פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 04 אוגוסט 2021, 21:37

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 26 ינואר 2021, 14:57 
דיקטטור\ית

מוגי לב. פשוט חבורה של מוגי לב.

ברור לכל שהולך להיות עוד אקט של "אויש נו.. זה כל כך הפועל" בדמות נצחון בלימוז' והפסד של התורכים מול הבוסנים.

הטורקים מצד שני.. עשויים לנצח אבל ברור שאז אנחנו נפסיד לצרפתים..

אדם אריאל חוזר לסגל. אדומייטיס בשיטה הגנתית משלו.. במשחק הבודד של אדומייטיס אחרי אימון וחצי חסרה לי מאוד התנועה ללא כדור ו..תנועת הכדור שהיתה מסחררת בשיאה בשיטת קטש ו.. בהגנה לא ראיתי משהו יוצא דופן אבל זה באמת מוקדם מידי מכדי לשפוט או להתנבא.

כל שאני רוצה הוא.. שתמשך העונה האירופאית, לו בכדי לזכות חלילה או להתקדם במפעל אלא.. ולו רק.. בכדי שיהיו לנו עוד ערבים בהם נוכל לשפוך פה נהי וקיטור.

בוא נראה ש..הת'רד הזה נפתח ושמגיבים לו כי אני לא סומך על צ'ה לאחרונה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 26 ינואר 2021, 20:38 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

קדימה הפועל. נצחון

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 26 ינואר 2021, 21:13 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אחלה ירושה השאיר לנו הקטש
עדיף לעוץ מכל המפעלים ולסגור את העונה הזאת.
קבוצה שבנויה רק על הקליעה של בראון לא יכולה להגיע לשום מקום.
אין סנטר ואין זרים איכותיים.
לפרק ולהרכיב מחדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 26 ינואר 2021, 21:29 
אקטיביסט\ית
אקטיביסט\ית

פשוט לא מגיע לנו.
קבוצה שבנויה יותר מדיי על שחקנים שלא באמת רוצים או חשבו להיות פה מצד אחד...ומצד שני שחקנים חד גוניים חד מימדיים עם אינטליגנטית משחק נמוכה.
זה מה שיש...

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 26 ינואר 2021, 22:59 
דיקטטור\ית

יש שיגידו מביך, יש שיאמרו כשלון, יש שיזעקו ביזיון..

יקירי. בכדורסלית נטו זה לא מביך. כולם מסתכלים על חסרונו של פלדין. אני מוסיף לזה את עמדה 3. לוקט עזב, בא הולנד. עזב.. ובמקום סקורר פלוס עמדה 3, הבאנו את פיליפ והיל ו..אח"כ את ווילסון.

אנחנו לא משחקים כדורסל באמת קרוב לשנה. מחודש מרץ, אולי סוף פברואר. לא הגבנו נכון ולא בנינו קבוצות יציבות (והיו פה איזה 3-4 נסיונות לתיקונים ובניה של רוסטר, אולי אפילו יותר)

כשאתה מסתכל נטו על מה הקבוצה הביאה לפרקט, זו תוצאה ישירה. זה לא יכול להביך אם אתה רואה במו עיניך ש..אין מהלכי הגנה/התקפה שקשורים לכדורסל ומנגד, לא משנה באיזה רמה הקבוצה היריבה, אין פשוט מה להשוות והכל תלוי בצד השני שבגללו, לעיתים נצחנו.

לא היינו שם. לא יודע איך להסביר את זה אבל זה ממש לא מביך, בטח ובטח כשהכי קרוב לקהלים אחרים עם יריבויות זה טוויטר או טוקבקים (לא צרכן של זה..)

ממש לא מביך. גאה בהנהלה הסופר אנושית שלנו ששיחררה את לוקט, את ג'ייבי, פלדין, הולנד, טיישון וקטש (כל אחד בנסיבות שלו) ו.. ניסתה שוב ושוב לאזן את הסגל ללא הצלחה. זה לא עניין של כסף. ההנהלה הגיבה ו..די נכשלה בתגובות העונה. לא הפסיקו לנסות שם. לוקט משוחרר? מגיבים. קורונה? מחזירים את כולם חוץ מאחד, טיי וג'ייבי עזבו שוב עקב לחץ משפחתי תחת מגפה של פעם בכמה מאות שנים? מחזירים אותם. פלדין והולנד בחוץ? מביאים שני זרים אחרים עם פוטנציאל ש..די הסריחו. ג'ייבי נפצע? מחתימים את קריימר. מגיע שמן? מחתימים ווטרן יורוליג שמחכה באתונה. קטש עוזב? מחתימים מאמן עם רזומה לא רע בכלל. אני שב ואומר, יש בעיות קשות בסגל. אי אפשר בלי סקורר נורמלי ובלי עמדה 3, חסר לנו גבוה חוסם שעכשיו יש לו פחות משמעות עם ההדחה.

ביי ביי עונת קורונה, אולי נעשה חצי גמר גביע, אולי פיינל פור.. עד אז נתראה פעם בשבוע ולא פעמיים להתקוטט קצת ולהוציא קיטור. לפחות זו עונה שברובה המכריע כשהסרחנו, אין קהל ביציעים. לפחות זה..

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־21 אורחים

לא ניתן לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
לא ניתן להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
לא ניתן לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: