פורום צ'ה
https://che.co.il/Sites/phpBB-3.0.13-PL1/phpBB3/

פרנסיס, תקציב ומה שבינהם
https://che.co.il/Sites/phpBB-3.0.13-PL1/phpBB3/viewtopic.php?f=12&t=15290
עמוד 1 מתוך 1

מחבר:  .:YoGy:. [ 02 אפריל 2009, 18:33 ]
נושא ההודעה:  פרנסיס, תקציב ומה שבינהם

רציתי לדעת אם המצב הכלכלי של הקבוצה הוא באמת לא בשמיים כמו שמוצג בתקשורת
ואם כך הדבר, האם מצאנו ספונסר ספציפי לפרנסיס (כפי שקרה בעבר, אני לא זוכר באיזו עונה ולאיזה שחקן) או שההנלה החליטה לגרוע עוד סכום מסויים מהתקציב של הקבוצה כדי "להציל" את העונה הזאת.

האם היה לחץ מצד המאמן על ההנלה לשחקן מסויים? האם היה לחץ מצד ההנהלה על המאמן לקבל את השחקן הזה? מה זה אומר על טיבו של מערכת היחסים בין גודס למרקוביץ'?

איך פרנסיס באימונים? הן מבחינה חברתית והן מבחינת הכושר.

למה אתם מצפים מפרנסיס כשחקן? שיתן דקות מנוחה לווטסון, שישנה מומנטום, שאם יש ריצה של היריב הוא יעלה כדי לבלום עם הגנה, אם ההתקפה לא זזה, הוא יכנס כדי להכניס כמה נקודות, להיות מטריה, שיתן פאוולים וכ'ו

אני אשמח אם תרחיב.
תודה מראש

מחבר:  matanharush [ 11 אפריל 2009, 21:24 ]
נושא ההודעה: 

ראשית לא היה עלינו שום לחץ להתחים שום שחקן כזה או אחר, באופן כללי, ההנהלה לא מפעילה שום לחץ מקצועי, ונהפוכו, ההנהלה הזו מחזקת. החתמנו את טורין כי חשבנו שאנחנו צריכים לחזק את הכוח שלנו מתחת לסלים. לשאלתך, בעקבות המצב הכלכלי, אנחנו מצידנו עשינו את המקסימום כדי למצוא את השחקן הטוב ביותר במחיר הנמוך ביותר. אפשר רק להעריך את ההנהלה על כך שלמרות המצב, היא עשתה את המקסימום עבור הקבוצה. טורין הוא קודם כל בחור נהדר, שכל השחקנים אוהבים, משום שהוא עובד בשבילם בהגנה, וחוסם לגארדים בהתקפה, יחד עם זאת צריך לתת לו עוד שבוע-שבועיים להתאקלם, ואני מאמין שהוא יראה את היכולות שלו.

עמוד 1 מתוך 1 כל הזמנים הם UTC + 2 שעות
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/