פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 28 נובמבר 2020, 13:02

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 620 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 22 ספטמבר 2020, 19:16 
דיקטטור\ית

אני לא יודע מה לחשוב בקשר לקארמר ואם מדובר פה בקארמה טובה או רעה.. (סטגדיש!)

מצד אחד, הוא נראה לי בכלל ארז כץ אמריקאי..

מצד שני, שיחק ביורוליג בקבוצת בשר תותחים שדישדשה ואין לדעת מה היה קורה לו היה בקבוצה קצת טובה יותר..

מצד שלישי שחקן של מאמן והמשיך איתו לקבוצת היורוליג האחרונה..

מצד רביעי.. הכי מטריד.. רוב היוטיובים לפני הפציעה ברצועה הצולבת. מדובר בשחקן שני בסגל (מיטרוביץ' ראשון) שסוחב פציעה כזאת..

ימים יגידו!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 ספטמבר 2020, 23:40 
the avenger
the avenger
סמל אישי של המשתמש

hoDi כתב:
N.T.K כתב:
רק תיקון , אני חשבתי שסבן יקבל דקות כשלג'יקובן אין מחליף.
אם הוא קיבל מחליף אז סביר שהמחליף יקח את הדקות של סבן והילדים האחרים.

אדם יקבל 20 דקות
בלאט יקבל 25 דקות
זלמנסון יקבל 10-15 דקות.

השאר יהיו הזרים

באמת חשבת שהפועל תלך לרבע גמר טורניר אירופי עם בלאט פיליפ וסבג כרכזים ?
עם קו גארדים של בלאט, סבג, פיליפ ואדם ?
זה הימור יותר מדי גדול.
בעיקר כשיש לך רק שחקן אחד, היל וחצי (אדם ) על עמדה 3.
לא הגיוני בעליל, נועם.

נאמר אז שהתאריך האחרון להחתמות עבר.

Dear Lord,
In the battles we go through life - We ask for a chance that's fair.
A chance to equal all our strife - A chance to do or dare.
If we win ,Let it be by the code ,With faith and honor held high
If we lose ,Let us stand by the road And cheer as the winners go by.
Day by day We get better and better Until we can't be beat Won't be beat
CAN'T BE BEAT....WON'T BE BEAT

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2020, 18:26 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

זה אמיתי זה? (פאפאס) :shock: :shock:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2020, 19:06 
פידל

פאפאס חתם , קרמר בספק לפיינל 8.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2020, 19:17 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לא יכולים להביא שחקן תותח לפיינל 8 ? מה זה השחקנים הגמורים האלה ?
https://sports.walla.co.il/item/3388584

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2020, 19:18 
מורד\ת
מורד\ת

עוד שחקן גמור אחרי פציעה קשה.. מה גם שהוא בכלל לא רכז אלא 2-3..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2020, 19:31 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

nir77 כתב:
לא יכולים להביא שחקן תותח לפיינל 8 ? מה זה השחקנים הגמורים האלה ?
https://sports.walla.co.il/item/3388584

רק על המאמץ העילאי להחתים שחקן מגיע להם כל הכבוד שבעולם. נפצע לך השחקן הכי חשוב בסגל שבועיים לפני פיינל פור והקבוצה רודפת אחרי מחליף עם נסיון שבאמת יוכל להשפיע בלי הכנה בכלל, שזה הזוי באופן כללי.

ובנוגע לשאלה, לא, ממש לא!
אי אפשר להביא תותח, אין כסף להביא תותח ולמה שתותח יבוא בכלל לשבועיים במקרה הממש טוב של משחקים?!?!?!
למדינה שמצבה הולך ומידרדר..... אמיתי אתה בה בביקורת אליהם???

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2020, 19:40 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

כן אמיתי אני , בגלל שאין תקציב אתה יכול להביא שחקן לתקופה קצרה ולא עוד אחד עם קרע בצולבת(זה כבר השלישי), גם היל אם אתה לא יודע חתם חוזה זמני וגם מיטרוביץ ,הודי הביא לך אחלה אופציה וגם כמו בכל קבוצה גדולה ומסודרת יש בנק של שמות והפועל ידעו שיש מצב שקרמר לא כשיר , בקיצור אני אמיתי ומה שעושים עכשיו זה צחוק מעבודה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2020, 19:40 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

זיקי פול ל20 שכיבות שמיכה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2020, 19:41 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

טוב, מסתבר שניר77 היה אמיתי. מוזר.
נופל עצמאית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2020, 20:12 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

nir77 כתב:
כן אמיתי אני , בגלל שאין תקציב אתה יכול להביא שחקן לתקופה קצרה ולא עוד אחד עם קרע בצולבת(זה כבר השלישי), גם היל אם אתה לא יודע חתם חוזה זמני וגם מיטרוביץ ,הודי הביא לך אחלה אופציה וגם כמו בכל קבוצה גדולה ומסודרת יש בנק של שמות והפועל ידעו שיש מצב שקרמר לא כשיר , בקיצור אני אמיתי ומה שעושים עכשיו זה צחוק מעבודה .

בנק של שמות אה...כמה שחקנים תותחים נשארים בלי קבוצה שניה לפני תחילת העונה? או שכולם פשוט מחכים שהפועל ירושלים תתקשר אליהם ובגלל זה הם לא חתמו בשום מקום עד עכשיו.

אם זה לא ברור, שוק השחקנים (למדינה שבמצב הדי חרבנה שלנו) הוא לא משהו ואני מה זה עדין, העובדה שיש שחקנים בבועה זו עוד בעיה (הרי חלק מהתותחים שם לא?), סוגיית הבידוד כמובן ובכלל לא הגעתי לסוגיית הכסף.

היל לא על חוזה זמני, הוא על חוזה שמאפשר לו שחרור להצעה מהנ ב.א במידה וכזו תבוא.
מיטרוביץ' על חוזה זמני, בין אם הוא ישאר אחריו או לא זה עוד שחקן שצריך להחתים, אז כסף זה ממש לא מפנה!
הודי הביא אחלה אופציה....טיי לוסון, נזרק מהליגת הסינית, נסיון של עונה אחת בכל הקריירה בכדורסל האירופי, ממוצעים דמיוניים של הליגה הסינית (כשהוא נוטה לכיוון ה 30 זריקות), לא חושב שמדובר באחלה אופציה.

לנסיון יש משקל מאוד גדול בסיטואציה הזו, ועושה רושם ששמו על זה דגש רציני. להגיד שזה צחוק מעבודה כי השחקנים האלה נפצעו לפני שנה-שנתיים פציעה רצינית.....גם ג'ייקובן נפצע בגליל, so what

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ספטמבר 2020, 23:13 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

להזכירכם אחד קרטיס ג׳רלס שהסיבה היחידה שבכלל הגיע אלינו הייתה שהוא עבר פציעה קשה שהשביתה אותו לכמעט עונה שלמה. דווקא נתן עונה לא רעה (ושידרג את עצמו בחזרה למקום הטבעי שלו).

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2020, 01:21 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

רק כדי להבהיר את עמדתי
אני נותן פול קרדיט להנהלה/בעלים על המהלכים שלכם , ללא שום ביקורת.
בהתחשב בתנאים הבלתי אפשריים הם עושים נפלאות ומראים לב ונכונות ענקיים לעשות למען הקבוצה.
ניר, זאת תקופה מטורפת. לא ממש הזמן כדי לבוא בביקורת ( לא מוצדקת) על ההנהלה.)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2020, 08:03 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

אני מצד אחד מעריך מאוד את המאמצים של ההנהלה והתגובות המהירות.

מצד שני מוזר לי שכמעט אף אחד לא מדבר על זה שבונים קבוצה שחצי ממנה הובא לצורך 3-1 משחקים ואחריהם הם ישוחררו ונישאר עם קבוצה אחרת לגמרי.

בישראל זה אסור אבל תתארו לכם את חולון למשל בונה קבוצה בשקל וחצי שמצליחה בקושי לסיים את הליגה במקום 6
ואז דקה לפני שהפלייאוף מתחיל מחתימה שלושה זרים תותחים עם עבר יורוליג מרשים בחוזה לחודש ולוקחת אליפות.
הרי היה מתפוצץ לפורום וריד במצח מרוב זעם.

אני יודע שהפועל לא יחידה בעניין.
קראתי שא.א.ק החתימה את טייריס רייס רק לטורניר הצ'יפופו
אבל לדעתי הפועל הלכה עם העניין הזה הכי רחוק מכולן.

יהיה די משעשע אם נעוף מול בורגס ברבע גמר ואז יוצא שכל ההחתמות האלה היו למשחק אחד
ומצד שני אם ניקח את הטורניר אני לא צופה התפרצות שמחה בלתי נשלטת אצלי.
לא ממש ספורטיבי העניין הזה.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2020, 10:30 
פידל

אתה קצת קיצוני. השלד של הזרים זה גקובן, טיישון ובריימו שחתומים לכל העונה, והיל שאני באמת לא יודע מה מצב החוזה שלו. פיליפ גם חתום לכל העונה, ועד כמה שאני זוכר נכון, על מיטרוביץ יש אופציה של הקבוצה להאריך חוזה עד לסוף העונה. יצא שאולי חוץ מהיל (שוב, לא יודע בדיוק מה החוזה שלו אומר), יש רק את הזר האחרון שהוחתם בעיקר כי ג'קובן נפצע לתקופה ארוכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2020, 11:59 
דיקטטור\ית

האדום הקדמון כתב:

מצד שני מוזר לי שכמעט אף אחד לא מדבר על זה שבונים קבוצה שחצי ממנה הובא לצורך 3-1 משחקים ואחריהם הם ישוחררו ונישאר עם קבוצה אחרת לגמרי.

Ohad12 כתב:

........

בכלל, הפועל בעיני נבנתה לפיינל אייט עם המון פרויקטורים - שחקנים יעודיים למטרה מאד ברורה ותחומה בזמן.
לא בטוח שהכריס הזה ישאר אחרי שיעקב יחלים, הסדווידיוס שהביאו לטובת ביי אאוט כנ"ל, ה"קובי מלול" הסובייטי אותו כנ"ל.

..........

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2020, 14:30 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

יש לציין שבקבוצה לא התירו את החוזה של האמריקאי, זאת מאחר שהוא יוכל בהמשך להצטרף אליהם, וגם מכיוון שפאפאס הודיע שהוא מוכן להגיע נכון לעכשיו רק בחוזה זמני לטורניר באתונה.
https://www.ynet.co.il/sport/israelibas ... /SJUKWStrP

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2020, 14:48 
דיקטטור\ית

ק-דמון לא יפה.. גם אני כתבתי פה או בת'רד אחר על העניין..

בגדול יש מצב שעושים עניין מכלום. פורסם שהיל חתם לעונה עם סעיף יציאה למנש אחרי הפיינל 8. הגיוני סה"כ. יש שחקנים עם סעיפים כאלה למשך כל העונה. הגיוני שכשתסתיים האליפות שם, עם הדראפט, אמריקאים שמחזיקים מעצמם ירצו אופציה להשתרבב פנימה, בטח ובטח עם כל הסערות שיש בארצות הברית של אמריקה, מחאת האפרואמריקאים וטירוף הקורונה.

באשר ליווני זה די לסתום חורים. אין לי מושג כמה מקום הוא יקבל ברוטציה ואם יהיה חיבור בכלל. סבירות גבוהה שהוא יקבל דקות מועטות, ישחק עם עצמו ולא לגמרי עם השיטה ו..יסופסל. תלוי מאוד לאן המשחק עם בורגוס יתפתח.

בגדול קשה לי לבוא בטענות להנהלת הקבוצה אחרי המיני קיץ האחרון. בראש ובראשונה אתדמגג לי לרגע ואומר ש..וואלה אולי עלו פה על סטארטאפ.. הרי בעידן הקורונה סבירות גבוהה שעוצרים פה את גביע ווינר ו..יש מצב גם את כל הפיינל אייט עם סגרים פה/ביוון אז.. למה בעצם לא להחתים קבוצה לטרום הסגר, לפוסט הסגר ו/או לאין ביטווין?!

חוצמזה לך תדע.. אולי את כל הזמניים האלה החתימו לפיינל אייט עם חוזה מדורג שנותן מענקים במקום/בנוסף לשכר גלובלי בהתאם להתקדמות בטורניר?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2020, 09:18 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

האדום הקדמון כתב:
אני מצד אחד מעריך מאוד את המאמצים של ההנהלה והתגובות המהירות.

בישראל זה אסור אבל תתארו לכם את חולון למשל בונה קבוצה בשקל וחצי שמצליחה בקושי לסיים את הליגה במקום 6
ואז דקה לפני שהפלייאוף מתחיל מחתימה שלושה זרים תותחים עם עבר יורוליג מרשים בחוזה לחודש ולוקחת אליפות.
הרי היה מתפוצץ לפורום וריד במצח מרוב זעם.

אני יודע שהפועל לא יחידה בעניין.
קראתי שא.א.ק החתימה את טייריס רייס רק לטורניר הצ'יפופו
אבל לדעתי הפועל הלכה עם העניין הזה הכי רחוק מכולן.

יהיה די משעשע אם נעוף מול בורגס ברבע גמר ואז יוצא שכל ההחתמות האלה היו למשחק אחד
ומצד שני אם ניקח את הטורניר אני לא צופה התפרצות שמחה בלתי נשלטת אצלי.
לא ממש ספורטיבי העניין הזה.

לא משעשע ולא נעליים!, רק יוכיח שירידת הליגה לא היטיבה איתנו באירופה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2020, 12:07 
דיקטטור\ית

בהפועל מאמינים שכל הפצועים יהיו כשירים ליום רביעי ומבהירים שקרמר עדיין שחקן של המועדון עד שלא יוחלט אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2020, 16:30 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אייל חומסקי: "מכבי תל אביב לא רצתה אותנו ביורוליג, וזו טעות אסטרטגית שלה"
"אם לא הפיינל פור, היו לנו עוד שתי אליפויות". "צבט לי כאוהד לראות את אמארה בצהוב". "קיצצנו את התקציב ב-25%". "ביורוליג יש רק קומבינות ואינטריגות"
https://sports.walla.co.il/item/3388765

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2020, 17:01 
אח של חשובים
סמל אישי של המשתמש

nir77 כתב:
"אם לא הפיינל פור, היו לנו עוד שתי אליפויות". "צבט לי כאוהד לראות את אמארה בצהוב". "קיצצנו את התקציב ב-25%". "ביורוליג יש רק קומבינות ואינטריגות"

ראיון מאד מעניין שלו עם כמה insights לתפיסת העולם של ההנהלה. כשדיבר על מחלקת נוער וגידול צעירים (נושא שעולה פה לא מידי פעם בפורום) הוא נתן אמירה דיי חד משמעית שמבחינתו מחלקת הנוער היא "בית גידול לאוהדים" ושאמנם אם יש לך ביד איזה כישרון כמו מנקו צריך להשקיע בו ולתת לו את כל מה שצריך כדי להתפתח וכו', אבל שבהינתן המנגנון הנוכחי בכדורסל שלנו שבו הקבוצה שבה גדל השחקן לא מקבלת את כרטיס השחקן שלו (בניגוד לכדורגל) אין ערך מקצועי גדול לקבוצה הבוגרת בלבנות מחלקת נוער מפוארת. הוא נתן כדוגמא את נועם דוברת בראשון שמבחינת ההייפ והדיבור נראה כאילו ראשון עשו פה השקעה מצויינת, אבל האמת היא שהדבר היחידי שההשקעה בדוברת הבטיחה להם הוא שדוברת ישחק אצלהם עד גיל 19+- (שזה גיל שבו רוב הכוכבים עדיין ממילא לא בשלים לרמות של הפועל) כשאאחרי זה הוא ממילא ילך לקבוצה הכי טובה שיוכל (לצורך העניין להפועל יהיה יותר קל להחתים אותו בגיל הזה מאשר לראשון שגידלה אותו).

לדעתי זאת תפיסה ניהולית נכונה. באופן כללי אם ההנהלה מראה משהו יפה מאד בשנתיים האחרונות מאז שאורי עזב זה היכולת להתמקד בדיוק במה בהשקעות שמביאות תשואה ופחות בדברים שרק נראים ונשמעים טוב. לכן גם ההצלחות היפות להעמיד קבוצות תחרותיות למרות שהתקציב קצץ כמה פעמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2020, 19:10 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

nir77 כתב:

שטויות במיץ!

1. בניגוד לאורי אלון הלכת אחורה ולכן אין לך כל זכות לדבר על יחסי יורוליג הפועל.

2. לטווח הארוך אולי, היום הפיבא מתחרה ישירות רק ביורוקאפ ונכון ל25/9/20 עדיין מפסידה, כרגע מתחרה ישירות ביורוליג אולי רק על שחקנים בגלל סיטואציה שבה היורוליג לא חודש, אך עדיין לא ליגה מול ליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ספטמבר 2020, 01:37 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

vera11 העצבני כתב:
nir77 כתב:

שטויות במיץ!

1. בניגוד לאורי אלון הלכת אחורה ולכן אין לך כל זכות לדבר על יחסי יורוליג הפועל.

2. לטווח הארוך אולי, היום הפיבא מתחרה ישירות רק ביורוקאפ ונכון ל25/9/20 עדיין מפסידה, כרגע מתחרה ישירות ביורוליג אולי רק על שחקנים בגלל סיטואציה שבה היורוליג לא חודש, אך עדיין לא ליגה מול ליגה.

זאת בדיוק הבעייתיות עם השקפה קצרת טווח של אוהדי נצחונות כמוך שרוצים הצלחת אינסטנט.
״ שתי הפסדים ברצף זה משבר״... ״עונה ללא תארים היא כשלון״ וכל מיני חירטוטים כאלו שמראים שמה שמעניין אוהדי כמוך זאת הצלחה מיידית קצרת טווח ולא הצלחה שנבנית עם חשיבה ארוכת טווח עם סבלנות.
חומסקי אומר בפירוש שאחרי שראו שאין סיכוי לשים רגל של קבע ביורוליג הם החליטו להצטרף לפיב׳א ליג כדי להיות חלק מהבנייה שלה ובראייה ארוכת טווח ליצור ליגה שתהיה שוות איכות ליורוליג.
זה לא ייקח שנה ולא שנתיים אבל זה קורה וימשיך לקרות.
גם היורליג התחילה מכלום אחרי שפרשה מפיב׳א ונבנתה במשך שנים.

ונקודת סיום ורה : מי אתה שתדבר על הזכות שיש לחומסקי לאמר משהו או לא ?
מה אתה תרמת לקבוצה לעומת מה שהוא תורם ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ספטמבר 2020, 11:20 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לרדת ליגה ליריבה הישירה, לדרך שהיא אנטי יורוליג לחלוטין, ואז לדבר על היורוליג שלא מגיע לנו להיות בו זו דו פרצופיות!, בעלים שמוביל מהלך כזה אין לו זכות דיבור על היורוליג!

ההכללה שלך לוקה בחסר ושגויה!, השקפתי אינה קצרת טווח ואולי אתה אוהד ניצחונות והצלחת אינסנט, אני נטו קורא את המפה כפי שהיא כרגע, האמן לי המועדון שואף לרצות את כל סוגי האוהדים, הוא יודע בדיוק את מה שאני אומר ויודע שזו האמת!, הוא יודע שכך הם בדיוק פני הדברים, בכדורסל האירופי, וגם בפן ההישגי, זה שאתה נמנה על אלו האומרים אמן עיוור על כל מהלך של המועדון זה משהו אחר, המועדון כמוצר נתון לביקורת של הצורכים אותו לגיטימי וטריוויאלי!, אייל בדרך כלל מדבר שטויות, הפעם לדעתי הוא צודק בכל דבר שאמר על היורוליג ועל מכבי, לגבי שאר הדברים זה כרגע לא קורה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ספטמבר 2020, 18:50 
מורד\ת
מורד\ת

N.T.K כתב:
אדם וכנראה איזה כהן סבן יחליפו.
סה"כ זה אומר שהולכים לתת 30 דקות לכל גארד שיש לנו
צריך לסגור 120 דקות בין היל פיליפ בלאט אריאל ועוד שאריות שיקבלו כל הילדים
לא באמת נורא
זה לא כאילו שנה שעברה שיחקנו עם יותר גארדים
במיוחד כשבר לא באמת שיחק
אבל השנה בניגוד לשנה שעברה , יש לנו כישרון יותר מגוון בעמדות הגארד ויש יותר יכולת להסתדר בלי הכישרון של ג'יקובן

אתה עדיין חושב שהשנה בניגוד לשנה שעברה , יש לנו כישרון יותר מגוון בעמדות הגארד? ושאדם אריאל יכול לתת דק כמחליף באירופה? נראה לי שקצת נסחפת עם האופטימיות לגבי הקבוצה הממש חלשה שנבנתה פה השנה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ספטמבר 2020, 19:41 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

Omer777 כתב:
N.T.K כתב:
לא באמת נורא
במיוחד כשבר לא באמת שיחק
אבל השנה בניגוד לשנה שעברה , יש לנו כישרון יותר מגוון בעמדות הגארד ויש יותר יכולת להסתדר בלי הכישרון של ג'יקובן

אתה עדיין חושב שהשנה בניגוד לשנה שעברה , יש לנו כישרון יותר מגוון בעמדות הגארד? ושאדם אריאל יכול לתת דק כמחליף באירופה? נראה לי שקצת נסחפת עם האופטימיות לגבי הקבוצה הממש חלשה שנבנתה פה השנה..

מחצית אחת (רשמית ראשונה) נגד קבוצה מהיותר טובות שנפגוש השנה בלי השחקן הכי משמעותי בסגל הספיקה לך כדי להחליט מי יכול לשחק ומי לא......אוקיי. בוא נחליף את כל הזרים, איזה מזל שחלק לא הוחתמו בכלל, נחליף את המאמן סוף סוף שלא יודע שום דבר בכדורסל ונביא את, נו נביא את..... בעצם גם ככה לא תהיה ממש עונה, אז פשוט בלי שחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ספטמבר 2020, 19:47 
מורד\ת
מורד\ת

ZIKI כתב:
Omer777 כתב:
N.T.K כתב:
לא באמת נורא
במיוחד כשבר לא באמת שיחק

מחצית אחת (רשמית ראשונה) נגד קבוצה מהיותר טובות שנפגוש השנה בלי השחקן הכי משמעותי בסגל הספיקה לך כדי להחליט מי יכול לשחק ומי לא......אוקיי. בוא נחליף את כל הזרים, איזה מזל שחלק לא הוחתמו בכלל, נחליף את המאמן סוף סוף שלא יודע שום דבר בכדורסל ונביא את, נו נביא את..... בעצם גם ככה לא תהיה ממש עונה, אז פשוט בלי שחקנים.

אל תמציא דברים שלא אמרתי. מה שהספקתי להבין שלומר שהשנה יש יותר כשרון בעמדות הגארד מהעונה שעברה זה ממש לא נכון, גם בלי המשחק היום.. שהקו האחורי הזה יראה יותר ממה של זה שהעונה שעברה הראה אז תדבר איתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2020, 12:59 
דיקטטור\ית

על פי רועי כהן במגרש פתוח מחפשים מחליף ללוקה וקראמר נשאר בקבוצה ויעשה דיאטה רצינית :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוקטובר 2020, 13:22 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מיטרוביץ' עשוי להישאר, קרמר יערוך בכורה,קצב ההחלמה של ג'ייקובן בראון :מעריכים כעת שהחזרה למגרשים תיעשה בתוך מספר שבועות ולא מספר חודשים
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=351542
מלקולם היל יישאר בהפועל ירושלים
השחקן המוכשר לא מתכוון לממש את אופציית היציאה, רצון להשאיר גם את מיטרוביץ'
https://www.israelhayom.co.il/article/809775

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 620 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 27 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: