון נכנס למוד פלייעוף מה שאומר שהסיפור של יוסטון גמור

מיאמי 107 מילווקי 103
לייקרס 119 רוקטס 102

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ספטמבר 2020, 17:52 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אחלה הימורים, כמעט פגענו בול.
לברון היה עצום. אפשר להרכיב כבר סרטון היי-לייטס די מטורף רק מהבלוקים שהוא נתן בשלושת המשחקים בסדרה.
זה לא נתפס שהוא בשנה ה-17 שלו, ועדיין השחקן הכי טוב בפלייאוף. היה משחק מעולה נגד יוסטון.
כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים, כך היה רשום על הקיר של המחסן בבסיס הג'ובניקי שלי בצבא, כתובת לא קשורה לקונטקסט אך נחרטה בזכרוני.
בלייקרס יש שניים כאלה, לברון ורונדו, וזה שניים יותר ממה שיש ביוסטון. זה היה ההבדל אתמול.

הלילה מאסט-ווין לדנבר (אין שום סרט בעולם שהם חוזרים מ3-1 מול הקליפרס האלה) וטורונטו.
אם כבר דנבר, אז אפשר לתת כמה שורות לשני הארטיסטים שמשחקים שם.
יש כמה שחקנים בעולם שאופן האסתטי שבו הם נעים ביחד עם הכדור מבליט אותם מעל השאר. כמו פדרר בטניס ואוסליבאן בסנוקר, יש בתנועה שלהם נטו כל כך הרבה כישרון ויופי שקשה שלא להעריך את האמנות שבדבר.
בהווה אני חושב על קיירי, לעיתים קמבה ווקר, סטף קארי וגם ג'מאל מארי. מארי רוקד, לפעמים זה נראה שהוא אשכרה רוקד. הכל אצלו כל כך פלואידי ויפה, כמו תרגיל בהתעמלות אמנותית שמורידים ניקוד על שימוש בכוח סטטי והכל חייב להיות באינרציה של התנועה. זה עד כדי כך יפה לפעמים, ויעיל. כשהולך לו והוא חם, זה חוויה.
הארטיסט השני, קצת פחות אסתטי אבל לא פחות מהנה לצפייה זה כמובן הג'וקר, יוקיץ'. לראות אותו משחק זה יותר כמו אוכל מנחם, כמו לאפה שווארמה באמצע הצהריים אחרי יום עבודה פיזי. מלא קלוריות, לא נראה הכי טוב, אבל אווויי כמה טעים ומשמח. הוא כאילו גמלוני, אבל זה רק כאילו. המסירות, הוויז'ן, קבלת ההחלטות.. הטאץ'.. גם הוא חוויה.
שניהם חוויה.
יחד עם זה, יש סוג של אווירת סטוקטון-מאלון מעל שניהם. סופר כשרוניים, סופר חזקים אבל איכשהו הם ותואר לא מתערבב טוב ביחד.

הימורים:
טורונטו 103 - בוסטון 99
קליפרס 121 - דנבר 100

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ספטמבר 2020, 22:48 
דיקטטור\ית

על טורונטו רשום שהם באים לטרוף הלילה, ולו רק כי מגיע לי שיהיה משחק 7 ואני אוכל לקבל עוד איזה לילה או שניים לישון בשעה נורמלית במקביל לאשתי והפעוטה שלצידנו. וכי מגיע להם.
גם במקרה השני אני איתך, מקווה שהריקוד של דנבר לא ייגמר בקרוב אבל לא בטוח שיש להם עוד הרבה מה למכור, אולי יגנבו עוד משחק אבל לא הלילה.

הימורים:
טורונטו 102 בוסטון 101
קליפרס 114 דנבר 103

אשרי האמונה
Harel כתב:

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 ספטמבר 2020, 07:44 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

צדקנו לגבי טורונטו, רק בגלל שתי הארכות הסקור משקר ...
איזה משחק ענק
כמה אופי יש לטורונטו זה לא יאמן.
יאללה משחק 7!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 ספטמבר 2020, 21:39 
דיקטטור\ית

עכשיו נשאלות השאלות הקשות.
מי תהיה יריבה יותר טובה למיאמי בגמר המזרח?
מה יהיה הגמר המושלם לעונה הזאת?

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 ספטמבר 2020, 00:09 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

החדשות הטובות הן שהגמר המושלם לעונה הזו יקרה בערך עוד שבוע, רק שהוא לא יכלול אף קבוצה מהמזרח
.
החדשות הטובות הנוספות לדעתי הן שמיאמי לדעתי תעבור את בוסטון או טורונטו. מיאמי פשוט נראית יותר בזרימה, בנויה נכון יותר, יודעת מה היא עושה על המגרש, עמוקה ובמומנטום אגדי.
אם כבר לבחור מול מי למיאמי יהיה יותר קל לדעתי מול בוסטון, יש משהו קצת לא בשל וחלש מנטלית בחבורה בשלישייה המוכשרת של בוסטון. לדעתי למיאמי יהיה יותר קל להבליט את "רוח המועדון" שלהם מולם. אבל לא בטוח בזה במאה אחוז.

אגב, אם טורונטו מנצחים את בוסטון, אני כבר לא בטוח עד כמה אני בעד מיאמי. איך אפשר שלא לאוהב את טורנוטו? אחרי שקוואי הלך כולם ציפו שהם יחזרו להיות לברדורים חמודים כאלה (בייבי ראפטורס) ופתאום ממשיך לצאת מהם הפיטבול. איך אפשר לא להיות בעד הסיפור הזה? שני המנהיגים הבלתי מעורערים של הקבוצה הם בגובה מטר ושייבה, שהתכונה הכי בולטת שלהם זה רוח הלחימה.
אוג'י אננובי חמוד עולמי עם קרח בורידים, איבאקה וגאסול באמת חמודים, סיאקם גם מתוק וניק נרס מאמן לתפארת.
אני אפילו חותם על כך שמכל הקבוצות ב-NBA לטורנטו יש הכי מעט קעקועים. ובפער. הם כאילו ילדים טובים ירושלים אבל על המגרש משחקים אפס פוזה והמון הקרבה.
וואלה אמן וינצחו את בוסטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 ספטמבר 2020, 00:17 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

https://sports.yahoo.com/report-alleged ... 37888.html
פרשת נערות הליווי גרסת הבועה!
רק במקום נערות ליווי, יש בודקת קורונה...
דנואל האוס, שחקן רוטציה משמעותי של יוסטון מושעה כי ככל הנראה ולפי ראיות נסיבתיות שכב עם הבודקת, כנראה יותר מפעם אחת, ובסבירות מסוימת גם צ'נדלר הצטרף להילולה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 ספטמבר 2020, 22:06 
דיקטטור\ית

מזל שגם ככה הם עפים הביתה עוד שנייה, לפחות יש להם תירוץ לתקוע ללברון בגלגלים

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 ספטמבר 2020, 23:36 
דיקטטור\ית

תודה לך בוסטון שלא עשית במכנסיים.. מה מייקי?! לפני שאתה מכסח את בוסטון ומעריך את הסיכויים קלושים שלהם לזכות באליפות המזרח.. תן איזה מילה טובה קטנה ככה בשביל הדיבעינלי..

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2020, 06:37 
דיקטטור\ית

הפועל ירושלים כתב:
בתור אוהד הלייקרס, דווקא בפלייאוף הבועתי הזה אנחנו מקבלים עוד הוכחה עד כמה הפיינל פור בישראל היה בלתי ספורטיבי בעליל.
הלייקרס התחילו את 2 הסדרות מול פורטלנד ויוסטון בהפסד. נגד פורטלנד זה נגמר ב-1:4 קליל וגם נגד יוסטון לטעמי זה ייגמר ב-5 או 6 משחקים (במשחק הלילה יוסטון היו צמודים אלינו בזכות 20 שלשות מטורפות ב-3 רבעים. ברבע 4 הם קלעו משם 2/12 ולכן זה נגמר עם גרבג’ טיים). הלייקרס הגיעו לסדרה מול פורטלנד אחרי 8 משחקי עונה סדירה משעממים כי המקום הראשון כבר הובטח. פורטלנד באו בטירוף אחרי שהשתחלו ברגע האחרון לפלייאוף ובגלל זה במשחק הראשון האנרגיות של 2 הקבוצות התבטאו בתוצאה.
אותו סיפור עם יוסטון. אנחנו באנו לסדרה אחרי ששיחקנו משחק אחד ב-11 הימים שלפני (משחק 5 המשעמם מול פורטלנד נטולת לילארד) ואילו יוסטון הגיעו יומיים אחרי שסיימו סדרה מדהימה מול אוקלהומה עם ניצחון 3:4 דרמטי. פלא שגם מולם הפסדנו את משחק 1 כמו עם פורטלנד?
אז מה הקשר לפיינל פור בישראל? לפני שנה למשל בחצי גמר מול ראשלצ הגענו אחרי סדרה סופר משעממת מול באר שבע ואילו ראשלצ באו אחרי סדרה לוהטת מול חולון. אז כמובן שהפסדנו...
למזלה של הלייקרס ב-NBA משחקים בשיטת הטוב מ-7 ולמזלה של הפועל בשנה הבאה כבר אין יותר פיינל פור תודה לאל. לילה טוב

הוא אשר אמרתי. גם נגד פורטלנד וגם נגד יוסטון הלייקרס מפסידים את משחק 1 אך משייטים לאחר מכן ל-1:4 קליל. איזה כיף זה סדרות!
בהנחה שדנבר לא יעשו משהו פסיכי, דרבי בגמר המערב זה כבר סיפור אחר לגמרי. יהיה אש!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2020, 08:40 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

הפועל ירושלים כתב:
הפועל ירושלים כתב:
בתור אוהד הלייקרס, דווקא בפלייאוף הבועתי הזה אנחנו מקבלים עוד הוכחה עד כמה הפיינל פור בישראל היה בלתי ספורטיבי בעליל.
הלייקרס התחילו את 2 הסדרות מול פורטלנד ויוסטון בהפסד. נגד פורטלנד זה נגמר ב-1:4 קליל וגם נגד יוסטון לטעמי זה ייגמר ב-5 או 6 משחקים (במשחק הלילה יוסטון היו צמודים אלינו בזכות 20 שלשות מטורפות ב-3 רבעים. ברבע 4 הם קלעו משם 2/12 ולכן זה נגמר עם גרבג’ טיים). הלייקרס הגיעו לסדרה מול פורטלנד אחרי 8 משחקי עונה סדירה משעממים כי המקום הראשון כבר הובטח. פורטלנד באו בטירוף אחרי שהשתחלו ברגע האחרון לפלייאוף ובגלל זה במשחק הראשון האנרגיות של 2 הקבוצות התבטאו בתוצאה.
אותו סיפור עם יוסטון. אנחנו באנו לסדרה אחרי ששיחקנו משחק אחד ב-11 הימים שלפני (משחק 5 המשעמם מול פורטלנד נטולת לילארד) ואילו יוסטון הגיעו יומיים אחרי שסיימו סדרה מדהימה מול אוקלהומה עם ניצחון 3:4 דרמטי. פלא שגם מולם הפסדנו את משחק 1 כמו עם פורטלנד?
אז מה הקשר לפיינל פור בישראל? לפני שנה למשל בחצי גמר מול ראשלצ הגענו אחרי סדרה סופר משעממת מול באר שבע ואילו ראשלצ באו אחרי סדרה לוהטת מול חולון. אז כמובן שהפסדנו...
למזלה של הלייקרס ב-NBA משחקים בשיטת הטוב מ-7 ולמזלה של הפועל בשנה הבאה כבר אין יותר פיינל פור תודה לאל. לילה טוב

הוא אשר אמרתי. גם נגד פורטלנד וגם נגד יוסטון הלייקרס מפסידים את משחק 1 אך משייטים לאחר מכן ל-1:4 קליל. איזה כיף זה סדרות!
בהנחה שדנבר לא יעשו משהו פסיכי, דרבי בגמר המערב זה כבר סיפור אחר לגמרי. יהיה אש!

איך אפשר לאהוד קבוצה בסגול-צהוב?

ל.א. לייקרס זה מכבי אין הפועל בצהוב!

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2020, 19:51 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בתור אוהד לברון אני מבסוט שהוא שוב מצליח לגייס סביבו חבורה של שחקנים בינוניים (יחסית לאנביאיי, כן?) ולהפוך מהלימונים לימונצ'ילו.
נו טוב, הנוכחות של דיוויס עוזרת גם קצת...
איפה עוד תראו אחד כמו אלכס קארוסו נכנס להיילייטס על בסיס יומי?
אני בעיקר מבסוט שהניסוי האנושי הגדול ביותר שנראה בליגה (חמישיית הסמול בול, הירו בול, בוא-נעיף-הכי-הרבה-שלשות-שאפשר בול) נוחל אכזבה שנה אחר שנה אחר שנה.

הקליפרס במשחק 5 לא הצליחו לשמור את הרגל על הדוושה של הגז ואיפשרו משחק מספר 6 מול קבוצה שבהחלט יכולה להתחמם.
וואלה יש פוטנציאל למשחק 6 מול דנבר לפנתיאון, וגם יכול להיות שתהיה שם דריסה.

משחק 7 בין טורנטו לבוסטון היה משחק 7 טיפוסי ומעולה, של רוטציות קצרות, הגנות חזקות והחטאות מרובות. כמו ברוב משחקי ה-7 (לא מבוסס על מחקר אלא התרשמות בלבד), הקבוצה שיש לה שחקנים יותר כשרוניים ניצחה. טייטום נתן משחק גדול, ואפילו משחק מעצב קריירה. מרכוס סמארט זה נכס עצום והבלוק שלו ב-89:87 היה ה-מהלך של המשחק. ממש א-לה-לברון חוסם את איגי במשחק 7 ההוא.
ריספקט עצום לטורונטו על פליאוף וסדרה מרשימים ומרגשים. בלי קוואי עשו כמעט את הבלתי יאמן. עם גאווה גדולה.
מילה טובה גם לבוסטון כמובן, שבסגל הנוכחי ממשיכה את הגדילה וההתבגרות. טייטום גידל זקן ואימץ כמה הבעות פנים ודיבור של גדולים, נראה מוכן להיות סופרסטאר. קמבה ווקר התקשה מול הבוקס אנד וואן ובכללי הוא קצת פחות קטלני ממה שחשבתי, אבל בסך-הכול בוסטון קבוצה מאוזנת וכשרונית, קשוחה בשני צידי המגרש, מאומנת טוב, והרוטצייה הקצרה שלה לא בעייתית כי הם צעירים ורעבים. החיסרון היחיד שתופס לי את העין הוא גבוה הגנתי נוסף לצד ת'ייס, התלות שלהם בנוכחות שלו היא יותר גדולה ממה שנחשף עד כה.

לטעמי, מיאמי לוקחים את בוסטון. למרות שזו סדרה מאוד פתוחה ויש לי הרבה מאוד ציפיות ממנה.
הכוח ההתקפי של בוסטון לא כזה נפיץ, והם גם לא יותר קשוחים ממיאמי. משהו במיאמי פשוט מתחבר השנה וזה לא נראה שבוסטון הם אלו שישימו להם את הברקס.

הימורים: מיאמי ב-6.
קליפרס 105 - דנבר 103.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2020, 21:22 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מחצית ראשונה מעולה בין קליפרס ודנבר. למרות שדנבר משחקים טוב הם במינוס 16. הארטיסטים בפורמה אבל רק הם.
משחק מצוין, קליפרס מראים את כל הכוח שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2020, 22:42 
דיקטטור\ית

לא בדקתי מה קורה הערב במערב אבל פה זה ייגמר בכל מקרה, לנאגטס הייתה רחיצה יפה אבל הגיע הזמן לשואו האמיתי שרק בהוליווד יודעים לתת.

והאמת, על אף שאני אוהד את מיאמי, אני חושש מהסלטיקס. יש להם אופי לא רע, רעב טוב, לא מעט כישרון ואפילו הרבה ומפוזר יותר טוב מאשר בקבוצות אחרות ומאמן מעולה וחד.
את אינדי ניצחנו כי היה לנו יותר כישרון ובאנו רעבים יותר. את הבאקס ניצחנו בזכות הקשיחות והשכל (של הסגל אבל בעיקר על הקווים) ומול בוסטון יהיה הרבה יותר קשה ויש לי תחושה שנראה פה לא מעט מהלכי שחמט של ספו וסטיבנס שינסו למצוא פרצות.
וזאת תהיה סדרה מעולה!

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2020, 22:43 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

וויויויויייייי דנבר כותשת את הקליפרס, איזה תענוג של חצי!
יוקיץ' מאדרפאקר, איזה חיה. קליפרס עושים במכנסיים לא פעם ראשונה ולא פעם שניה בפליאוף הזה, הם מוכי ירח.
משהו נדפק אצלם יותר מדי פעמים בפליאוף הזה. לך תסמוך עליהם.
דנבר תאווה לעיניים, מארי מפזר מסירות מאחורי הגב כאילו הוא בשכונה, יוקיץ' מעיף כל מיני זריקות מאחורי האוזן ומתחת לאף, סמאלייה. משחק 7 טירוף!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2020, 22:43 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מושבניק תבדוק מה קורה, דנבר עושה טרור לקליפרס. הוליווד תמתין לדרבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2020, 22:45 
דיקטטור\ית

סיקרנת, אני מתחבר

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2020, 22:55 
דיקטטור\ית

סך הכל עוד משחק מטורף לדנבר.
כיוון שפיספסתי, מה קרה למכונת ההגנה של הקליפרס במחצית השנייה?

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 ספטמבר 2020, 23:12 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אין לי מושג. ראיתי ועדיין לא הבנתי מה קרה שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 20:02 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

הלילה שני משחקים לוהטים במוקד. זה הזמן להתאפס מי שעוד לא נכנס.

קשה להסביר מה קרה לקליפרס במשחק 5 (הובילו כבר ב-16 במחצית השניה) ומשחק 6 (הובילו כבר ב-19 במחצית השניה). הם פשוט חוטפים שוק, הופכים לסהרוריים ובמשך דקות ארוכות משוטטים על המגרש בלי רועה. בזמן הניתוק הזה, יוקיץ' חוגג עליהם פעם אחר פעם והם מאבדים את כל הביטחון.
אבל, וזה ה-אבל הכי גדול, עד עכשיו דנבר שיחקו בלי שיש להם מה להפסיד. היו חופשיים ומשוחררים והקליפרס עם שקי חול קשורים לגב.
במשחק 7, שקי החול יהיו בשני הצדדים. מצד שני, דנבר משופשפים ומגיעים עם טונה ביטחון וכבר לקחו משחק 7 אחד השנה.
אחד המשחקים המעניינים שזכורים לי, זה די מטורף להמר על דנבר ומצד שני הקליפרס לא נתנו שום סיבה לסמוך עליהם.

קצת קודם, תתחיל סדרת הגמר במזרח.
כמו שאמרתי קודם, אני מהמר שמיאמי תנצח, אבל להימור הזה אין באמת שיניים.
הכל יכול להיות, וזו אחת הסדרות המסקרנות ביותר שהייתה לגמר המזרח להציע מאז... מאז... מאז..
ששתיהן נפגשו ב-2012. אז הסלטיקס בשירת הברבור של פירס, גרנט, ריי אלן, רונדו, אייברי בראדלי מיודענו ודוק ריברס כבר תפסו את מיאמי של לברון בצוואר עם יתרון 3-2, ואז המלך שהיה ממש בשיאו אמר "השתחוו" והתקדם לקחת אליפות ראשונה על ווסטברוק דוראנט הארדן (ששיחקו כולם בקבוצה אחת!).
שנה אחר כך ריי אלן ערק ללברון, וקלע את הזריקה הכי גדולה בתולדות הפליאוף בערך לאליפות נוספת.
בשנה שלאחר מכן, אי אפשר כבר היה לעצור את סן אנטוניו, שלפי דעתי הייתה האבטיפוס לכדורסל שאחר כך השתכלל אצל הווריורס, ולמעשה הפך לכדורסל המודרני עם הריווח על קשת השלוש, שיתוף הכדור, וההתקפה שאי אפשר לעצור.

מאז לא הייתה סדרת גמר מזרח כל כך פתוחה ומסקרנת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 22:02 
דיקטטור\ית

גמר המזרח לא מתחיל רק ביום רביעי?

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2020, 22:54 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
הלילה שני משחקים לוהטים במוקד. זה הזמן להתאפס מי שעוד לא נכנס.

קשה להסביר מה קרה לקליפרס במשחק 5 (הובילו כבר ב-16 במחצית השניה) ומשחק 6 (הובילו כבר ב-19 במחצית השניה). הם פשוט חוטפים שוק, הופכים לסהרוריים ובמשך דקות ארוכות משוטטים על המגרש בלי רועה. בזמן הניתוק הזה, יוקיץ' חוגג עליהם פעם אחר פעם והם מאבדים את כל הביטחון.
אבל, וזה ה-אבל הכי גדול, עד עכשיו דנבר שיחקו בלי שיש להם מה להפסיד. היו חופשיים ומשוחררים והקליפרס עם שקי חול קשורים לגב.
במשחק 7, שקי החול יהיו בשני הצדדים. מצד שני, דנבר משופשפים ומגיעים עם טונה ביטחון וכבר לקחו משחק 7 אחד השנה.
אחד המשחקים המעניינים שזכורים לי, זה די מטורף להמר על דנבר ומצד שני הקליפרס לא נתנו שום סיבה לסמוך עליהם.

קצת קודם, תתחיל סדרת הגמר במזרח.
כמו שאמרתי קודם, אני מהמר שמיאמי תנצח, אבל להימור הזה אין באמת שיניים.
הכל יכול להיות, וזו אחת הסדרות המסקרנות ביותר שהייתה לגמר המזרח להציע מאז... מאז... מאז..
ששתיהן נפגשו ב-2012. אז הסלטיקס בשירת הברבור של פירס, גרנט, ריי אלן, רונדו, אייברי בראדלי מיודענו ודוק ריברס כבר תפסו את מיאמי של לברון בצוואר עם יתרון 3-2, ואז המלך שהיה ממש בשיאו אמר "השתחוו" והתקדם לקחת אליפות ראשונה על ווסטברוק דוראנט הארדן (ששיחקו כולם בקבוצה אחת!).
שנה אחר כך ריי אלן ערק ללברון, וקלע את הזריקה הכי גדולה בתולדות הפליאוף בערך לאליפות נוספת.
בשנה שלאחר מכן, אי אפשר כבר היה לעצור את סן אנטוניו, שלפי דעתי הייתה האבטיפוס לכדורסל שאחר כך השתכלל אצל הווריורס, ולמעשה הפך לכדורסל המודרני עם הריווח על קשת השלוש, שיתוף הכדור, וההתקפה שאי אפשר לעצור.

מאז לא הייתה סדרת גמר מזרח כל כך פתוחה ומסקרנת.

לא רואה שום סיבה שדנבר ירגישו לחץ מיוחד במשחק 7 הזה
מצד שני תחשוב על מה עובר בראש של הקוואים
להוביל 3-1 ולאבד 16 ו 19 הפרש ב2 משחקי ההדחה ......
יכול לרסק דימויים של כל השחקנים שם (גם כך קוואי התחיל לאבד את הילת האלוהים שהוא קיבל (במזל ) בשנה שעברה.

אין פה בכלל שאלות
קליפרס יותר טובים
קליפרס מרגישים שהם חייבים לקחת את זה
ולדעתי אם דנבר יצליחו להישאר בתמונה עד הסוף (ולא לקבל שוב 20 הפרש ברבע השני) , דנבר לוקחת את הסדרה .

והלברונים יהנו מכל רגע במשחק הזה
כי לא משנה מי תצא מהמשחק הזה , היא תגיע פצועה וחבולה לשחק מול הליקרס

בקשר לגמר המזרח
קבוצות דומות ברמה
אבל לצערי הן פשוט לא קבוצות מספיק טובות
אולי הסדרה תראה לנו כסדרת הגנה נהדרת
אבל זה אולי יהיה גם בגלל ההתקפה הממש לא נהדרת

הימור שלי כמובן הוא על מיאמי
כי הם טובים יותר
וכי קלאסי שלברון ינצח בגמר את מיאמי

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2020, 09:55 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מסכים שלמזרח אין קונטנדורית, מצד שני גם הקבוצות במערב זה לא אימפריות סטייל הווריורס או הלייקרס של פעם.

אכן המשחקים יהיו בלילה שבין שלישי ורביעי ולא אתמול בלילה כפי שחשבתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2020, 16:27 
דיקטטור\ית

למזרח יש אופי וכמו שדטרויט הראו ב2004, מיאמי ב2006 ובוסטון ב2007, לפעמים אופי זה מספיק, במיוחד שבמערב אין איזה אימפריה בלתי ניתנת לעצירה כרגע

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2020, 20:43 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

Mike 10 כתב:
מסכים שלמזרח אין קונטנדורית, מצד שני גם הקבוצות במערב זה לא אימפריות סטייל הווריורס או הלייקרס של פעם.

אכן המשחקים יהיו בלילה שבין שלישי ורביעי ולא אתמול בלילה כפי שחשבתי.

אין לי ספק שהליגה לא חלשה.
פשוט נורא קשה לקבל את השינויים שעבר הNBA ולהבין מה היום הופך קבוצה לגדולה

אפשר לעשות דיון על זה (וזה וואחד דיון מעניין ) אבל בגדול פשוט שחקנים שעפים היום , היו פעם לדעתי נדחקים לשוליים , ושחקנים אחרים שהיום לא מוצאים את מקומם בטופ 30 של הליגה , היו מובילים את הליגה בתקופות אחרות

אז מה קורה במזרח ?
נורא פשוט
אותו הכדורסל למעט דנבר , רק שהכוכבים הרבה פחות טובים

אז כדי שהמזרח יצליח להתמודד עם המערב כרגע , הקבוצה שתעלה משם תצטרך להחזיק בארסנל שלה שחקנים שיכולים באופן קבוע מול התמקדות הגנתית של הקבוצה השניה רק בהם , להמשיך ולייצר יתרונות
ועם כל הכבוד לבוסטון ולמיאמי , אין להם שחקנים שיכולים לעשות את זה טוב יותר מאשר המקבילים שלהם במערב
והם יצטרכו להיכנס לכושר מטורף כקבוצה שבו כולם נותנים יותר ממה שהם נותנים בדרך כלל וגם זה רק יבטיח להם להיות במשחק ולא לקבל תבוסות

היתרון הבאמת באמת יחיד שאני רואה במזרח , הוא שלא משנה מי תעלה מול מי , הקבוצה במזרח תהיה האנדרדוג המובהק ולכן תשחק בשקט הרבה הרבה יותר גדול מאשר הקבוצה מהמערב

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ספטמבר 2020, 23:21 
דיקטטור\ית

לא חושב שאתה טועה נועם אבל אוסיף שנקודתית לבוסטון ומיאמי דווקא יש כלים.
א. יתרון על הקווים. נכון שווגל וריברס הם מאמנים מעולים אבל מה שסטיבנס עושה בבוסטון בשנים האחרונות עם דגש על הפלייאוף זה מדהים וספולסטרה הוא וותיק המאמנים בפלייאוף הנוכחי (שני בליגה רק לפופ אאזנ) וכבר לקח אליפויות עם ההיט גם כמאמן וגם כעוזר ולפחות עד כה היתרון הזה היה מודגש לכל אורך הפלייעוף במזרח (למעט מול נרס שמתקדם בצעדי ענק).
ב. עומק וגיוון. במערב הכלים ההתקפיים/הגנתיים של כל קבוצה הם ברורים ודי מוגבלים והרבה תלוי בסופרסטאר שמיאמי ובוסטון הראו שהן יכולות להכיל (יאניס ומידלטון/אמביד) אבל הן מציגות מלא שחקנים ששומרים על מגוון רחב של עמדות ומקשים על היריבה מצד אחד ומצד שני מייצרים נקודות מהחוזקות של הסגל שלהן וכל משחק יכול להיות קלע מוביל אחר.

אשרי האמונה
Harel כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 ספטמבר 2020, 10:43 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

N.T.K כתב:
לא רואה שום סיבה שדנבר ירגישו לחץ מיוחד במשחק 7 הזה
מצד שני תחשוב על מה עובר בראש של הקוואים
להוביל 3-1 ולאבד 16 ו 19 הפרש ב2 משחקי ההדחה ......
יכול לרסק דימויים של כל השחקנים שם (גם כך קוואי התחיל לאבד את הילת האלוהים שהוא קיבל (במזל ) בשנה שעברה.

אין פה בכלל שאלות
קליפרס יותר טובים
קליפרס מרגישים שהם חייבים לקחת את זה
ולדעתי אם דנבר יצליחו להישאר בתמונה עד הסוף (ולא לקבל שוב 20 הפרש ברבע השני) , דנבר לוקחת את הסדרה .

והלברונים יהנו מכל רגע במשחק הזה
כי לא משנה מי תצא מהמשחק הזה , היא תגיע פצועה וחבולה לשחק מול הליקרס

הקוואים עפו ובצדק
היה ברור שהם לא יחזיקו מנטאלית את משחק 7.
היה ברור שאם הם לא יפתחו בסערה , הם ישברו.

יש לזה גם סיבות מקצועיות וגם נפשיות.
בנפשיות נגעתי קודם.
אז למקצועיות.

קליפרס קבוצת התקפה חלשה.
פול ג'ורג' וקאווי הם שחקני התקפה טובים , אבל לא מדהימים.
אז למה הם באמת מצליחים כל כך ?
בעיקר כי ההגנה שלהם קונה להם הרבה מאוד משחק מעבר ונקודות יחסית קלות

אז מה הבעיה מול דנבר ?

הבעיה שדנבר לא משחקים כדורסל של NBA
אין להם 2 גארדים שצריך לעצור או להאט באחד על אחד
יש להם סנטר שכל התנועה במגרש קורת מסביבו
והוא יודע למסור.
וקוואי שהוא שומר אישי מדהים (יחסית לחוקי הליגה הנוקשים שלא מאפשרים הגנה ) קצת מאבד את זה כשהוא צריך לשמור בעיקר על שחקנים שבתנועה בלי כדור
כנ"ל פול ג'ורג'
שימו לב שככל שהסדרה התפתחה , ובעיקר בקאמבקים ובריצה של דנבר אתמול , יוקיץ היה הרבה הרבה יותר מעורב במשחק מאשר בריצות של הקליפרס
ולא רק מעורב בקליעה
ואפילו לא רק מעורב באסיסטים
פשוט הוא מקבל כדור
כל השחקנים שבמגרש בתנועה והוא בוחר למי למסור (שמהגובה שלו זה קל )
אחרי זה ההתקפה כבר ביתרון על ההגנה וזה דבר שקשה לסגור מבחינה הגנתית

וכן , קאווי וג'ורג' הם שחקני מיד ריינג' מצוינים
אבל כשהם נדרשים לעשות את הקליעות שלהם מכידרור , זה פוגע להם באחוזים בצורה משמעותית

המצחיק הוא שאם הקליפרס היו עולים נגד הליקרס , היה להם הרבה יותר קל להיות הקליפרס ה"גדולים" מאשר מול דנבר
ודנבר מול לייקרס ?
וואלה לא יודע
מקווה שזה לא ליקרס קל ושתהיה סדרה
קשה לי לנתח מראש איך הלברונים יתמודדו מול דנבר
ברור לי שלהגנה של דנבר יהיה מאוד מאוד מאוד קשה להתמודד עם לברון ולכן בגדול הם יתנו לו מטר והוא יזרוק שלשות פנויות כל הסדרה
אם יכניס אותן באחוזים סבירים
יהיה בלואווט
אם לא , לדעתי יש לדנבר סיכוי אמיתי

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 ספטמבר 2020, 10:50 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

האדום מהמושב כתב:
לא חושב שאתה טועה נועם אבל אוסיף שנקודתית לבוסטון ומיאמי דווקא יש כלים.
א. יתרון על הקווים. נכון שווגל וריברס הם מאמנים מעולים אבל מה שסטיבנס עושה בבוסטון בשנים האחרונות עם דגש על הפלייאוף זה מדהים וספולסטרה הוא וותיק המאמנים בפלייאוף הנוכחי (שני בליגה רק לפופ אאזנ) וכבר לקח אליפויות עם ההיט גם כמאמן וגם כעוזר ולפחות עד כה היתרון הזה היה מודגש לכל אורך הפלייעוף במזרח (למעט מול נרס שמתקדם בצעדי ענק).
ב. עומק וגיוון. במערב הכלים ההתקפיים/הגנתיים של כל קבוצה הם ברורים ודי מוגבלים והרבה תלוי בסופרסטאר שמיאמי ובוסטון הראו שהן יכולות להכיל (יאניס ומידלטון/אמביד) אבל הן מציגות מלא שחקנים ששומרים על מגוון רחב של עמדות ומקשים על היריבה מצד אחד ומצד שני מייצרים נקודות מהחוזקות של הסגל שלהן וכל משחק יכול להיות קלע מוביל אחר.

לא יודע מה בקשר לכלים של מיאמי ובוסטון
לא הכלים ההתקפיים ולא ההגנתיים
קצת מזכיר לי את הפועל שלנו
כשמשחקים מול קבוצות טפשות , הגנת החילופים שלנו יכולה להראות כאילו היא גאונות בהתגלמות
וכשאין מי שיעניש בצד השני
פתאום העובדה שבר טימור שומר על סנטר , היא לא בעייתית בכלל
ואז אנחנו נותנים בראש 30 הפרש לאיזה נהריה

אבל ברגע שמגיע מולינו מישהו שמבין שההגנה הזאת היא בלוף
הוא מפרק אותנו

אז עד עכשיו בוסטון ומיאמי הראו את הגנת הפליאוף שלהם מול קבוצות עם כישרון מוגבל בטירוף
ולכן ממש קשה להבין מה ההגנה לקחה ומה ההתקפה נתנה

זה לא דטרויט של האליפות מול הליקרס של שאקובי שההגנה היתה אימתנית

מה שכן , יש להגנות המזרח יתרון אחד גדול
הרבה יותר קל לשמור על שחקנים שמודעים לזה שהם פיבוריטים ברורים
מאשר לשמור על שחקנים שבאים להוכיח שהם פיבוריטים

ובקשר להערות המאמנים שלך :
נחזור להפועל שלנו
גם בהפועל קטש נראה כמו מאמן על
כי הגנת החילופים שלו עובדת
אבל כשמגיעה הקבוצה הנכונה
פתאום הכל מתפרק

אני ממש לא חושב שיש יתרון למאמנים במזרח
אפילו לא קטן
וזה לא בגלל שהמאמנים במערב הם תותחים
זה בגלל שכולם בינוניים

Dear Lord,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 ספטמבר 2020, 12:27 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

אני לא אוהדת אף קבוצה NBA מאז לארי בארד סיים לשחק בבוסטון סלטיק, והייתי צעירה.
לפנות בוקר, צפיתי בטלוויזיה בשלושה רבעים אחרונים דנבר נגד קלייפרס, משחק מס' 7.
שמחתי על ניצחון דנבר, בלי הרבה הסברים אמוציונאלים.
שמחתי שקאווי הפסיד, אחרי שעבר מטורנטו אתה לקח אליפות לפני שנה, לכסף גדול בקליפרס.
ראיתי איך ג'אמל מארי פרפר את קאווי. שמחתי.
ציפיתי בעיניים ענקיות בניקולה וויצ'יץ'. איזה שחקן ענק, לא רק בגובה שלו.
מכדרר, חוסם "בולקים, בהגנה, מחלק אסיסטים נהדר, כולל לקראת הסוף מאחורי הגב. וגם קולע שלושות.
מעל לכול, דנבר חזרו לנצח, אחרי שהקליפרס הובילו בסדרה 3:1.
( להביא אלינו את וויצ'יץ' ומארי :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 122 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 29 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה