פורום צ'ה

מקום המפגש של אוהדי הפועל ירושלים
עכשיו 05 מרץ 2021, 03:32

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: דרבי אדום ברוממה
הודעהפורסם: 04 פברואר 2021, 19:43 
דיקטטור\ית

אחת הקבוצות היותר סימפטיות שחזרו לחיינו תנסה להוכיח לנו שהיא שווה משהו, אני מחד מקווה למשחק טוב כי מספיק ודי ומצד שני שיהיה שיעמום מוות כי בטעות קבעתי עם חברים ללמוד למבחן שיש לנו בראשון

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

אשרי האמונה
Harel כתב:
הלו תרגעו יא פסיכים. בזיון??? אתם מאמינים למה שאתם כותבים??

עוד פנינה מבית מדרשו של וורה: "באירופה אני יכול לשחק עם סבתא שלי וכל החוג ברידג' שלה כולן אזרחיות קליפורניה, בארץ אני חייב שני ישראלים בכל עת."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה: Re: דרבי אדום ברוממה
הודעהפורסם: 04 פברואר 2021, 23:14 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

לא, זה פשוט לא יאומן
איזה שיפוט מוטה
אדם אריאל קולע שלשה עם עבירה ברורה של שחקן שנופל עליו ומפיל אותו לאחר הזריקה והשופטים לא נותנים עבירה.
התקפה אחרכך השופטים נותנים עבירה לשלוש לחיפה על אותו מהלך....
פשוט נתנו להם את המשחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 04 פברואר 2021, 23:27 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

אין מה לעשות , לסגל הזה יש את ה-DNA של קטש שאומר רק התקפה , אין צורך לשמור והקבוצה הזאת לא שומרת ולא לוקחת ריבאונדים , שאפו לאדומה מחיפה שבתקציב זעום הצליחה לבנות קבוצת כדורסל שעושה עונה נפלאה וכמובן הבינגו עם שחקן אדיר בדמותו של קניון אוונס .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 04 פברואר 2021, 23:37 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

nir77 כתב:
אין מה לעשות , לסגל הזה יש את ה-DNA של קטש שאומר רק התקפה , אין צורך לשמור והקבוצה הזאת לא שומרת ולא לוקחת ריבאונדים , שאפו לאדומה מחיפה שבתקציב זעום הצליחה לבנות קבוצת כדורסל שעושה עונה נפלאה וכמובן הבינגו עם שחקן אדיר בדמותו של קניון אוונס .

העיקר שהביאו את וילסון , שיושב על הספסל ולא תורם, במקום להביא שחקן פנים שייקח ריבאונד וישלוט בצבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 05 פברואר 2021, 00:05 
דיקטטור\ית

לא כל פעם אפשר לתת 23 ריבאונד התקפה ולנצח (הפסקתי לספור להם ריבאונדים מתישהו.. ועוד.. במשחק הקודם היה באיזור ה-30 הפרש לנו!)

כשיש קבוצה שיודעת מה לעשות עם הכדור, כמות כזאת של הזדמנויות שניות היא מכת מוות, לא משנה אם יש פערים בין הקבוצות (ואין..) גם לא משנה אם השופטים איתך או נגדך (שיפוט רע לשני הצדדים, כלפינו היה טיפה רע יותר, בטח בדקות ההכרעה, עד שהביאו 3 שופטים עם שיער אחד מהם רומנו ואמרתי תמיד שרומנו גרוע בהרבה מכל הקירחים)

בכל אופן, שלא אצא מתבכיין, השופטים לא אלה שהפסידו לנו את המשחק. אנחנו קודם כל.. אח"כ בובה של קבוצה חיפאית, אח"כ שאפו לאלעד חסין שגדל פה על כך שהלך מחצית שלמה על ג'ייבי בהגנה וקירקס את הכבדות שלו ולסיום סיומת? עדיין לא השופטים.. תתפלאו אבל ג'ייבי התקפית הפסיד לנו את המשחק לטעמי. כבר כמה משחקים שנראה שהוא לא מסתדר עם אדומייטיס, במשחק הזה הוא לקח על עצמו יותר מידי לטעמי, נכנס לקרבות מול שחקנים ממול, קצת עם הראש בקיר לפרקים ואפילו לקרבות עם השופטים. ככה קפטן לא צריך להתנהג.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

יעקב לירז כתב:
מיהו שמעון, שיבוא ויחתים אותנו על משהו כזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: 05 פברואר 2021, 14:32 
דיקטטור\ית
סמל אישי של המשתמש

hoDi כתב:
nir77 כתב:

העיקר שהביאו את וילסון , שיושב על הספסל ולא תורם, במקום להביא שחקן פנים שייקח ריבאונד וישלוט בצבע.

כן אתה צודק , תיראה את התרד כשהביאו את ווילסון כולם אמרו שהוא רק זורק מבחוץ ורק קטש אמר שהוא יעזור לנו בפנים , אין מה לעשות שלוש שנים קשה לשנות DNA , הקטע ההזוי הזה לשחק רק התקפה , בלי סנטר ומבלי לחשוב על הגנה וסגירה בריבאונד זה קטע הזוי , העונה הזאת גמורה , יעקב פצוע ולא יכול לתת מקסימום יכולת , בלאט עוזב סוף שנה , זלמנסון ואדם שחקנים נחמדים לתפקיד שחקן 10-11 בסגל ולא לחמש שש ,קרמר מאז ההצעה שקיבל ביורוליג לא רוצה ליהיות פה כנ"ל ווילסון,היל נחמד התקפית אבל חור הגנתי , בקיצור צריך להתחיל לבנות לשנה הבאה וצריך למצוא בעלים שיכול להשקיע בקבוצה הזאת , בגלל הכסף ירדנו לליגת האלופות , בגלל הכסף אדון הראל היה היחידי שהסכים עם התמנון לחזור לסדרות .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־37 אורחים

לא ניתן לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
לא ניתן להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
לא ניתן לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש: