פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 02 מרץ 2021, 03:10

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 722 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 23 דצמבר 2020, 16:59 
דיקטטור\ית

שכחתם בחבורת הזבל כמה וכמה.. אבל לא אהיה קטנוני.

אז.. אמיר - אתה מצביע למפלגתה ה"אין אלטרנטיבה"?! לא תשקול ללכת ימינה לבנט? מרכזה לגידי?!

ברצינות רגע.. לא נמאס?! לא ברור לך שביבי מחפש כל דרך להתנער ממשפט? עזוב'ת'חבורה רגע, אנחנו מכירים לא מהיום, שנינו משכילים, די נאורים, בעלי משפחות, סטטוסים מאוד דומים.. לא מפריע לך בכלל כל השטיקים והטריקים? אתה לא רואה אותם? תתנער שניה ממלכחי פנכתו, לך עם כאלה שאידיאולוגית מתאימים לדעותיך, איך עדיין לו? איך?? אתה היחיד משאריות צ'ה שאני מכיר מילדות.. לא בקשר באמת אבל מכיר וחווינו פה ושם הרבה מאוד רגעים אדומים משותפים בעבר הרחוק.. לכן השאלה מופנית אליך. אין בכוונתי חלילה להתנשא, להכליל ו/או שאר ירקות. חשובה לי הדעה הברורה שלך בעניין. אה.. ונניח ותענה 'כן' ותפרט וכו' וכו'.. יש דד ליין של כמה קדנציות תמשיך עם הנאמנות מעוררת ההערכה הזאת? תיפול עוד ממשלה עוד 10 חודשים, שוב ביבי? ושוב? כמה 'שובים'?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 23 דצמבר 2020, 17:40 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

amiros09 כתב:
האדום הקדמון כתב:
divinelly כתב:
amiros09 כתב:
מי המשיח שלכם הפעם? סער?
מי פה יצביע שוב לגנץ? חחחח
מצחיק שאני שייך לכאורה לקבוצת ה"עדר העיוור"
אמיר אתה ממשיך להצביע ביבי אני מבין ככה בין השורות?! ;-)

תדייק, הוא לא מצביע ביבי.
הוא מצביע לחבורת הזבל.

הוא מצביע לאסנת "פה ג'ורה" מארק
הוא מצביע למיקי "כח, כבוד כסף" זוהר
הוא מצביע לגילה "סגר זה לחלשים ולפשוטי עם" גמליאל
הוא מצביע לצחי "זה חרטא" הנגבי
הוא מצביע למירי "אני אדאג שבחיים לא תאמן את הנבחרת" רגב

זו רשימה שגם אם אלוהים (כלומר עדי גורדון) עומד בראשה אני לא שוקל אפילו להצביע לה
רבאק, זו רשימה שאם אני עומד בראשה אני לא מצביע לעצמי.

ונכון, הוא בטח יקפוץ עם זה שבשאר הרשימות גם לא יושבים בדיוק מאורי הגולה (וזה נכון כמובן)
אבל לרשימת הזבל הזו אין מתחרים. לא קרוב אפילו.
לא היה כזבל הזה בתולדותינו (ואנחנו בוגרי אורן חזן כזכור)
לא היה!
זו רשימה שבעולם תקין לא עוברת את אחוז החסימה (אבל צולחת בקלות את אחוז הבחילה וההקאה)
לא משנה מי עומד בראשה. ממש לא משנה.

אני אנסה לענות ברצינות - בגדול אני מסכים איתך.

השאלה מה האלטרנטיבות?
אני אישית מעדיף את חבורת הזבל הזו שציינת מאשר את חבורת הזבל שכוללת אנשים כמו יאיר לפיד, עופר שלח, יאיר גולן, ליברמן, אבידר, יואב סגלוביץ ואורנה ברביבאי.
כל אחד ואיך שהוא מעדיף את הריח של הזבל שלו.
ואגב, בעיניי צחי הנגבי הוא המיץ של הזבל, הכי גרוע מהרשימה שלך.

ועוד משהו - אידיאולוגית אני הרבה יותר קרוב לסמוטריץ (בכוונה ראשון ברשימה) שקד ובנט. וגם מעריך אותם יותר מאת "חבורת הזבל" של הליכוד. הרבה יותר.
ובכל זאת מצביע ליכוד ולא לימינה כי אני מאמין שצריך להצביע למפלגות הגדולות.

כל האנשים שהזכרת (למעט סגלוביץ' וברביבאי שאני מודה שאני לא מכיר מספיק את פועלם או העדר פועלם)
הם ממש לא זבל. רחוק מזה.
אתה בטח לא מסכים עם דעותיהם אבל הם לא מתבטאים כמו בשוק ולכל אחד מהם, בדרכו (המוטעית) חשובה המדינה לא פחות מלי ולך.
לזבל חשוב רק הם ומקורביהם להם הם מסדרים ג'ובים בימים רגילים והקלות בימי קורונה (מיקי זוהר ניסה לפטור בעלי אולמות והתברר שיש לו איזה 8 אחיינים בעלי אולמות, גמליאל ניסתה לפטור פלאפליות והתברר שלאבא שלה קו חלוקת פיתות לפלאפליות)
מיץ של המיץ של הסחלה של הזבל.

עכשיו בוא נדבר על סמוטריץ' כי אני שמח שהזכרת אותו.
אני מתעב את דעותיו הגזעניות של האיש ואת יחסו ללהט"ב ועוד אלף דברים שאני לא רואה איתו עין בעין.
אבל האיש הוא משרת ציבור מהמעלה הראשונה! בחצי שנה שלו במשרד התחבורה הוא עשה יותר ממה שמירי רקב תעשה גם אם תשב במשרד עד 2036
האיש אוהב את עמו ואת מדינתו ועושה למענה לפי משנתו (השגויה לדעתי) ולמרות שאני לא מסכים עם פסיק מדעותיו זבל אני לא אכנה אותו בחיים כי הוא לא כזה כמה שקשה לי עם דעותיו.

ופה הטעות שלך! תצביע למפלגות גדולות תקבל את חבורת הזבל כי פשוט אין מספיק אנשים טובים למלא 36 כורסאות מעור צבי
בטח במפלגה שכל מה שנשאר ממנה זה נאמנות מוחלטת ועיוורת למנהיג/הקיסר/שמש העמים/החשוד בפלילים.

אני אומר כמו דיבינעלי. אנא ממך איש יקר הצבע לסמוטריץ', הצבע למי שיחפוץ ליבך.
אל תצביע לבנאדם שמטרלל את המדינה ומחזיק אותה כבת ערובה כבר 3 שנים לצורכי משפטו והקיף עצמו במלככי פנכה חסרי כל כישורים מלבד לנבל את הפה וללקק למנהיג העליון.

חלאס! נחנקנו!.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.
15.6.17-קדמון איז וורי הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 23 דצמבר 2020, 20:32 
גנרל הניצחון בנהריה

divinelly כתב:

אז.. אמיר - אתה מצביע למפלגתה ה"אין אלטרנטיבה"?! לא תשקול ללכת ימינה לבנט? מרכזה לגידי?!

ברצינות רגע.. לא נמאס?! לא ברור לך שביבי מחפש כל דרך להתנער ממשפט? עזוב'ת'חבורה רגע, אנחנו מכירים לא מהיום, שנינו משכילים, די נאורים, בעלי משפחות, סטטוסים מאוד דומים.. לא מפריע לך בכלל כל השטיקים והטריקים? אתה לא רואה אותם? תתנער שניה ממלכחי פנכתו, לך עם כאלה שאידיאולוגית מתאימים לדעותיך, איך עדיין לו? איך?? אתה היחיד משאריות צ'ה שאני מכיר מילדות.. לא בקשר באמת אבל מכיר וחווינו פה ושם הרבה מאוד רגעים אדומים משותפים בעבר הרחוק.. לכן השאלה מופנית אליך. אין בכוונתי חלילה להתנשא, להכליל ו/או שאר ירקות. חשובה לי הדעה הברורה שלך בעניין. אה.. ונניח ותענה 'כן' ותפרט וכו' וכו'.. יש דד ליין של כמה קדנציות תמשיך עם הנאמנות מעוררת ההערכה הזאת? תיפול עוד ממשלה עוד 10 חודשים, שוב ביבי? ושוב? כמה 'שובים'?!

אתה מודע לזה שהמשפט שלו כבר התחיל נכון?

מה שהכי מפריע לי הוא שהוא הלך לממשלת ה"אחדות" הזו. מפריע לי שהוא שם את ניסנקורן שר משפטים.
היה צריך להישאר בממשלת המעבר הקודמת וללכת לסבב נוסף ולחסוף מאיתנו את הסבל הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 23 דצמבר 2020, 20:33 
דיקטטור\ית

האדום הקדמון כתב:
amiros09 כתב:
האדום הקדמון כתב:
divinelly כתב:
amiros09 כתב:
מי המשיח שלכם הפעם? סער?
מי פה יצביע שוב לגנץ? חחחח
מצחיק שאני שייך לכאורה לקבוצת ה"עדר העיוור"
אמיר אתה ממשיך להצביע ביבי אני מבין ככה בין השורות?! ;-)

תדייק, הוא לא מצביע ביבי.
הוא מצביע לחבורת הזבל.

הוא מצביע לאסנת "פה ג'ורה" מארק
הוא מצביע למיקי "כח, כבוד כסף" זוהר
הוא מצביע לגילה "סגר זה לחלשים ולפשוטי עם" גמליאל
הוא מצביע לצחי "זה חרטא" הנגבי
הוא מצביע למירי "אני אדאג שבחיים לא תאמן את הנבחרת" רגב

זו רשימה שגם אם אלוהים (כלומר עדי גורדון) עומד בראשה אני לא שוקל אפילו להצביע לה
רבאק, זו רשימה שאם אני עומד בראשה אני לא מצביע לעצמי.

ונכון, הוא בטח יקפוץ עם זה שבשאר הרשימות גם לא יושבים בדיוק מאורי הגולה (וזה נכון כמובן)
אבל לרשימת הזבל הזו אין מתחרים. לא קרוב אפילו.
לא היה כזבל הזה בתולדותינו (ואנחנו בוגרי אורן חזן כזכור)
לא היה!
זו רשימה שבעולם תקין לא עוברת את אחוז החסימה (אבל צולחת בקלות את אחוז הבחילה וההקאה)
לא משנה מי עומד בראשה. ממש לא משנה.

אני אנסה לענות ברצינות - בגדול אני מסכים איתך.

השאלה מה האלטרנטיבות?
אני אישית מעדיף את חבורת הזבל הזו שציינת מאשר את חבורת הזבל שכוללת אנשים כמו יאיר לפיד, עופר שלח, יאיר גולן, ליברמן, אבידר, יואב סגלוביץ ואורנה ברביבאי.
כל אחד ואיך שהוא מעדיף את הריח של הזבל שלו.
ואגב, בעיניי צחי הנגבי הוא המיץ של הזבל, הכי גרוע מהרשימה שלך.

ועוד משהו - אידיאולוגית אני הרבה יותר קרוב לסמוטריץ (בכוונה ראשון ברשימה) שקד ובנט. וגם מעריך אותם יותר מאת "חבורת הזבל" של הליכוד. הרבה יותר.
ובכל זאת מצביע ליכוד ולא לימינה כי אני מאמין שצריך להצביע למפלגות הגדולות.

כל האנשים שהזכרת (למעט סגלוביץ' וברביבאי שאני מודה שאני לא מכיר מספיק את פועלם או העדר פועלם)
הם ממש לא זבל. רחוק מזה.
אתה בטח לא מסכים עם דעותיהם אבל הם לא מתבטאים כמו בשוק ולכל אחד מהם, בדרכו (המוטעית) חשובה המדינה לא פחות מלי ולך.
לזבל חשוב רק הם ומקורביהם להם הם מסדרים ג'ובים בימים רגילים והקלות בימי קורונה (מיקי זוהר ניסה לפטור בעלי אולמות והתברר שיש לו איזה 8 אחיינים בעלי אולמות, גמליאל ניסתה לפטור פלאפליות והתברר שלאבא שלה קו חלוקת פיתות לפלאפליות)
מיץ של המיץ של הסחלה של הזבל.

עכשיו בוא נדבר על סמוטריץ' כי אני שמח שהזכרת אותו.
אני מתעב את דעותיו הגזעניות של האיש ואת יחסו ללהט"ב ועוד אלף דברים שאני לא רואה איתו עין בעין.
אבל האיש הוא משרת ציבור מהמעלה הראשונה! בחצי שנה שלו במשרד התחבורה הוא עשה יותר ממה שמירי רקב תעשה גם אם תשב במשרד עד 2036
האיש אוהב את עמו ואת מדינתו ועושה למענה לפי משנתו (השגויה לדעתי) ולמרות שאני לא מסכים עם פסיק מדעותיו זבל אני לא אכנה אותו בחיים כי הוא לא כזה כמה שקשה לי עם דעותיו.

ופה הטעות שלך! תצביע למפלגות גדולות תקבל את חבורת הזבל כי פשוט אין מספיק אנשים טובים למלא 36 כורסאות מעור צבי
בטח במפלגה שכל מה שנשאר ממנה זה נאמנות מוחלטת ועיוורת למנהיג/הקיסר/שמש העמים/החשוד בפלילים.

אני אומר כמו דיבינעלי. אנא ממך איש יקר הצבע לסמוטריץ', הצבע למי שיחפוץ ליבך.
אל תצביע לבנאדם שמטרלל את המדינה ומחזיק אותה כבת ערובה כבר 3 שנים לצורכי משפטו והקיף עצמו במלככי פנכה חסרי כל כישורים מלבד לנבל את הפה וללקק למנהיג העליון.

חלאס! נחנקנו!.

בא לי להצטרף למסיבה, ברשותכם..

אידיאולוגית, מסכים עם הקדמון ודיבינעלי.
מעשית, אני עם אמירוס.

נוטה הפעם להצביע למפלגה גדולה, למרות ועל אף הקיסר.

לדעתי, כל הצבעה למפלגה קטנה תחזיר אותנו בעוד כמה חודשים לעוד סבב ב"חראות", שעולה למדינה הון.

והיה ותתהווה רשימה משותפת, סוג של מרכז שפוי ליברלי, שתוכל לתת אלטרנטיבה של ממש - אשקול זאת בכובד ראש.
נכון להיום, אסתום את האף ולראשונה בחיי אצביע כמו אמירוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 23 דצמבר 2020, 20:59 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

וואוו, הנאום של אלקין, וואווו

כל האמת בפרצוף ולא מאיזה סמולן אלא מאחד מבכירי הליכוד.

הקלטתי ואני הולך להשמיע את זה לאמירוס בלופ עד 21 במרץ.

אוהד, מצאת זמן להצטרף לנוכל בדיוק כשכולם עוזבים אותו.
אם אתה מצביע לנאשם זה סוף יחסינו הידידותיים (ואני אומר את זה בשיא הרצינות.)
מילא אמירוס, הוא כבר הגיע אלינו עם תווית ליכודניק על המצח
אבל ברגע הראשון שנוצר סיכוי אמיתי להעיף את הנוכל ומשפחתו המטורללת לאלף עזאזל אתה הולך להצביע עבורו בפעם הראשונה?

אם היית מודיע שהחלטת לעבור לאהוד את מכבי הייתי כועס פחות (קבוצה חביבה סך הכל)

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 23 דצמבר 2020, 22:40 
דיקטטור\ית

באתי לענות לאמיר, להתחיל בעצבים על ההתקטננות שה"משפט התחיל" וההתעלמות משלל עניינים שהעליתי בתגובה סופר מנומסת משל היה נתניהו עצמו..

אבל אז אלקין בא וענה במקומי.

הוא גמור. זה רק עניין של זמן. תשארו, תצביעו לו.. תאריכו קצת ת'זמן, הכל טוב. חאלאס, תם עידן. גם אם התום יימשך עוד שתי קדנציות של חצי שנה או קצת יותר.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 23 דצמבר 2020, 23:02 
דיקטטור\ית

קדמון, ברגע של רצינות -
עם כל תחושת הגועל הסיאוב והמועקה, מה הפתרון?
אם ניישר מביט, נווכח כי יש איזה כח קוסמי שמונע פעם אחר פעם אחר פעם וחוזר חלילה איתור של מנהיג שיצליח בסופו של יום לסחוף אחריו אנשים ראויים שיצליחו להוות אלטרנטיבה שתאפשר לשפיות את מקומה בארצנו ההולכת ומתמסמסת.
במקום זאת, אנחנו מקבלים מועמדים אופנתיים, שההמון 'נדלק' עליהם, מלכים ליום אחד וביום המחר, מתגלים כחסרי עמוד שדרה וכשרלטנים תאבי כח ושררה.
כזה היה טומי לפיד, כזה היה ליברמן, כזה היה גנץ וכמותם וודאי היו עוד כמה 'משיחי תקווה' שכמו שעלו ככה דעכו.
ותכלס, אין באמת שמאל בישראל במילניום הזה, וודאי לא בישראל של 2020. ולדלות הבנתי גם קיצוני ימין הולכים ומתאדים.
רובו ככולו של אזרחי ישראל הם מרכז, וכנ"ל שחקני האופנה בתפקיד ח"כים שכל כמה חודשים מתחלפים ואין באידיאולוגיה הפנימית שלהם, ככל שישנה בכלל כזו, תפיסה חד גונית של שמאל או ימין, ומשכך, לצבע הגופייה העונתית שלהם = אותיות הפתק אליו הם משתייכים במערכת בחירות אחת ומשתנה במערכת בחירות עוקבת, אין לה משמעות ואין בה מהות.
צא ולמד כי ההמון משמש כניצב במחזה של שחקנים פוליטיים שהדבר האחרון שמעניין אותם הוא האזרח הקטן והפשוט. או אז, אחרי שהממשלה הכושלת הזו עם מספר בלתי נתפס של אוכלי חינם בתפקיד שרים, עם "תיקים" ושמות שאפילו ויקיפדיה ו/או האקדמיה ללשון לא הכירו לפני שצריך היה לתפור להם משרד, (ואתה הנאיבי דואג לצבי שמהעור שלו מרפדים כסאות במקום למרר בבכי על אחרוני העצים שנותרו ביערות הכרמל ונגדעו בכדי לייצר שולחן באורך הגלות שיוכל לכנס את המוני השרים בממשלה הזו) - אז אולי ורק אולי - הגיע השעה לתת לזה מבלפור הזדמנות אחת יחידה ואחרונה להרכיב ממשלה שלדבריו תאפשר לו להנהיג ולמדינה לתפקד, ללא "שותפים" שנושפים בעורפו ולדבריו לא מאפשרים לו לתפקד?
ושלוש שניות לפני שאתה עונה לשאלה הזו, תחשוב מה הסיכון - ממילא, ככל הנראה כל מנהיג אופנתי או קומבינציה שתרקום איחוד מכני, תחזיר אותנו חודשים ספורים אחרי שתבחר לקלפי, וחוזר חלילה. והשקל הציבורי ואתה ואני ומשפחותינו ישאו בנטל האדיר והגיבנת הכלכלית הזאת.
ביחס עלות אל מול תועלת, איני בטוח מה עדיף.

בהן צדק, שאני חצוי כפי שלא הייתי מעודי.
פתק לבן בעיני זו לא אפשרות והחלטה נבזית של אזרח שבוחר לשים פתק לבן ואו לא להצביע. זו לא אפשרות דמוקרטית בעיני.

נשבע לך, אם ילדיי הודיעה שתשנה את שם משפחתם של ילדנו אם בסופו של יום אצביע ליכוד.
ועכשיו אתה מכריז על ניתוק יחסנו..
נשבע לך בחיי ביבי שקל יותר לעבור לאהוד את מכבי [רחמנא ליצלן].

וברגע של כנות מוחלטת ובנימה הכי רצינית, פתוח לשמוע להשכיל ולקבל מידע ודעה שיעזרו לי לקחת החלטה נכונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 23 דצמבר 2020, 23:26 
גנרל הניצחון בנהריה

וואו אלקין וואו, כל פעם יש לכם וואו חדש...
עוד אחד שהגיע מקדימה. מבחינתי הוא, הנגבי ודיכטר בכל מקרה מוקצים.

קדמון ודיווינלי, מעניין אותי לאיזה אלקין אתם מאמינים לזה של היום או לזה של אתמול? אל תענו לי.

ועכשיו לעניין סער (כבר ברור לי למי אתם מצביעים הפעם... מבחינתכם גם שמיכל הקטנה תהיה רוה"מ)
הוא חכם, הוא יודע שגם אם הוא ישים ציצית ועוזי השמאל יצביע לו כי רק לא ביבי, ועכשיו הוא לכאורה קורץ לימין עם אלקין.
מהלך יפה. באמת יפה.

התחזית שלי - נגיע גם לבחירות חמישיות. (אלא אם יהיו מספיק כמו אוהד..)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 23 דצמבר 2020, 23:54 
היוזער הרשמי
היוזער הרשמי
סמל אישי של המשתמש

amiros09 כתב:
וואו אלקין וואו, כל פעם יש לכם וואו חדש...
עוד אחד שהגיע מקדימה. מבחינתי הוא, הנגבי ודיכטר בכל מקרה מוקצים.

קדמון ודיווינלי, מעניין אותי לאיזה אלקין אתם מאמינים לזה של היום או לזה של אתמול? אל תענו לי.

ועכשיו לעניין סער (כבר ברור לי למי אתם מצביעים הפעם... מבחינתכם גם שמיכל הקטנה תהיה רוה"מ)
הוא חכם, הוא יודע שגם אם הוא ישים ציצית ועוזי השמאל יצביע לו כי רק לא ביבי, ועכשיו הוא לכאורה קורץ לימין עם אלקין.
מהלך יפה. באמת יפה.

התחזית שלי - נגיע גם לבחירות חמישיות. (אלא אם יהיו מספיק כמו אוהד..)

למרות שכבר החלטת למי אצביע אני אשאר נאמן לליברמן.
צריך גם ימין חילוני עם השפעה.
אבל לא אצטער אם סער יהיה ראש הממשלה.

ביבי חייב לעוף. המדינה כבר לא מעניינת אותו. רק האינטרס האישי.
לא רק מיכל הקטנה אפילו שימון מזרחי עדיף עליו כראש הממשלה.

להערכתי לא נגיע לבחירות חמישיות כי אם ביבי לא יספק את הסחורה פעם רביעית תוך שנתיים (והוא לא יספק)
גם החרדים יעזבו אותו וגם בליכוד יראו לו את הדלת.

מסכים לגמרי עם דיבינעלי שתם עידן ארדואן, אה נתניהו.

-------------------
25.6.15- קדמון איז הופי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 24 דצמבר 2020, 08:17 
דיקטטור\ית

אהלן אוהד, סחטיין על ההצטרפות להתקוטטות הרבעונית בשנתיים האחרונות..

1.. 2.. 3.. שככה יהיה לי טוב חיכיתי יותר משלוש שניות ועל אף שפנית לקדמון אגיב לך.

ברשות חברי אמיר אנסה לעבוד מולך כי כבוד האמיר האמירותי החליט שלא להגיב לשאלות הפשוטות שהפניתי לו.

אז.. אוהד החליט לתת הזדמנות לראש הממשלה המכהן, אחת ויחידה כתבת. אשאל אותך את אותה השאלה ששאלתי את אמיר כי אמרת שאוזניך פונות, פתוחות וקשובות לכל מידע שיאיר את עיניך ויפקח יותר את אוזניך. אני פונה למה שקיים ביניהן, בין האוזנים וקצת מאחורי העיניים. למוח שלך שבטקסט המנומק הוכחת שהוא קיים כמו גדול. אז.. נניח ואתה מחליט לתת לבלפורי הזדמנות, *אתה* בסדר עם הנעשה על ידו בקדנציות האחרונות? כלל הכשלונות לא שייכים לו אלא לכל מי שחיבל לו? לכל מי שהרס לו? לכלל הבוגדים שצצים לאחרונה כמו פטריות אחרי הגשם? אתה בסדר עם זה שכל מי שלא מיישר איתו קו הוא סמולני בוגד? הרי עד לא מזמן היית אתה בעצמך כזה לא? נניח ולא סמולני.. סבבה.. אין שמאל, הרי הוא (לא לבד אבל לגמרי בהובלתו) כמעט והוציא אותו מהחוק, הוא הפך את המילה לקללה/גידוף, הוא צמצם לחלוטין את הסקטור הזה באומנות ו.. הפך מפלגות לפחד לכנות את עצמן שמאל הרבה בגלל זה..

אבל, וזה אבל לא קטן, אתה לא מסכים שכל מה שמעניין את ביבי באופן כללי זה.. ביבי?! נניח ולא.. נעזוב את זה רגע, אתה לא מסכים שכל מה שמעניין *היום* את ביבי זה ביטול משפטו האישי? (כן אמיר.. זה "שהתחיל"..) חוק צרפתי? נורבגי? שליטה במינוי יועמ"ש? מפכ"ל?!

עזוב שמאל וימין, זה באמת משהו שאתה חי איתו בשלום?! ברצינות? זה לא מטריד אותך לתמוך באזרח שזה הרקורד שלו? שכלל לא עושה מאמץ להסתיר את זה אפילו? שממנה סביבו מלכחי פנכה שיעשו הכל, כולל הכל, כולל פולחן אישיות, כולל שינוי דעה מקצה לקצה, כולל "בגידה" ויציאה מהמפלגה וגם כנגד כל מה שהגנו עליו רק אתמול, רק בגלל שנמאס להם ואתה בוחר במופגן "לתת הזדמנות אחרונה"?!

ברצינות רצית? עדיף שתעבור לאהוד את הזומא. יודע מה? עדיף שכולנו נעבור לאהוד את הזומא.

ביבי כל כך "הצליח" שאפילו את משנתו של ז'בוטינסקי הוא חירב. אפילו את מפלגתו של בגין הוא הורס במו ידיו.

קמפיין הנגד "רק לא ביבי" הצליח פעמיים. אני לא רואה איך הוא מצליח גם הפעם וגם אם יצליח, זה לא באמת יחזיק מים. תם עידן ביבי. זה לא ייגמר בקלות, זה לא ייגמר מהר כמו שהרבה מאוד רוצים אבל זה ייגמר וליכודניקים גמורים של עשרות שנים, הרבה יותר מאמיר ומשפחתו אומרים את זה בקול.

גם ביבי התחיל יום אחד, גם הוא הגיע והחליף נפילים שהרבה לעגו וצחקו, גם הוא התרסק, נכשל וחזר מחושל. אם היתה תשובה האם יש פה מנהיג/ה שמסוגל/ת אז הקלפי היו רואים אותה בבירור אבל עד שלא ישחרר הביבי או עד שלא יקומו פה מספיק כאלה עם קוחונס לשחרר אותו לעולם לא נגע זאת, בדיוק כמו שמתרחש במשטרים האפלים ביותר.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 24 דצמבר 2020, 09:13 
גנרל הניצחון בנהריה

divinelly כתב:

האמת שלא כל כך הבנתי מה השאלה...
לא נמאס? לא.
כמה "שובים"? שאלה מוזרה. אני חושב שהוא הכי טוב בשטח, אז כנראה שעד שיהיה מישהו שאחשוב שהוא טוב יותר.
לכמה עוד מפלגות שונות אתה תצביע שוב ושוב? יש דד ליין? ונניח ותענה "עד שהוא יילך" אז זו תהיה גם התשובה שלי. הבנת?

נמאס לי מממשלת האחדות הזו. ביבי טעה שהרכיב אותה. בענק.
מקווה שהפעם הימין ינצח.
ואם לא - שהשמאל ינצח. אחדות זה בלוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 24 דצמבר 2020, 10:46 
דיקטטור\ית

divinelly כתב:

1.. 2.. 3.. שככה יהיה לי טוב חיכיתי יותר משלוש שניות ועל אף שפנית לקדמון אגיב לך.

ברשות חברי אמיר אנסה לעבוד מולך כי כבוד האמיר האמירותי החליט שלא להגיב לשאלות הפשוטות שהפניתי לו.

אז.. אוהד החליט לתת הזדמנות לראש הממשלה המכהן, אחת ויחידה כתבת. אשאל אותך את אותה השאלה ששאלתי את אמיר כי אמרת שאוזניך פונות, פתוחות וקשובות לכל מידע שיאיר את עיניך ויפקח יותר את אוזניך. אני פונה למה שקיים ביניהן, בין האוזנים וקצת מאחורי העיניים. למוח שלך שבטקסט המנומק הוכחת שהוא קיים כמו גדול. אז.. נניח ואתה מחליט לתת לבלפורי הזדמנות, *אתה* בסדר עם הנעשה על ידו בקדנציות האחרונות? כלל הכשלונות לא שייכים לו אלא לכל מי שחיבל לו? לכל מי שהרס לו? לכלל הבוגדים שצצים לאחרונה כמו פטריות אחרי הגשם? אתה בסדר עם זה שכל מי שלא מיישר איתו קו הוא סמולני בוגד? הרי עד לא מזמן היית אתה בעצמך כזה לא? נניח ולא סמולני.. סבבה.. אין שמאל, הרי הוא (לא לבד אבל לגמרי בהובלתו) כמעט והוציא אותו מהחוק, הוא הפך את המילה לקללה/גידוף, הוא צמצם לחלוטין את הסקטור הזה באומנות ו.. הפך מפלגות לפחד לכנות את עצמן שמאל הרבה בגלל זה..

אבל, וזה אבל לא קטן, אתה לא מסכים שכל מה שמעניין את ביבי באופן כללי זה.. ביבי?! נניח ולא.. נעזוב את זה רגע, אתה לא מסכים שכל מה שמעניין *היום* את ביבי זה ביטול משפטו האישי? (כן אמיר.. זה "שהתחיל"..) חוק צרפתי? נורבגי? שליטה במינוי יועמ"ש? מפכ"ל?!

עזוב שמאל וימין, זה באמת משהו שאתה חי איתו בשלום?! ברצינות? זה לא מטריד אותך לתמוך באזרח שזה הרקורד שלו? שכלל לא עושה מאמץ להסתיר את זה אפילו? שממנה סביבו מלכחי פנכה שיעשו הכל, כולל הכל, כולל פולחן אישיות, כולל שינוי דעה מקצה לקצה, כולל "בגידה" ויציאה מהמפלגה וגם כנגד כל מה שהגנו עליו רק אתמול, רק בגלל שנמאס להם ואתה בוחר במופגן "לתת הזדמנות אחרונה"?!

ברצינות רצית? עדיף שתעבור לאהוד את הזומא. יודע מה? עדיף שכולנו נעבור לאהוד את הזומא.

ביבי כל כך "הצליח" שאפילו את משנתו של ז'בוטינסקי הוא חירב. אפילו את מפלגתו של בגין הוא הורס במו ידיו.

קמפיין הנגד "רק לא ביבי" הצליח פעמיים. אני לא רואה איך הוא מצליח גם הפעם וגם אם יצליח, זה לא באמת יחזיק מים. תם עידן ביבי. זה לא ייגמר בקלות, זה לא ייגמר מהר כמו שהרבה מאוד רוצים אבל זה ייגמר וליכודניקים גמורים של עשרות שנים, הרבה יותר מאמיר ומשפחתו אומרים את זה בקול.

גם ביבי התחיל יום אחד, גם הוא הגיע והחליף נפילים שהרבה לעגו וצחקו, גם הוא התרסק, נכשל וחזר מחושל. אם היתה תשובה האם יש פה מנהיג/ה שמסוגל/ת אז הקלפי היו רואים אותה בבירור אבל עד שלא ישחרר הביבי או עד שלא יקומו פה מספיק כאלה עם קוחונס לשחרר אותו לעולם לא נגע זאת, בדיוק כמו שמתרחש במשטרים האפלים ביותר.

ראשית דבר, תודה על תשובה מנומקת לעילא.

שנית, ולמרות ועל אף שכתבת דברי טעם, למטבע יש שני צדדים.
יש הטוענים כי בתקופתו של הבלפורי קרנה של ישראל עלה בעולם ויחסינו עם מנהגי העולם הגדול לא היה טוב מאז ועד עתה כפי שהוא , וזה לא מעט בזכותו. טראמפ לדוגמה עשה עבורו יותר מכל פעיל ליכוד מצוי..
ולגבי שחיתות וטוהר מידות - שמע, הצבעתי בעבר לרבין, ידעתי גם ידעתי שהוא מעשן סיגרים תוצרת חוץ [ותסכים איתי שגם הוא לא קנה את הסיגרים לעצמו ולאה רעייתו לא רכשה לו אותם במכולת מכספי קצבת הזקנה שלה] ויש סיפורים שהיה גם מחזיק בקבוק 42% בכיס מעילו. לא יודע ולא מעניין.
השורה התחתונה הייתה נכונה וטובה, והמנהיגות בתקופתו נתנה תקווה.
אודה על האמת, לא מזיז לי בכלל אם ביבי מעשן סיגרים תוצרת חוץ או קיבל בקבוק שמפניה ממאן דהו.
כל מי שעובד בשירות הציבורי, וסחבק עשה לא מעט שנים בתפקיד ציבורי לא קטן (כקוריוז אומר שיש כאן יוזער ימני שבעבר היה אצלי בראיון עבודה) מודע לכך שישנם כוחות שוק שמופעלים עליו ומנסים לשדל אותו לשתף עמם פעולה ולעשות לביתם. אלו החיים ולא נתמם ולא נתייפייף.
איש לא ישכנע אותי שאם ממסד יחפש מאן דהו, הוא לא ימצא. לא לוגי בעיני.
ולכן, לדלות הבנתי, צריך לבחון את הדברים בפרספקטיבת מקרו.
מצבנו בעולם. יחס מדינות כלפינו. מיצוב אל מול מנהיגים וכיו"ב - בכל הפרמטרים הללו אני מסמן V ענק על ביבי.
ולמען הסר ספק, אני כותב את השורות באי נוחות מוחלטת.
אבא שלי היה פעיל אקטיבי של מפלגת העבודה שנים רבות. גדלתי בבית שהתקיימו בו המון חוגי בית של מפלגת העבודה, כשזו עוד הייתה אקטיבית במגרש הפוליטי.
כמוך - כמוני, הצבעתי בבחירות האחרונות ל"אופנות" - לכחלון, לכחול לבן ורציתי בכל מאודי לקום לשחר חדש. לצערי התאכזבתי.
ולא מדובר כאן רק באכזבה, אלא יותר בהיעדר תקווה כי בכל מערכת ב"חרא"ות (השגיאה מכוונת ומתאימה) אתה משכיל ולמד שהרשימות מורכבות מדילרים חסרי כל אג'נדה או עמוד שדרה, וכפי שאמר מי שאמר "סמלים נשארו רק על מכוניות".
צא ולמד כי לרשימת השחקנים האופנתיים ברשימות, אין ממש משמעות. בנקל אלקין היום פה ומחר שם. כנ"ל הנגבי. כנ"ל לוי אבוקסיס וכנ"ל כולם. המהות המשמעותית היא מי עומד בראש החץ.
או אז, כשאיבדתי כל אמון בקומבינציות שלא מחזיקות מים או מאיחודים שמתפרקים לפני שהדיו על הסכם האיחוד יבש, אני שואל את עצמי שאלה - יש ישות אחת ש 13 שנים רבים וטובים ניסו להזיז ולא הצליחו, לא במערכות פריימריז פנימיות וללא בבחירות ע"י העם, אולי - דגש על אולי - צריך לעת עתה לתת לו לעבוד כמו שהוא טוען (ויתכן גם מוכיח) שהוא מסוגל.

נשארתי ב"צריך עיון".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 24 דצמבר 2020, 11:14 
גנרל הניצחון בנהריה

Ohad12 כתב:
divinelly כתב:

יש הטוענים כי בתקופתו של הבלפורי קרנה של ישראל עלה בעולם ויחסינו עם מנהגי העולם הגדול לא היה טוב מאז ועד עתה כפי שהוא , וזה לא מעט בזכותו. טראמפ לדוגמה עשה עבורו יותר מכל פעיל ליכוד מצוי..
ולגבי שחיתות וטוהר מידות - שמע, הצבעתי בעבר לרבין, ידעתי גם ידעתי שהוא מעשן סיגרים תוצרת חוץ [ותסכים איתי שגם הוא לא קנה את הסיגרים לעצמו ולאה רעייתו לא רכשה לו אותם במכולת מכספי קצבת הזקנה שלה] ויש סיפורים שהיה גם מחזיק בקבוק 42% בכיס מעילו. לא יודע ולא מעניין.
אודה על האמת, לא מזיז לי בכלל אם ביבי מעשן סיגרים תוצרת חוץ או קיבל בקבוק שמפניה ממאן דהו.
כל מי שעובד בשירות הציבורי, וסחבק עשה לא מעט שנים בתפקיד ציבורי לא קטן (כקוריוז אומר שיש כאן יוזער ימני שבעבר היה אצלי בראיון עבודה) מודע לכך שישנם כוחות שוק שמופעלים עליו ומנסים לשדל אותו לשתף עמם פעולה ולעשות לביתם. אלו החיים ולא נתמם ולא נתייפייף.
מצבנו בעולם. יחס מדינות כלפינו. מיצוב אל מול מנהיגים וכיו"ב - בכל הפרמטרים הללו אני מסמן V ענק על ביבי.
אבא שלי היה פעיל אקטיבי של מפלגת העבודה שנים רבות. גדלתי בבית שהתקיימו בו המון חוגי בית של מפלגת העבודה, כשזו עוד הייתה אקטיבית במגרש הפוליטי.
כמוך - כמוני, הצבעתי בבחירות האחרונות ל"אופנות" - לכחלון, לכחול לבן ורציתי בכל מאודי לקום לשחר חדש. לצערי התאכזבתי.
ולא מדובר כאן רק באכזבה, אלא יותר בהיעדר תקווה כי בכל מערכת ב"חרא"ות (השגיאה מכוונת ומתאימה) אתה משכיל ולמד שהרשימות מורכבות מדילרים חסרי כל אג'נדה או עמוד שדרה, וכפי שאמר מי שאמר "סמלים נשארו רק על מכוניות".
צא ולמד כי לרשימת השחקנים האופנתיים ברשימות, אין ממש משמעות. בנקל אלקין היום פה ומחר שם. כנ"ל הנגבי. כנ"ל לוי אבוקסיס וכנ"ל כולם. המהות המשמעותית היא מי עומד בראש החץ.
או אז, כשאיבדתי כל אמון בקומבינציות שלא מחזיקות מים או מאיחודים שמתפרקים לפני שהדיו על הסכם האיחוד יבש, אני שואל את עצמי שאלה - יש ישות אחת ש 13 שנים רבים וטובים ניסו להזיז ולא הצליחו, לא במערכות פריימריז פנימיות וללא בבחירות ע"י העם, אולי - דגש על אולי - צריך לעת עתה לתת לו לעבוד כמו שהוא טוען (ויתכן גם מוכיח) שהוא מסוגל.

נשארתי ב"צריך עיון".

כפרעליך :)

אתה חושב שיש הרבה כמוך? ברמה שביבי יגרד את ה- 40 חתכה מנדט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 24 דצמבר 2020, 19:25 
דיקטטור\ית

Ohad12 כתב:
divinelly כתב:

נשארתי ב"צריך עיון".
ק-דמון. אפשר לקפל ת'באסטה. נתק מאוהד המנומק קשר. אם בן האדם השווה פה בין ביבי לרבין והעיד על עצמו שהוא בן לחבר מפלגת העבודה אז המצב אבוד. (או מצביע קבוע? אל תתפסו אותי במילה..)

קשה לי להגיב כרגע.. לצערי ההחלטה נפלה אצלך. יש פה במלל הארוך כמה וכמה תגובות ברמות נימוק של אחרוני הביביסטים ולא בכדי מיד אח"כ אמירוס הילל. במילים יפות, אין עם מי לדבר אם אתה מתעלם לחלוטין מ-3 כתבי אישום ומשרשרת של מניפולציות בדעת קהל ורואה רק את מה שנוח לך (ולהם אגב..) לראות.

הכל סבבה. נאחל הצלחה ונכבד אחד את דעותיו של השני.

לא חייבים להסכים. ניסיתי. נכשלתי. הלאה.

*** נ.ב. אל תולך שולל ע"י אמיר. מאז ומעולם הצבעתי למפלגת העבודה עד שהיא חדלה מלהתקיים והולכתי שולל בעצמי ע"י כחולבן ש..וואלה תתפלא אבל לדעתי גנץ שכולם מכתירים פה כבוגד (מכל הכיוונים אגב) ו..פראייר נתפס בעיני כטרויאני שהחליט לבנות לעצמו סוס.. זה שהמבצע לא צלח והוא נשרף עם הסוס יחד עם כל מי שהסתתר בתוכו, לא הופך אותו לבוגד פראייר בעיני. לא אצביע לו שוב אבל עדיין.. אל תכתיר אותי כ"מצביע טרמפיסטים".. לזה אני לא מסכים ברמה האישית.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 24 דצמבר 2020, 20:07 
דיקטטור\ית

divinelly ידידי היקר והמוערך עד מאד, הפור ממש לא נפל אצלי.
כתבתי וביקשתי את רשותכם להצטרף לדיון ולהעלות על הכתב את מגינת לבי. מקווה שלא תסלקו אותי עכשיו מהסלון של צ'ה,
בחיים האמתיים לא נפגשנו כמדומני, אך מאז שאני פה, הרגשתי קרוב ואוהד לכתיבה שלך. מבחינתי, נשאר חברים ללא קשר לדעה פוליטית.
(אגב, את קדמון ואמירוס פגשתי לייב, בהזדמנויות שונות).
לסיכומה של הקדמה, אשמח שלא תנדו אותי..

לגופו של עניין -
אתחיל בזה שאני מצטער אם נפגעת מהאמירה "מצביע טרמפיסטים" למועמדים אופנתיים, בראש ובראשונה התכוונתי לעצמי (ולשכמותי) ששוועו למנהיג ראוי שיצליח לאחד את העם הזה.
עמוק עמוק בבטן אני יודע עם עצמי שהלב והראש שלי יטו בטבעיות למי שיש לו סיכוי גדול יותר לאחד ולמנוע קיטוב ופילוג.

אבהיר שאיני מתעלם ולו לרגע קט מכתבי האישום, ואם יורשה לי להעיד על עצמי ואני מוכן להבדק במכונת אמת, מייחל ומתפלל שההליך יתנהל ע"פ כל כללי הדין והמשפט ואף לא לרגע ואפילו לא בהרהור מחשבה אני מסכים להטעיית דין ועיוות צדק, ולא משנה מי נבחן - גדול הדור ועד שואב המים מחויבים לחוק באופן שווה ללא אף פניה.
מי שמכיר אותי מהחיים האישיים/ציבוריים יודע עד כמה חשובה לי האמת המוחלטת.

לומר ש"נח לך", וואלה, אין ביטוי יותר שגוי שיכול לתאר את התחושות שלי מאשר המילה נוחות.

עודני רחוק מגיבוש דעה, רחוק מאד.
השינוי שכן חל אצלי הוא שהייתי עד זמן מה עם המחנה ש"רק לא ביבי", היום אני במחשבה שונה שאין לפסול אותו רק בגלל שהוא ביבי.

נערך לאחרונה על ידי Ohad12 בתאריך 25 דצמבר 2020, 07:56, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 25 דצמבר 2020, 00:28 
דיקטטור\ית

אני יכול ממש בקלות להבין גם את אוהד וגם את אמירוס על אף שאני ניצב מצדו השני של המתרס.
כל חיי האמנתי בצורך להצביע למפלגה גדולה מכיוון שמה שצריך זה קואליציה חזקה שמסוגלת להוביל מהלכים משמעותיים לשיפור המצב לפי טעמם.
במובן הזה, אין ספק שהליכוד בראשות ביבי היא המפלגה היחידה הקיימת כיום שמסוגלת לייצר את המצב הזה בזמן שהאחרים מתקוטטים על התואר המגוחך של האלטרנטיבה.
אני גם מסכים איתם שטענות השחיתות כנגד ביבי הן שנויות במחלוקת ולא בגלל השאלה האם היה או לא היה כלום אלא בגלל שאלת התוקף שהעלה אוהד, האם זה שבעלי הון שרוצים להטות את הכף ודוחפים מתנות בשביל הצלחתם זה שחיתות או סטנדרט לגיטימי והאם המנהיג ראוי לסטנדרט חוקי שונה משל אנשים אחרים.
אני לא אצביע לליכוד כי אני סוציאליסט שמאמין באחריות ממשלתית ציבורית וזה משהו שלא יקרה כל עוד ביבי בשלטון, לא שנראה שסער/בנט/לפיד/חולדאי או מגוון דפקטים אחרים כן יענו על דרישתי ואז אני עלול למצוא את עצמי מצביע למפלגת נישה או אפילו נכנע ומרים פתק לבן על אף סלידתי אבל אני אבין את כל הטענות המקבילות/נגדיות.

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 25 דצמבר 2020, 10:04 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

מעניין לקרוא את הדיון ואת הנימוקים. יש מצב מעניין שקורה בעם ובפוליטיקה וזה ממש מורכב. אנשים הולכים ומאבדים אמון במערכת ומחפשים להיאחז במשהו, ואיכשהו הכל אבל הכל מתנקז כבר תקופה ארוכה לשאלה כן ביבי לא ביבי.
במחנה ה-"כן ביבי" ההחלטה הבאה אוטמטית - להצביע ליכוד.
במחנה השני לך תשבור את הראש - pick your poison.
אם אני אחד כזה שמתנדנד על הגדר ולא בטוח אם אני כן ביבי או לא ביבי, ההחלטה לבחור בביבי פשוטה יותר כי זה כאב ראש אחד פחות.

אני כרגע ליברמן, הוא מייצג מבחינתי את ההטרלה הפוליטית המושלמת כרגע וזו גם דעתי על הפוליטיקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 25 דצמבר 2020, 11:31 
דיקטטור\ית

Ohad12 כתב:
divinelly ידידי היקר והמוערך עד מאד, הפור ממש לא נפל אצלי.
כתבתי וביקשתי את רשותכם להצטרף לדיון ולהעלות על הכתב את מגינת לבי. מקווה שלא תסלקו אותי עכשיו מהסלון של צ'ה,
בחיים האמתיים לא נפגשנו כמדומני, אך מאז שאני פה, הרגשתי קרוב ואוהד לכתיבה שלך. מבחינתי, נשאר חברים ללא קשר לדעה פוליטית.
(אגב, את קדמון ואמירוס פגשתי לייב, בהזדמנויות שונות).
לסיכומה של הקדמה, אשמח שלא תנדו אותי..

לגופו של עניין -
אתחיל בזה שאני מצטער אם נפגעת מהאמירה "מצביע טרמפיסטים" למועמדים אופנתיים, בראש ובראשונה התכוונתי לעצמי (ולשכמותי) ששוועו למנהיג ראוי שיצליח לאחד את העם הזה.
עמוק עמוק בבטן אני יודע עם עצמי שהלב והראש שלי יטו בטבעיות למי שיש לו סיכוי גדול יותר לאחד ולמנוע קיטוב ופילוג.

אבהיר שאיני מתעלם ולו לרגע קט מכתבי האישום, ואם יורשה לי להעיד על עצמי ואני מוכן להבדק במכונת אמת, מייחל ומתפלל שההליך יתנהל ע"פ כל כללי הדין והמשפט ואף לא לרגע ואפילו לא בהרהור מחשבה אני מסכים להטעיית דין ועיוות צדק, ולא משנה מי נבחן - גדול הדור ועד שואב המים מחויבים לחוק באופן שווה ללא אף פניה.
מי שמכיר אותי מהחיים האישיים/ציבוריים יודע עד כמה חשובה לי האמת המוחלטת.

לומר ש"נח לך", וואלה, אין ביטוי יותר שגוי שיכול לתאר את התחושות שלי מאשר המילה נוחות.

עודני רחוק מגיבוש דעה, רחוק מאד.
השינוי שכן חל אצלי הוא שהייתי עד זמן מה עם המחנה ש"רק לא ביבי", היום אני במחשבה שונה שאין לפסול אותו רק בגלל שהוא ביבי.
חלילה חלילה אוהד יקר! חברים וירטואליים על אמת ואשמח לפגוש אותך במפגש הפורום הבא שייתכנס לפני משחק מול הזומא בסביבות הארנה כשעתיים לפני המשחק.. ;-)

באשר לדבריך - תתפלא אבל בתגובה הזאת אני מסכים כמעט עם כל מילה ו..הרי לך רשימת הסיבות שביקשת כדי לא להצביע לביבי ו..הפלא ופלא אתה בעצמך מנית את חלקן! לבד לבד בלי לשים לב. קרא שוב, תחשוב מנק' מבטו של דיבעינלי ותבין בעצמך.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 25 דצמבר 2020, 14:12 
גנרל הניצחון בנהריה

Mike 10 כתב:
מעניין לקרוא את הדיון ואת הנימוקים. יש מצב מעניין שקורה בעם ובפוליטיקה וזה ממש מורכב. אנשים הולכים ומאבדים אמון במערכת ומחפשים להיאחז במשהו, ואיכשהו הכל אבל הכל מתנקז כבר תקופה ארוכה לשאלה כן ביבי לא ביבי.
במחנה ה-"כן ביבי" ההחלטה הבאה אוטמטית - להצביע ליכוד.
במחנה השני לך תשבור את הראש - pick your poison.
אם אני אחד כזה שמתנדנד על הגדר ולא בטוח אם אני כן ביבי או לא ביבי, ההחלטה לבחור בביבי פשוטה יותר כי זה כאב ראש אחד פחות.

אני כרגע ליברמן, הוא מייצג מבחינתי את ההטרלה הפוליטית המושלמת כרגע וזו גם דעתי על הפוליטיקה.

חבל מאוד, מעניין מה יהיה בבחירות החמישיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 25 דצמבר 2020, 14:12 
גנרל הניצחון בנהריה

למי אתה מצביע דיווינלי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 25 דצמבר 2020, 15:14 
אימא אדומה מהאדמה
סמל אישי של המשתמש

אני מעל 70, מתחסנת ביום רביעי הקרוב 30/12/2020

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 25 דצמבר 2020, 16:01 
גנרל הניצחון בנהריה

דרומית כתב:
אני מעל 70, מתחסנת ביום רביעי הקרוב 30/12/2020

בהצלחה, רק בריאות.
ותודה רבה לבורא עולם, ולבנימין בן בנציון נתניהו, הראשון לשמו, מלך ישראל וראשוני האדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 25 דצמבר 2020, 16:54 
דיקטטור\ית

amiros09 כתב:
למי אתה מצביע דיווינלי?
רק ביבי! היידה יאיר רוה"מ הבא!!!

וברצינות רגע.. מצביעי העבודה האמיתיים בהחלט מפלגהלס.. יש לא מעט עמיתים שלי שעברו לליברמן, קשה לי ברצינות לשקול אותו. עד למערכת האחרונה עוד היו שאריות של אמת במפלגת העבודה אבל אז הצטרפה לה אורלי לוי והסוף היה ברור עוד לפני שהתחיל הסיפור.

מה אבחר? בטח אדע את זה כשבוע לפני הבחירות.

יעקב לירז כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 27 דצמבר 2020, 15:10 
דיקטטור\ית

זה נורא קשה.
כבר אין שום מפלגה בארץ שהיא גם ציונית וגם סוציאליסטית ואז או שאני מוותר על הציונות והולך "שמאלה" או שאני מוותר על הסוציאליזם והולך "ימינה" וזה לא שאז יש מפלגה שעושה לי את זה.

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 29 דצמבר 2020, 18:07 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

משיחות עם אנשים ברחוב, נדמה לי שביבי ינצח.
פייזר באו לו מהשמיים, תרתי משמע. והכל כמו בתזמורת יגיע לקתרזיס ממש לפני הבחירות - כולם יהיו מחוסנים והקורונה תהיה כבר כמעט מאחורינו. רק תבחרו בו וזה יהיה היסטוריה.
במחנה "לא-ביבי" הצבועים אוכלים זה את זה, ישחקו פינג פונג עם הקולות ואין מנהיג לעדר.

לא יודע, מרגיש לי שהוא שוב יביא 40 מנדט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 29 דצמבר 2020, 18:24 
גנרל הניצחון בנהריה

עזוב אנשים ברחוב מייקי, אתה תצביע למלך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 29 דצמבר 2020, 19:10 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

עדיין מתלבט בין להצביע ליברמן או לקחת יום חופש ולהינות ממנו.
לא ביבי ולא טיבי, אני שם זיבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 29 דצמבר 2020, 21:04 
דיקטטור\ית

תצביע ליברמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 29 דצמבר 2020, 21:23 
גנרל הניצחון בנהריה

לא מבין איך אנשים מצביעים ליברמן..
תצביע מרצ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 30 דצמבר 2020, 18:28 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

בשנים האחרונות היה אדם אחד בלבד שאמרתי כל פעם
"אם הוא הולך לפוליטיקה הוא מקבל את הקול שלי".
שמחתי שלא הלך לפוליטיקה כי זה שמר אותו נקי וצלול.

עכשיו אני אצביע לו וזה סופי:
https://m.ynet.co.il/articles/58670750

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 722 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־19 אורחים

לא ניתן לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
לא ניתן להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
לא ניתן לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: