פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 14 דצמבר 2019, 03:01

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 18 מרץ 2007, 14:52 
Shrek
סמל אישי של המשתמש

שלום דרור, מה שלומך?

נדמה לי שסמוך - ואני אפילו אסתכן ואומר שמעט אחרי, ההפסד ההוא, בנהריה, הגיע זיו ארז לעזור לדן שמיר לאמן את הפועל ירושלים. נדמה שמאז ההגעה שלו, הקבוצה פתאום התחילה לטוס קדימה בקצב די מסחרר. כמה מזה הוא עבודה של זיו? עד כמה ההשפעה שלו גרמה לריצה הזאת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 18 מרץ 2007, 19:39 
קדוש מעונה
סמל אישי של המשתמש

וכהמשך לשאלה של בר -

בראיון אצל דני ענבר סיפרת שהחלום שלך היה לקחת גביע עם זיו ארז, שאימן אותך בנוער; על דן שמיר, לעומת זאת, דיברת באופן חברי וקצת ביקורתי אפילו. סיפרת גם שבתחילת העונה כל אחד שיחק למען עצמו, ושהחיבור בין השחקנים לבין עצמם ובין השחקנים לקבוצה היה די רופף. האם הניסיון וההיכרות היחסית עם הסגל הישראלי הם אלה שגרמו לצירופו לקבוצה, שהיתה באותו זמן נטולת דמות סמכותית של ממש? במה התבטאה פעולתו לחיבור הקבוצה עד הגביע, שכמו שדן עצמו אמר מיד אחרי טקס ההנפה, לא היה עולה לירושלים בלי זיו?

תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 מרץ 2007, 23:05 
שחקן הפועל ירושלים
שחקן הפועל ירושלים

שלום לכם,

אני חושב שעם ההגעה של זיו בהחלט הקבוצה השתנתה כי זיו משלים בהרבה דברים את דן. זיו נכנס למקומות שדן פחות אוהב להתעסק איתם, וההגעה שלו בהחלט תרמה חלק גדול של החיבור של הקבוצה. כמובן בעקבות זה, הגיעה הזכיה בגביע.

אני חושב שדן הכיר את זיו עוד בימים שהוא למד להיות מאמן בוינגייט, והיה בינהם חיבור טוב. זאת הסיבה העיקרית שהוא הגיע להפועל. זיו הוא אדם צנוע וענו, וההשפעה שלו על הקבוצה היא חיובית. בשבילי הוא בעצם הדמות שליוותה אותי הכי הרבה בקריירה. הוא צמוד אלי מגיל 16, וכל החלטה שעשיתי למעשה עברה דרכו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: